Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 26

  • 16 615
  • 359
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 948
за призива за помощ - поста над моя с питанката за BIC-a

# 241
  • София
  • Мнения: 1 326
някой знае ли кой е BIC-а на тази банка?

WELADEDD

# 242
  • София
  • Мнения: 971
Момичета, ако има още желаещи за поръчка тази неделя да ми пише, че не остана време.

Иначе за себе си казвам, че ще поръчам за една мама одеялцето тази седмица и няма да мога да се възползвам от втори код за промоция, така че другата седмица пак ще поръчвам, за да се пробвам за сервиза с кода на Монда, за което и благодаря че го сподели с нас   bouquet

Изглеждат доста добре, но доста ще натежи колета според мен с тях.

А някой поръчвал ми е прибори и посуда - добре ли ги опаковат и има ли шанс да ги получим счупени?  newsm78

# 243
  • Мнения: 4 202
Чоча, не мога да си намеря поста, но с 2 думи да ти кажа...
Трябва да се обадиш в банката и да искаш да те свържат с картовия отдел и по-точно с някой "кард риск мениджър", и от там би трябвало да ти помогнат.
До колкото знам трябва да им предоставиш кореспонденцията, която сте водили, абе опитай се да се свържеш с въпросния отдел и задължително трябва да е някой, който отговаря за рисковите операции, иначе може да те отсвирят и не се отказвай, това го знам със сигурност, че от банката могат да изискат да ти върнат парите.

# 244
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Мерси,red shoe !
Днес ще им пиша надявам се последното писмо.Или ще звъня в банката или ще си получа чека Crossing Arms

# 245
  • Мнения: 1 196
момичета,ще ми пуснете ли линка към онлайн речника в гугъл


Заповядай       http://www.google.com/language_tools?hl=en   

# 246
  • Мнения: 4 202
Мерси,red shoe !
Днес ще им пиша надявам се последното писмо.Или ще звъня в банката или ще си получа чека Crossing Arms

Съветвам те в писмото да им напишеш, че ще се обадиш в банката и те от своя страна ще се свържат с картовата компания (Виза, Мастер, която там ползваш) и че от там ще си направят собствена проверка по случая.

# 247
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
С моя френски няма да мога да го съчиня Embarassed Една мацка от форума ми помага с преводите иначе отдавна да съм им се обадила по телефона,ако можех да се разбера с тях

# 248
  • sofia
  • Мнения: 4 296
момичета,ще ми пуснете ли линка към онлайн речника в гугъл


Заповядай       http://www.google.com/language_tools?hl=en   
благодаря ти

# 249
  • Мнения: 4 202
С моя френски няма да мога да го съчиня Embarassed Една мацка от форума ми помага с преводите иначе отдавна да съм им се обадила по телефона,ако можех да се разбера с тях

А на английски не може ли да се води кореспонденцията?

# 250
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
казаха ми,че е по-добре на френски,защото иначе не се знаело дали те ще ме разберат правилно.

# 251
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Чоколина, а ти по принцип кой номер носиш, че са ти големи 38  Grinning

37 номер нося, реших да взема по-големите, че нали уж не си отговаряли на номера, ама тези явно си отговарят. Peace

# 252
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Чоколина, страхотни са ботичките   Heart Eyes  И аз ги заглеждам от известно време, ама ги няма в момента. Пише, че ще ги има след 12 седмици уж  Confused

Петя, за 37-ми номер, в черно, пише, че се доставят веднага. Ако си навита на трампа - за 38, пиши. Peace
http://www.laredoute.fr/vente-bottines-femme-on-n-est-pas-des-an … t=1&hasprev=1

И пак да питам, целия сервиз ли ще се получи или само чиниите?

Последна редакция: чт, 13 сеп 2007, 15:10 от chockolina

# 253
  • София
  • Мнения: 948
къде из София мога да проверя дали поръчката ми от 27 юли въобще е дошла в България?

# 254
  • sofia
  • Мнения: 4 296
къде из София мога да проверя дали поръчката ми от 27 юли въобще е дошла в България?
На митницата провери ли?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт