Момичета,моля Ви помогнете ми-искам да кърмя!!!

  • 2 106
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 234
Момичета продължаваме с гърди и с чашка.Започваме винаги с гърди-трудно, не ги иска, ама с упоритост става.После с чашката давам 45мл АМ и накрая изцеждам кърма и я давам пак с чашката и нея.Тази вечер малчо повърна на фонтан:(.Значи ли това, че му е много храната?

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Аз съм от Бургас, ако имаш нужда от подкрепа ми пиши на лични. Те момичетата са ти обяснили всичко, нямам какво да допълня, но знам, че личния контакт е друго нещо.
Живея в Братя Миладинови и съм насреща само кажи.....

# 32
  • Мнения: 532
Момичета продължаваме с гърди и с чашка.Започваме винаги с гърди-трудно, не ги иска, ама с упоритост става.После с чашката давам 45мл АМ и накрая изцеждам кърма и я давам пак с чашката и нея.Тази вечер малчо повърна на фонтан:(.Значи ли това, че му е много храната?

Може да е много храната наистина и да се е препълнило стомахчето и при първото оригване да изхвърли и млякото.

Ако успяваш да изцедиш 45 мл кърма, съхранявай ги в хладилник и после ги затопли до стайна Т и давай тях след като суче пак с чашката - имам предвид ако можеш да избягваш добавката АМ и добавката също да е кърма.

През нощта и сутрин до 8-9-10 часа (ти ще прецениш) лактацията е най-силна заради високите нива на пролактин тогава. Пробвай да сте само на гърди като оставяш бебето да се насуче от всяка гърда и да се пуска сам'о и оригваш всеки път и даваш и двете гърди по 2-3 пъти последователно - ПРОБВАЙ И РАЗЛИЧНИТЕ ПОЗИ НА КЪРМЕНЕ - аз пратих ли ти ги на лични  newsm78, май да.

На обяд, следобяд и вечер през 3 часа може да даваш и добавка АМ с чашка, ако ти е понамаляла лактацията, но ако имаш изцедена кърма - даваш нея, а не АМ.

Сменяй пози на кърмене, дебни сънено положение (докато спи, тъкмо като ще се събужда, тъкмо като ще заспива) - тогава сучат без проблеми, не се сърдят много на гърдата и захапват по-лесно.

Бебето може да изсуче от гърдите много повече кърма отколкото ти изглежда, затова не се залисвай за сучене + добавка кърма + добавка АМ, защото идва много - стомахчето е колкото орехче. ПО-ДОБРЕ ПО-НАЧЕСТО гърди и да суче по малко и лесно да храносмила, отколкото по-нарядко и голямо количество.

Стискаме палци, скоро да се похвалите, че наддавате чудесно и бебоче да се върне само на кърма.

 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт