Да си поговорим в цифри.

  • 1 924
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 423
Не занимавам другите с харчлъка си.
Дори и на мъжа си никога не казвам колко
пари съм се изръсила за каквото и да било.

# 31
  • Мнения: 189
Казвам цената само ако ме попитат. Няма нищо по-досадно от човек, който говори за марки, цени, магазини, покупки. Ако попадна в такъв разговор, се отегчавам безумно.

# 32
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Не занимавам другите с харчлъка си.
Дори и на мъжа си никога не казвам колко
пари съм се изръсила за каквото и да било.
Лиске, моят даже вече не ме пита-  Mr. Green научи се че щом съм го купила ще  е на възможно наи- добрата цена и  е нещо което ще ни е от полза. Mr. Green
Иначе ако приятели ме попитат- ще си кажа. Mr. Green
Вили

# 33
  • Мнения: 2 309
Предпочитам да съм в "недекларирано" облекло...
Ако толкова много любопитстват за цената на някоя вещ,казвам.

# 34
  • София
  • Мнения: 228
Не, тези, които биха оценили въпросното нещо, определено знаят колко струва Rolling Eyes.
Точно така. На същия принцип съм.  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 1 320
Казвам цената само ако ме попитат. На мъжа ми винаги обявавям по ниски цени  Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 18 679
Не споменавам целенасочено цени. Нито за да изтъкна, че е скъпо, нито за да се похваля, че съм открила нещо изгодно. Ако ме питат - казвам, не върви да отсвиря човека...Само майка ми отсвирвам. Защото на нея това й е буквално първия въпрос, като купя нещо ново - ама не откъде, защо, как или похвала - хубаво е, браво, нееее - колко струва?!  Shocked Ми писна ми и вече й кавам, че не е нейна работа Tired

# 37
  • София
  • Мнения: 4 272
Много мразя някой да натъртва за цената на скъпа покупка. Струва ми се адски снобарско. Аз, когато си купувам нещо, държа на мен да ми харесва, а след това поглеждам цената.

# 38
  • Мнения: 1 250
Не парадирам с покупки, нито с цени. Който видял, видял. Ако го интересува да пита, може и да му кажа. Мъжът ми никога не се интересува от цената, която съм платила. Щом ми харесва. /Това май трябваше да го включа в темата за 5те най/.

# 39
  • NL
  • Мнения: 520
Фукане(ама,че дума но най-ми се връзва в темата) с финес за мен означава хем  да си погалиш егото като споменеш цената,хем да го направиш по такъв деликатен начин да не подразни ухото на човека срещу теб. Аз също понякога съм споделяла с познати и приятели цени на разни неща ,които съм купувала,както и те са споделяли и го намирам за нещо нормално,стига обаче да се връзва в контекста на самият разговор.
Обаче много ми е интересно като попадна на тема примерно:"С кое е по-добре да си измия чиниите-веро или домашен сапун" и ни в клин,ни в ръкав следва изказването:Защо не си купите миялна машина? #CrazyНие взехме еди си каква,то верно скъпо ни излезе(тук може и цена да се спомене) но пък мие чиниите перфектно".Нищо лошо,че еди кой си купил миялна машина но в случая хората ги интересува сапун ли да стържат,веро ли да купуват,пределно ясно.Никакви миялни не се съдържат във въпроса.
Преди време пък бях се зачела в една модна тема-мисля,че дори не беше в този форум.Та едно момиче питаше откъде да си купела някаква марка дънки и се почна един панаир на суетата от 3 други потребителки,които не и отговориха конкретно на въпроса но за сметка на това се напреварваха да изтъкват как не обличат дреха под еди си каква сума или не слизали по-долу от еди какви си марки.Ами накрая не издържах да ги чета повече. Ето такова тип поведение имах предвид като пуснах темата вчера.Само да спомена ,че и в реала съм попадала на подобни истории,не като да е само по форуми.Пак повтарям,че не виждам нищо лошо да се говори за цени,марки и тн. но всичко с мярка и такт дет се вика.

# 40
  • Сопот
  • Мнения: 165
Мразя някой да парадира с цифри!Или марки...
Аз го свързвам с избиване на комплекси или фукане.
Не казвам цена,а и не помня дълго кое колко струва.
Излишна информация...

Общи условия

Активация на акаунт