Това брои ли се за изневяра?

  • 6 881
  • 147
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 524
Това ми звучи като изказването, че си малко бременна.Или си бременна или не си.Защо винаги трябва да се търси средното /положение/ незнам! Всеки трябва да осъзнава и да отговаря за постъпките си!

много си права barbi. и аз съм на това мнение. или пък, че от един път гей не се ставало. абе баш си се става.
а това, че сексът след пиянска нощ не се брои, е едно от любимите оправдания на мъжете.

# 136
  • Мнения: 765
Ощипете се самички, за да не ви ощипвам аз  Mr. Green
Аз се ощипах  Grinning

# 137
  • Мнения: 4 447
Аз не знам след толкоз алкохол как ше ти стане....

И ако разбера, че е имало ебинг, да, изневяра е, ако не разбера, няма да е. Туй то.
Изневярата е изневяра, когато другия разбере.

Сега вече обаче идва и едно раздвоение, че ти неси ти, и кой е другия, който ще разбере, май ше станете 3-ма...сложно, а? Thinking

# 138
  • Мнения: 3 835
Абе от много време ме гложди следния въпрос. Добре де, правили, квот правили, пили, яли и се веселили, па и оправили. Mr. Green
Ами ако е било гола вода, излагация, делегация, пълна стегнация. А де, ми сега?

Как се отървавате от тоя пич, дет не стига, че ви е вкарал в грях, ми се е и изложил толкова, та да ви се ще да се гръмнете. Гадничко, нали?

# 139
  • Мнения: 4 447
Абе от много време ме гложди следния въпрос. Добре де, правили, квот правили, пили, яли и се веселили, па и оправили. Mr. Green
Ами ако е било гола вода, излагация, делегация, пълна стегнация. А де, ми сега?

Как се отървавате от тоя пич, дет не стига, че ви е вкарал в грях, ми се е и изложил толкова, та да ви се ще да се гръмнете. Гадничко, нали?

Да, ама има и друг медал, страната....

Може жената да го е напила, да му се е фърлила, да го е уж оправила, а той милия уж жертва на обстоятелствата. Ааа, не на мене тия. Crossing Arms

# 140
  • Мнения: 3 423
Как се отървавате от тоя пич, дет не стига, че ви е вкарал в грях, ми се е и изложил толкова, та да ви се ще да се гръмнете. Гадничко, нали?
Е, как как. Гръмвам го него, после себе си.
Гордост и предразсъдъци, но и дързост и красота.

# 141
  • Мнения: 3 835
Как се отървавате от тоя пич, дет не стига, че ви е вкарал в грях, ми се е и изложил толкова, та да ви се ще да се гръмнете. Гадничко, нали?
Е, как как. Гръмвам го него, после себе си.
Гордост и предразсъдъци, но и дързост и красота.

Глупост и простота, както казвам аз.

Лиске, да не дава господ. Mr. Green Joy

# 142
  • Мнения: 2 891
Тео, гледам да преценявам нещата отрано. Наблюдавам нос, размер на обувките, кръшност в танците, следи за негърски жилки...

Знаеш как е  Mr. Green

п.п. Да не забравяме за отзиви от приятелки, както и признаци за спазване пълна конфиденциалност.

# 143
  • Мнения: 3 423
Тео, гледам да преценявам нещата отрано. Наблюдавам нос, размер на обувките, кръшност в танците, следи за негърски жилки...

Пръстите. Пръстите са много важни.

# 144
  • Мнения: 1 027
Брои се. Защото съзнателно си попаднал в тази ситуация. Щом са ти слаби ангелите пий само вкъщи  Sunglasses

newsm10

# 145
  • Мнения: 3 835
Тео, гледам да преценявам нещата отрано. Наблюдавам нос, размер на обувките, кръшност в танците, следи за негърски жилки...

Пръстите. Пръстите са много важни.

Лиске, кажи за пръстите, моля те! Praynig

# 146
  • Мнения: 1 077
брои се, ама къде ти се пише....  Rolling Eyes

# 147
  • Мнения: 1 568
Ако се натюрлюлянкаш Joy и убиеш човек,брои ли се за убийство???
Ей този ми е и отговорът на твоят въпрос!
Бил съм се бил напил! Айде бе! #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт