Какво правите когато сте се изложили ужасно?

  • 3 941
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 803
Ами...Първо се изчервявам Embarassed, после започвам да се редя извинения и да се опитам да обясня ситуацията; честно казано адски много се паникьосвам и успявам почти винаги да разсмея човека срещу мен, та що-годе ситуацията се тушира.
Не ми е трудно да кажа "извинявай", даже го казвам прекалено често - за щяло и нещяло.
Приятелят ми много се смя с мен еди път. Бяхме в колата и някакъв излиза с неговото си МПС от една пресечка, ама нито се огледа, нито нищо. В последния момент ни видя и спря. А аз му вдигам ръка да му благодаря, че е спрял Joy
И приятелят ми "А, така! Благодари му,че не ни блъсна!"
 Flutter

# 61
  • Мнения: 4 585



Нищо. Иде ми да потъна в земята от срам. Рашъните казват чуть от стыда не сгорел.
Веднъж вървях след жена си да пазарува, от магазин в магазан. В поредния на дъното в магазина на едно бюро имаше срожена манекенка. Седнах до нея и понеже нямаше място, си срожих ръката на бедрото на манекенката. Тя ми хвана ръката за китката и я вдигна, при което ченето ми увисна.
Абе собственичката на магазина бива ли да стои така неподвижно.

# 62
  • Мнения: 604
Сетих се за един мой чуден гаф, докато ви четях и се смеех от сърце.

Едно мое гадже идва да ме вземе от вкъщи с колата си. Знаех, че трябва да караме някакъв негов телевизор на ремонт. Колата беше така паркирана, че шофьорската врата бе по близо до мен за качване и аз вместо да заобиколя колата, реших, че няма да е проблем за гъвкавото ми, тогава, тяло да прелетя над шофьорската седалка и да се наместя на тази до нея. Младежа нещо промърмори, в смисъл да заобикалям, ма аз не слушам. Качвам се, засилвам се и успешно се приземявам между двете предни седалки. Чу се звучно:Пльок! И за зла беда се оказах насадена върху две кофички кисело мляко. В този момент той седна до мен и каза: Запознай се с майка ми  Embarassed. Като в просъница си спомням как излетях с нисък старт от колата, барабар с омазаното си в мляко четирибуквие, в унес си смених панталона у дома и накуцвайки от притеснение, без да поглеждам жената си подадох ръката, да се запознаем. Извинила съм се сигурно, но така или иначе пътувахме в тягосно мълчание. Joy Сега ми е смешно, но тогава ми идваше да се отвори земята и да ме погълне  Sick

# 63
  • Мнения: 389
Който не е падал в кош за боклук пред 10 човека, не знае какво е срам ...  Confused

# 64
  • София
  • Мнения: 15 471
Бу да архивира тези случки за следващата тема с изцепки. Embarassed

# 65
  • Мнения: 138
 В живота винаги се случват излагации и изложения ,но може би точно затова е многолик,пъстър и интересен той. Simple SmileВсеки човек е попадал в ситуация на излагация ,но па важно е да си вземе поука или ,ако не е толкова сериозно изложението просто да го погледне от веселата страна ..и да може да се посмее сам на себе си Simple Smile
Случвало ми се е не веднъж да се срамувам от себе си ..,а още по-лошо е постъпката ми да е за сметка на човек,когото обичам ..

# 66
  • Мнения: 857
ти мине споко. Grinning
Не мен най-голямата ми излагация беше да се забия челно в една стъклена врата, на магазин, на Витошка.
Joy и аз съм се забивала, но във щанд Crazy. В НДК на някакво изложение исках да си навра главата толкова близо до нещо, което оглеждах, че си я думнах яко в стъклото. Ами те като го излъскали и хич не се виждаше, че има Embarassed. Изнизах се като бит педераст, такъв срам ме хвана.... ooooh!
хаха аз пък вчера в Adidas-a в Пловдив, бях се загледала в една 4анта и в същото време си вървя,а вратата беше отворена и прассс  бая е цапнах  Laughing после бързо се изнесох от магазина  Embarassed

# 67
  • Мнения: 3 835
Който не е падал в кош за боклук пред 10 човека, не знае какво е срам ...  Confused

Е кажи малко повече де, заинтригува ме. Joy

# 68
  • Мнения: 3 423
Нищо, продължавам напред, сякаш
нищо не е станало. У зрителите се
насажда чувството, че те нещо не
са видели както трябва, а не, че аз
съм окепазила положението. Никога
не се извинявам, за да не обърна към
случилото се вниманието на околните.
Много често само аз забелязвам, че съм
сгафила и затова просто си карам нататък.

# 69
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Супер разтоварваща темичка се е получила. Благодаря ви за порцията смях.

По темата - извинявам се и си замълчавам. Преди се товарех много, но сега си намирам някакво оправдание за себе си и гледам напред. На всеки може да се случи.

Янтра, карай, голяма работа.

# 70
  • Мнения: 3 294
Ох за съжаление често ми се случва  Embarassed ,защото имам голяма уста,но когато се изложа гледам да го обърна в шега,и бързичко да сменя темата...

# 71
  • Мнения: 389
Е кажи малко повече де, заинтригува ме. Joy

Младо и зелено, чакам автобус на спирка, а умът ми блуждае в съседни вселени ... Крача напред-назад, не ме свърта на едно място.

По едно време минават някакви хора, аз отстъпвам крачка заднешком, за да им направя място да минат и нещо ме удря от задната страна на крака, на нивото на коляното. На който са му правили този номер знае, че краката се подгъват по някакъв рефлекс. И моите така ... Седнах в нещото, което ме беше чукнало по крака. Кош за боклук.

А хората ме гледат ...  Shocked

Пламтях като факла докато най-накрая не ми дойде автобуса ...  Embarassed

# 72
# 73
  • Мнения: 6 029
уу много яка тема. и аз се изнизвам кат се изложа. така не привличам внимание.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 23 708
Въпросният обект на моите чувства караше Лада, бежова на цвят. Всеки път, когато тръгнехме да се прибираме и трябваше да се ориентираме към колата, паркирана на някой паркинг, аз не можех да я позная и се насочвах към някоя чужда със същия цвят.

Няма нищо, един познат веднъж в тъмното пробва да отключи 2 коли подред, докато нацели неговата (и трите по случайност червени фолксвагени, макар и различни модели, паркирани един до друг и неговият беше последен hahaha hahaha hahaha)
Аларми нямате ли си?! Аз като не мога да си намеря къде съм си забравила по паркинга возилото и го карам да свирка. Технически напредък Simple Smile да ми помага в заплеса Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт