Гласуване за колаж за бременни стил Ан Гедис

  • 4 995
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 684
Разбира се че съм виждала нейни фотографии.Доста мами имат нейни фотографии на аватара си.
Но съм виждала само една нейна снимка на" гол корем ", струва ми се ужасна. Ако се говори за стил, тя в фона е доста изчистена, а тук виждам нещо съвсем различно!
За 6тия колаж говориш, нали?! Е, по-изчистен фон няма как да бъде  Laughing
А колкото до снимки на Anne Geddes на "голи кореми"  - можеш да видиш и още няколко:
 
             
На мен лично не ми се струват ужасни!  Wink

Ми не мисля, че си човек, на който ще му хрумне такова нещо. Обичаш да копираш чужди работи, виждам какви снимки правиш, какви декупажи - накъде ти тече мисълта... затова.
Идеята с корема и Земята всъщност е доста популярна - виждала съм я на плакати и картички.

Е, хайде де - не може всеки ден да откриваме топлата вода. Естествено, че тази идея сигурно вече е хрумвала някога, някъде, някому! Може би дори и на много хора. Това не пречи на друг също да му хрумне нещо подобно без да е копирал целенасочено или пък просто да реши да представи идеята по свой начин. А и асоциацията е толкова ясна и силна - за (почти) всяка майка бебето й = целия свят. Моля ви, стига сте търсили под вола теле. Не може да се направи нещо приятно за забавление без някой да се... изплюе отгоре.

# 91
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Жасминче, първите две снимки на Анн, са съвсем различно нещо от тези публикувани тук!
Ако всички творци реагираха като като теб на критика, изкуството щеше да е мъртво!
Хора всякакви ,различни мнения!
Не винаги женското бременно тяло може да бъде красиво! Снимката е люзията, то да стане!
и
Дано другите да приемат критиката градивно, не като теб! Може би тогава ще сътворят по- хубави снимки!

# 92
  • Мнения: 1 909
Наистина е трудно да се направи нещо такова, без да се взаимства идея.
Аз споделих мнението си, без да влагам чувства.
Всички идеи са взаимствани или породени от чужди.
Коментирах колажа на Вечерница, защото ме попитаха аз за коя снимка щях да гласувам.
И отговорът ми беше, че (пак повтарям) щях да гласувам за снимката на Вечерница (номер 6), при условие, че не знаех кой е авторът.
Не съм критикувала уменията на авторките, та аз не бих могла толкова изчистено да направя колаж, моята сила е другаде. Затова и не участвам в конкурса - (ако някой реши, че много ми знае устата, а не показвам нищо  hahaha Mr. Green)

На мен лично повечето колажи ми харесват и се радвам, че има такива конкурси, в които хората да покажат уменията си.   bouquet

# 93
  • Мнения: 684
Шехи, да, различни са нещата - едните са снимки, а другите - колажи. Тук идеята е да се направи колаж и както се уточни още в началото - конкурсът е за забавление. Можеш да съдиш за това дали търпя критика, когато критикуваш мен, а в случая двете коментираме творби на трети лица. Критиката е хубаво нещо - стига тя да е градивна. А изказвания от рода на "Не намирам колажа ти за уместен, а камо ли красив." определено не са градивна критика.  Wink

# 94
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Цъ, цъ, цъ, добрия тон пак избяга някъде Naughty

Общи условия

Активация на акаунт