Придобивките на нашите деца - есен-зима

  • 15 300
  • 229
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 688
дънките са от FOX Baby

# 61
  • Мнения: 1 232
mоследната придобивка за каката е този анцуг
http://images21.snimka.bg/004025467.jpg
на фирма MC Baby,момичета аз ли не съм в час ама безумно скъпа е тази марка или просто не е по джоба на редовия българин.Анцуга е 48 лева за5-6 годишно дете още ме боли главата,но имам такива умопомрачителни моментидето купувам без да мисля,за мен ,за мъжо,за децата.Една жилетка за 6 месечната ми щерка е 30 лева,дънки20и няколко,абе.. да не изреждамКажете какви са вашите наблюдения за нея

# 62
  • Мнения: 2 936
bimba, за дрехите незнам,но миналата година купи ботушки-велурени за Алекс,която беше на 2 г. мисля че цената им беше към 40 лв.  Confused поне бяха хубави и интересни...но пък тази година влязох в магазина от който ги бях купила и ми казаха,че няма да зареждат обувки
а за анцузите на Mariquita е 55 лв.,а на Coccodrilo май 45-50 лв.

# 63
ние купихме анцунг на същата фирма за 58лв. за ръст 104см. Ти от кой магазин си пазарувала, вижда ми се по ефтин

# 64
  • Мнения: 1 232
ние купихме анцунг на същата фирма за 58лв. за ръст 104см. Ти от кой магазин си пазарувала, вижда ми се по ефтин
Mr. Greenе значисъм на далавера ,ако се обръщаш към мен де,аз от Карлово от тук го купих

# 65
ние купихме анцунг на същата фирма за 58лв. за ръст 104см. Ти от кой магазин си пазарувала, вижда ми се по ефтин
Mr. Greenе значисъм на далавера ,ако се обръщаш към мен де,аз от Карлово от тук го купих
ще черпиш
Към теб се обръщах

# 66
  • Мнения: 3 457
ние купихме анцунг на същата фирма за 58лв. за ръст 104см. Ти от кой магазин си пазарувала, вижда ми се по ефтин
Mr. Greenе значисъм на далавера ,ако се обръщаш към мен де,аз от Карлово от тук го купих
ела виж тук кви цифри са,няма и да посмееш да кажеш твоя за колко си го взела Mr. Greenот порядъка на 50 нагоре 70-80 нормално PeaceАз не случайно ходя до София да си купувам ,защото не съм толкова богата  Money

# 67
  • София
  • Мнения: 3 688
ние купихме анцунг на същата фирма за 58лв. за ръст 104см. Ти от кой магазин си пазарувала, вижда ми се по ефтин
Mr. Greenе значисъм на далавера ,ако се обръщаш към мен де,аз от Карлово от тук го купих
ела виж тук кви цифри са,няма и да посмееш да кажеш твоя за колко си го взела Mr. Greenот порядъка на 50 нагоре 70-80 нормално PeaceАз не случайно ходя до София да си купувам ,защото не съм толкова богата  Money

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 17:42 от slan4ogled

# 68
  • София
  • Мнения: 44 129

Ботушките ги взех от магазин на ТСМ, намира се на Руски паметник, на спирката срещу МВР болница. Струват 14 лева. Peace

Благодаря Hug!

тези и още др подобни ги има и в ТСМ-а на Хемус на ул. Цветна градина (пада се там) след Фамилията...но са предимно май катоза момичета...

# 69
  • Мнения: 4 422
mоследната придобивка за каката е този анцуг
http://images21.snimka.bg/004025467.jpg
на фирма MC Baby,момичета аз ли не съм в час ама безумно скъпа е тази марка или просто не е по джоба на редовия българин.Анцуга е 48 лева за5-6 годишно дете още ме боли главата,но имам такива умопомрачителни моментидето купувам без да мисля,за мен ,за мъжо,за децата.Една жилетка за 6 месечната ми щерка е 30 лева,дънки20и няколко,абе.. да не изреждамКажете какви са вашите наблюдения за нея
и аз така мисля,макар че все се изкушавам от нещо..
Дънкова пола за новородено 35,а дънков сукман 39  Rolling Eyes ,блуза супер тънка ,памучна 28 лв,а жилетка 54 и на мен ми се виждат високи..
Обаче в същия м-н продават вече и френски дрехи ORCHESTRA- много ми харесаха,неустоими неща имаше...

# 70
  • Мнения: 13
Не сме се родили още, но се очаква на 10 октомври да се появим. Това не ни пречи да пазаруваме за зимата дрешки. Последната покупка беше плюшен космонавт от Premaman Wink

# 71
  • Мнения: 3 356
Маратонки  Rucanor  и комплектче с качулка.

# 72
  • around the world
  • Мнения: 651
А това са нашите придобивки:
http://www.zara.com.mx/i06/index.html
catalogue- child
за подарък рокличката на 4тата снимка  (жилетката) на 5тата снимка, а малчо се сдоби с пуловера  показан на 11та страница, както и с пуловера (този по средата) от последната страница на каталога, както и кадифен плътен панталон, но него няма как да покажа.
Смятам тези дни да му взема и зелената блуза на последната снимка  (в дясно) или тази на предпоследната снимка в дясно.
Сега е ред да си търсим ботуши и зимни обувки.

# 73
  • Мнения: 13
А това са нашите придобивки:
http://www.zara.com.mx/i06/index.html
catalogue- child
за подарък рокличката на 4тата снимка  (жилетката) на 5тата снимка, а малчо се сдоби с пуловера  показан на 11та страница, както и с пуловера (този по средата) от последната страница на каталога, както и кадифен плътен панталон, но него няма как да покажа.
Смятам тези дни да му взема и зелената блуза на последната снимка  (в дясно) или тази на предпоследната снимка в дясно.
Сега е ред да си търсим ботуши и зимни обувки.
От коя държава ги купуваш?

# 74
  • around the world
  • Мнения: 651
А това са нашите придобивки:
http://www.zara.com.mx/i06/index.html
catalogue- child
за подарък рокличката на 4тата снимка  (жилетката) на 5тата снимка, а малчо се сдоби с пуловера  показан на 11та страница, както и с пуловера (този по средата) от последната страница на каталога, както и кадифен плътен панталон, но него няма как да покажа.
Смятам тези дни да му взема и зелената блуза на последната снимка  (в дясно) или тази на предпоследната снимка в дясно.
Сега е ред да си търсим ботуши и зимни обувки.
От коя държава ги купуваш?
Ами тези специално са ни oт БГ от Z outlet, но от този на Ангел Кънчев който е само детски 0-7 г.
Преди 2 седмици бях в този на България и там също имаше много сладки бебешки роклички, но незнам дали все още ги имат.

Общи условия

Активация на акаунт