American "Friends" темичка # 26 (The one with... "no name")

  • 13 224
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 233
Ами сега като си купя миксер, ще трябва и на уроци при теб да дойда:-)))

# 61
  • Мнения: 940
Танита същия си купих и аз ,цвят сребърен -много ми харесва купата с дръжката -супер удобна е  .
Ще си го ползвам да си бъркам и кайма с него....айдееее на кебапчетата cheers

# 62
Може ли линкче към рецептата за муса Praynig

# 63
  • Мнения: 1 116
Танита същия си купих и аз ,цвят сребърен -много ми харесва купата с дръжката -супер удобна е  .
Ще си го ползвам да си бъркам и кайма с него....айдееее на кебапчетата cheers

О, аз дори и втора купа се каня да си купя Simple Smile

Ами сега като си купя миксер, ще трябва и на уроци при теб да дойда:-)))

Повод да се видим, щото сме много далече иначе Simple Smile

# 64
# 65
  • Мнения: 948
Ох, не знам дали ще стигна до торта, ама май ще си правя мус този уикенд  Crazy

Тези фондани отгоре върху тортите, ядат ли се всъщност  Blush? Все ми се струва, че са само за гледане. То да го е жал човек.

(без много графични описания колко са вкусни, моля, имайте милост!)

# 66
  Благодаря за линка Hug
 А може ли и снимчица на  "течна млечна сметана ", която използуваш тук в щатите?
Благодаря

# 67
  • Мнения: 7 091
Аууу, мацки блазе ви за миксерите!!! Аз разбивам с един от 30$, и е вече толкова очукан горкия, само той си знае  Sad Имах си в БГ статичен, толкова е удобно, не ме питайте с последната торта как разбивах 8 блата на ръка, + ганаш 2 пъти + 2 айсинга. Направо ми идеше да вия от болки в рамото следващите дни  Cry

# 68
  • Мнения: 1 116
  Благодаря за линка Hug
 А може ли и снимчица на  "течна млечна сметана ", която използуваш тук в щатите?
Благодаря



Ето намерих някаква снимка, аз ползвам Heavy whipping cream от Костко

# 69
# 70
  • Мнения: 1 116
Аууу, мацки блазе ви за миксерите!!! Аз разбивам с един от 30$, и е вече толкова очукан горкия, само той си знае  Sad Имах си в БГ статичен, толкова е удобно, не ме питайте с последната торта как разбивах 8 блата на ръка, + ганаш 2 пъти + 2 айсинга. Направо ми идеше да вия от болки в рамото следващите дни  Cry

Tandoori ако не можеш да си купиш КитченЕд, ето тези са доста по- евтини, около 100$ и вършат същата работа, аз имах преди такъв.
http://www.sunbeam.com/products.aspx?PCId=14
Ако нямах статичен миксер не бих се навила въобще да правя каквото и да е, и друг път съм го казвала ти си майка-героиня!

Поразтърсих се, намират се и за много по-малко, ето виж в амазон

http://www.amazon.com/gp/bestsellers/home-garden/289932/ref=pd_z … 4-0508874-6195105

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 21:08 от Tannita

# 71
  • Мнения: 650
 WinkТаннита, какво си купи от Macys The biggest one day sale миналата събота Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 2 254
Така и така се заговорихме пак за рецепти...някой да даде една за кремсупа от броколи?
 Виктория,бравос!
Танита,ще издаваш ли тайната за тортата-кола???Ще ми трябва един ден  Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 1 116
WinkТаннита, какво си купи от Macys The biggest one day sale миналата събота Heart Eyes

Ха, ха да не си ме мернала там. One day, ама беше 2 дни, а аз и двата дни имах работа в мола, не издържах на изкушението да мина и през Мейсис и както нищо нямаше да си купувам, бая неща си накупих пак, направо ме е срам вече да казвам Simple Smile

# 74
  • Мнения: 7 091
Tandoori ако не можеш да си купиш КитченЕд, ето тези са доста по- евтини, около 100$ и вършат същата работа, аз имах преди такъв.
http://www.sunbeam.com/products.aspx?PCId=14
Ако нямах статичен миксер не бих се навила въобще да правя каквото и да е, и друг път съм го казвала ти си майка-героиня!
Поразтърсих се, намират се и за много по-малко, ето виж в амазон
http://www.amazon.com/gp/bestsellers/home-garden/289932/ref=pd_z … 4-0508874-6195105

Ох, тези дето ми харесват са от 200 нагоре...а и на мен ми трябва с голяма купа, пък те са по-скъпи  Confused Може да събера от няколко рожденни дни и НГ и да видим, ама по-съмнително е да ме огрее въобще, че сега и на баткото плащаме за училището и съвсем  Sad

А, да ви се похваля Simple Smile спечелих си 2 цента от блога !  Laughing Някой ми е кликнал на обявичка  Joy

Общи условия

Активация на акаунт