липосукция в чужбина

  • 1 672
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 389
Упойката е като при всяка операция вероятно, правят пълни изследвания, тест за алергии... 

Упойката е като всяка друга.

С изключение на един всеизвестен касапин, който оперира с местна упойка и се саморекламира насам-натам.  Rage

Там е работата, че в голяма част от българските клиники не правят предварителни тестове за алергия към упойката.  Rolling Eyes

# 16
Мерси момичета,значи на мен дефакто не са ми правили тест за алергия.Аз по принцип съм от хората,които цял живот се ограничават какво ядат,много се пазя,даже гладувам.Имам обаче едно малко коремче след две раждания,което неможе да се прибере със спорт и диети.Иначе правя упражнения в къщи за корема имам уред и също така и със степера.Липосукция в България казвате е по-добре отколкото в чужбина ли?Благодаря на всички,които ми отговарят Embarassed

# 17
  • Мнения: 389
Отиди във форум Пластична хирургия на tialoto.bg

Там момичетата са повечето "тунинговани", има огромно количество информация за операции, упойки, цени, клиники, лекари ... пострадали от лекари ... и т.н. Много повече, отколкото тук. Пусни едно търсене и чети много, питай ако трябва. Важно е, преди да легнеш на масата.  Peace

# 18
  • Мнения: 1 250
Монлор, ако коремчето е кожа, резултат от двете раждания, мисля, че и след липосукцията ще е така. Ако е мазничко, с повече кардио тренировки, ще го стопиш. Не бързай с интервенциите.

Общи условия

Активация на акаунт