За заплатите на учителите и стачката

  • 35 521
  • 1 062
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 165
  Не харесвам повечето учители. Алчно и подлярско племе.  #2gunfire
Мразя училището на сина ми.  #Cussing outНа семейния съвет решихме да го запишем в частно. По-евтино ще ми излезе.
Не съм длъжна да слушам проблемите на учителите и моите са ми достатъчно.smile3515

# 931
  • Мнения: 7 005
Тебеширеният прах е вреден. За това се слагат бели дъски. Rolling Eyes

# 932
  • Мнения: 288
Тебеширеният прах е вреден. За това се слагат бели дъски. Rolling Eyes
  Защо си въртиш очите? Вреден е. След шест години в училище си докарах ужасен фарингит. Не можех и месец да изкарам без антибиотик, а да не говорим, че като се обостри, не трябва да приказваш и да си в запрашена среда. А как ще стане това? Лекарят ме пита при първия преглед с киселини ли работя. Като му казах, че съм учител, каза:" Ясно, тебеширът"
  Сигурно са глезотии, ами да, на чужд гръб... Щастлива съм, че си смених професията. Предпочитам 8 часа всичко друго, пред 5 часа в училище.

# 933
  • Мнения: 343
  Не харесвам повечето учители. Алчно и подлярско племе.  #2gunfire
Мразя училището на сина ми.  #Cussing outНа семейния съвет решихме да го запишем в частно. По-евтино ще ми излезе.
Не съм длъжна да слушам проблемите на учителите и моите са ми достатъчно.smile3515

Явно са ти повече от достатъчно. Съчувствам ти. По-добре се отдай на медитация, вместо да стреляш учители.

# 934
  • Мнения: 165
По-принцип съм много миролюбив човек, не повишавам тон, медиатор съм (т.е. съдействамна хора при спорове), но много ми се е събрало от учителите от училището на сина ми. Направо ми писна. Честно. И тая стачка на 15  - провалиха празника на децата.

# 935
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
  Не харесвам повечето учители. Алчно и подлярско племе.  #2gunfire
Мразя училището на сина ми.  #Cussing outНа семейния съвет решихме да го запишем в частно. По-евтино ще ми излезе.
Не съм длъжна да слушам проблемите на учителите и моите са ми достатъчно.smile3515

А ти от кое племе си?
Не ми отговаряй, вече ми е ясно, че си от онова, на което му липсват първите седем.
А правилата във форума да си чела случайно?

# 936
  • Мнения: 165
По отношение на възпитанието, не си ти човека, който да се произнася, щото просто не ме познаваш..
А за правилата - кво като ги прочета, ще ти стане по-леко на душата..........

# 937
  • Мнения: 7 005
Тебеширеният прах е вреден. За това се слагат бели дъски. Rolling Eyes
  Защо си въртиш очите? Вреден е.
Не ме нападай, знам, че е вреден. Въртя ги, защото се учудвам, че някой не знае и е против това да се направи нещо за здравето на учителя на детето му  Rolling Eyes

# 938
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Здравейте.

Темата не отива на добре...усещате ли?

# 939
  • Мнения: 46
Не съм съгласна с техните стачки.Колкото работят толкова им се плаща.Да отидат да работят 8 часа платно някъде за да видят как се изкарват пари.Работят има няма 8 мес. в годината и не пълни не учат децата на нищо какво искат?
Другото което е хубаво стачкуват ,но защо провалиха първият учебен ден на всички първокласници.Аз си спомням моят първи учебен ден това беше най хубавият  и желан ден за мен предполагам , че е така и за всички деца.
Може да ви звуча рязка но това е моето мнение.
А забравих да спомена вреден бил прахът от тебешир всяка работа има вредни елементи

# 940
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Честно казано, не виждам с какво точно провалиха първия учебен ден на децата  newsm78. Нашият първи учебен си беше както преди, с всички реквизити. Само в едни лентички се изразяваше разликата

# 941
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здравейте.

Темата не отива на добре...усещате ли?
Здрасти!

Към другите: това е сериозно предупреждение, не го подминавайте!

# 942
  • Мнения: 288
  Извинявай! Явно нещо не съм прочела по-напред.  bouquet 
Тебеширеният прах е вреден. За това се слагат бели дъски. Rolling Eyes
  Защо си въртиш очите? Вреден е.
Не ме нападай, знам, че е вреден. Въртя ги, защото се учудвам, че някой не знае и е против това да се направи нещо за здравето на учителя на детето му  Rolling Eyes

# 943
  • Мнения: 4 586


ПТГ "Шандор Петьофи" ще стачкуват ефективно от понеделник.
Гордея се с вълчицата до мен.

# 944
  • Мнения: 2 716
Още ли пишат с тебешир  newsm78
Как Сийке, тук изказвам мнение по тази тема. Моето отношение към тая именно стачка. Като вдигнат стачка депутатите, ще се изкажа и за тях. (за шофьорите също се изказах  bowuu)
Улф, вълчицата ти учител ли е?

Общи условия

Активация на акаунт