Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 26

  • 16 546
  • 359
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 971
Хайде и аз да се разпиша, честита нова темичка!

# 16
  • Мнения: 1 666
Ооооо, вече идват поръчки от 2.09.! Супер! Значи след някой ден да очаквам и аз!

# 17
  • Мнения: 346
Наде,имах в предвид тези
http://www.laredoute.fr/vente-bottines-fille.aspx?productid=3241 … t=1&hasprev=1
останах с впечатление,че си ги поръчвала,а аз им се чудя вече месец
ТЕЗИ ГИ ПОРЪЧАХ,№22 с 14см стелка,отговарят си според мен,не са лоши,но не са за най-голямата и мокра зима,иначе много сладко стоят

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
аз се чудя за детските дали да взема 26 или 27.В момента носиме 25

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Мини, нали дърпат парите веднага след завършването на поръчката... тогава забеляза ли да са взели повече пари? В смисъл да не се окаже само печатна грешка на фактурата  newsm78
Някой беше писал, че си е поръчал тези:


Отговарят ли си на номера?
Аз поръчах такива. Отговарят с един номер отгоре Simple Smile
Щях да ги продавам, но още са в една мама за проба. Няма да ги взима, но не ми ги е върнала. Иначе ми станаха, но бях поръчала черни, а те са ми пратили кафяви. Сега гледам много са ги намалили, но няма черно Sad

Я да питам...
Как са опаковани нещата като дойдат на митницата? Да не се окаже, че пакета е много голям и да не мога да го взема с количката newsm78

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
в кашон са на митницата

# 21
  • Мнения: 4 371
http://laredoute.fr/vente-default.aspx?prescode=8326665&size … ue&ksource=-1
Как да си сложа това в кошницата, ще ми съдействате ли?

# 22
  • София
  • Мнения: 6 559
Аз преди малко успях да пусна поръчка.Този път е голяма и ще е за митница.Някой може ли да ми каже къде точно в София се намира.
на бележката пише ул. Веслец № 84 пада се горе долу при Централната автогара. имат и услуга доставка до дома, ама излиза около 10 кинта и което е по-гадното вчера ми предложиха да ми ги доставят чак утре и то ако се обадя днес рано сутринта  Sick. аз днес пратих мама с пълномощно, та довечера мога да дам още инфо.

# 23
  • Мнения: 177
Получих тази оферта на мейла на мъжа ми.
http://laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=e12d87a9c728a3a9d4
Който разбира ще каже ли за какво става въпрос? Praynig

# 24
  • Мнения: 639
http://www.laredoute.fr/vente-parka.aspx?productid=324104475& … t=0&hasprev=1
Поръчвал ли е някой това яке?дали става за мека зима? newsm78

# 25
  • Мнения: 1 270
и аз да се запиша в новата темичка, нооо категорично няма да поръчвам  Peace
сърдита съм им  Crossing Arms

# 26
# 27
  • Мнения: 63
Пухенката ми дойдееее ! Аууу колко е яка  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 4 371
  bouquet Елс, благодаря ти!
Как го направи, че имам и една пола така Crazy

# 29
Здравейте,получих следното писмо ако може някой да ми каже за какво става дума:
Si vous ne parvenez pas a lire cet email, cliquez ici

Bonjour,

Suite a un probleme technique sur notre site, vous avez connu des difficultes lors de votre visite sur nos boutiques.
Pour nous faire pardonner, nous vous offrons un cadeau surprise* pour toute commande.
Nous tenions a vous prouver l'interet que nous portons a la qualite de nos services.

Cette offre vous est PERSONNELLEMENT reservee.

Encore toutes nos excuses et a tres bientot sur laredoute.fr

Pour beneficier de votre offre lors de votre prochaine commande rien de plus simple ! Il vous suffira de faire votre shopping sur laredoute.fr et d'entrer le code 16942 sur la page "votre panier".

L'equipe laredoute.fr

Pour nous joindre :
par telephone au 0892 350 350* (*0,34 ?/mn),
par internet sur laredoute.fr, rubrique "contactez-nous"

* Pour un montant minimum d’achat de 15,28 ? sur laredoute.fr. Offre valable une seule fois 3 semaines à partir de la date d’envoi de cet e-mail pour toute commande passée dans les collections Redoute Printemps Eté 2007 et Automne Hiver 2007. En cas d’indisponibilité, vous recevrez un article de valeur commerciale similaire. Non cumulable avec une autre offre.
Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт