Мами от ЧИРПАН къде сте,хайде във форума влезте!

  • 20 907
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 286
smarfieta9,благодаря ти за коментара,ама стига де каква пустиня hahahaя гледай по-ведро на живота Hug

# 271
  • Мнения: 286
Ехоо ама къде се изгубихте всички newsm78 Naughty
Моляви се драснете по някой ред отчет,кой кк е на къде е нещо снимков матерял по преживяно Mr. Green

# 272
  • Мнения: 286
Доре,пощата ти пълна,моля изпразни я немога да ти пиша,не съм те чувала от както си тръгнахте  неделя,къде се изгуби взех да се притеснявам и на скайпа не пишеш,чак да ми пратите снимки от вашият фотоапарат довечера

# 273
  • Мнения: 26
Jinjer, много са хубави снимките Peace
Догодина пак да спретнеш такъв хубав купон Grinning
На нас в Първомай ни хареса повече да не ме биете сега   341uu и поостанхме. Но вече сме тук... Следобед сме в градинката.

# 274
  • Мнения: 286
Благодаря ти bbibbi , а вие се разхождайте и се забавлявайте където се чувствате добре Hug,и снимчици да направите в Чирпанската градска градина Naughty
Останалите се спотайват и четът като гости Naughtyне така я драснете по някой ред Peace
Аз днес бях на форумско кафенце с моите дружки от Благоевградската тема,ами много е готино освен да си пишеш с тези хора и едно истинко кафе да изпиеш с тях,така че ако и когато си идваме в Черпан бъдете сигурни че тези поне които сте там ще държа да се видим Hug
Моите момчета трябваше утре да са за последен ден във яслата в града и от понеделник вече тук до нас в градина,но Аската нещо му текна носа днес и му беше лошо на детето като си лягаше,дано през нощта спинка спокойно,че ми писна с тия болести Tired
Желая ви приятна вечер!

# 275
  • Мнения: 26
Оле,  Jinjer, направо ме е срам. Само двете си пишем в тоя форум, пък и двете не прекарваме много време в Чирпан Embarassed
В Първомай ни беше по-добре, защото спахме в по-тиха и по-хладна стая Grinning.
Стига с тези болести при вас Stop Оздравявайте бързо Naughty
И моя бебешок нещо го простудихме с тия климатици в жегите и сега е сополив и не спи по цяла вечер Confused

# 276
  • Мнения: 286
bbibbi,не се тревожи че само ние пишем скоро и другите ще се включат като се върнат от почивки и ваканцииа и важното е че се поддържа темата според мен,току виж и някой друг чирпанлия се включи Peace
Разбирам те напълно за хремата на малкия това еужасен кошмар,като са сополиви моите юнаци свят ми се завива,и сега им текът от вчера ,през нощта Криси и той се събуди и плаче със запушен нос,разбирам ги колко им е некомфортно на децата ,пръснах му Олинт и спа при мен,но пък сутринта по желание отидоха на ясла за последно,чак неповярвах Shocked
Слагам физиологичен и Олинт пръскам,но ако продължи повече от 2-3 дни минавам на капки пробвали сме доста видове,виброцил най вече и да ти кажа най-доволна съм от тези със сребърният нитрат цапат черни са но бързо им минава течащият като река нос Naughty

# 277
  • Мнения: 286
Ехо ето малко снимки от Рилският манастир:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=278385

# 278
  • Мнения: 0
 Simple SmileЗдрасти!Ние тук трескаво се приготвяме за врявата и циганията която ни очаква съвсем скоро....Улиците се метат и чистят ,ромите трескаво се опитват да оберат някое скромен дом семейство ,за да изкарат за кучешко кюфтенце и кебапче !А аз чакам с нетърпение дните на панаира защото ще имам на гости приятели от Варна и съм на АГ -и ще разбера пола на наследника  preggo

# 279
  • Мнения: 250
Здравейте мами от Чирпан! Аз преди време писах във вашия форум и ето ме отново тук. Моята лятна отпуска свърши още преди 2 седмици, нали бях обещала да пиша, но все не оставаше време. Но сега по същество-  благодаря на smartfieta за отзивчивостта, че ми писа тел. и адреса на хотела в Чирпан. Аз направих резервация, но ние така и не останахме да спим, тъй като имаше само двойни стаи / а с 6 год. дете е малко трудно да спиш дори и една вечер/, но се разходихме и пихме кафе в Чирпан. Много ви е хубаво, тихо и спокойно градчето. След това поехме за Цигов Чарк. Мисля, че някоя от вас щеше да ходи там. Една седмица пълен релакс , много ни хареса и на Цигов Чарк. Отпуската я завършихме на морето, но не във Варна/ лудницата е пълна и не става за разпускане/ а на Дуранкулак с едни наши приятели и си изкарахме чудесно! Jinjer78 ЧРД на патерици, много хубав купон. А на smartfieta пожелавам лека бременност и само позитивни мисли в глават. Поздрави на Чирпан от Варна! Ще ви пусна малко снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=279672
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=279666&pid=7275672

Последна редакция: нд, 31 авг 2008, 14:32 от Danito_t

# 280
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Ето ме и мен!!! bye
Завърнах се след отпуската. Sad за съжаление  утре пак ще трябва да влизам в час,малко време май ще ми трбява да свиквам пак с лудницата,ама......няма начин.
Бяхме 10 дни на море.Страхотно си изкарахме,плаж,море,слънце,разходки,хапване,пийване,мнооого сън,абе почивка в пълния смисъл на думата.Ходихме на Поморие,тази година леко се разочаровах от плажа,малко мръсничък ми се стори и догодина със сигурност няма да сме там.Времето беше страхотно SunglassesПосъбрах малко тен.
Инка не ми създаваше много грижи,отначало искаше постоянно да влиза в морето,после и мина мерака.Играеше си детето,голям рай за нея там.Само като видеше чичковците с царевицата вдигаше глава веднага и искаше да яде.Станахме им спонсори,всеки ден.Последната вечер,обаче,нещо ме заболя гърлото и още на плажа (ние стим до късно 7ч.)ми стана студено и си тръгнахме,после вдигнах Т и в понделник сутринта пътувах пак с Т.И така цяла седмица вдигах 39,голям кошмар изкарах,не си спомням от кога не съм вдигала такава висока Т.Ходих на лекар в Чирпан(след морето отидохме там)изписаха ми естествено АБ,аз по принцип не съм им фенка,ама какво да правя започнах да го пия,и 3 дена след това пак продължавах да вдигам Т.Добре че Инка не се разболя.Отгоре на всичко,Митко в петък се събуди с повръщане и разстройство,тогава решихме,оставихме Инка в Чирпан и се прибрахме в Казанлък да се лекуваме и оздравяваме.Дойдох тук на лекар,смениха ми АБ и сега съм много по-добре(щом пия кафе в момента)Ох,май много подробно разказах,ама такова нещо не бях изкарвала от дете.
Излязоха ми веднага едни гадни херпеси от Т и не знам утре как ще работя с хора,ама..... то пък то пък е човешко Cry
Инка за сега е в Чирпан,много ми стана мъчно за нея,че пак я оставихме,тя там е по-добре,играе със съседчето по цял ден,ама...... не знам нещо ми мъчно.А и през седмицата ще трбява да я гледа дядо и и на Митко баба му,а тя е възрастна и не знам доколко ще се справят,но ако не става ще отидем да си я вземем през седмицата.
jinjer_78,честит юбилей на патерици,да си жива и здрава,много щастлива,много обичана и желана жена,пожелавам ти успех на изпитите и скоро да те видим в някоя адвокатска кантора newsm03.Страхотно парти сте направили,личи си че си била щастлива!!!
Добре дошла и на bbibbi ,аз с нейните свекъри не съм се сблъсквала,само са ми познати като фамилия.
smarfieta9,и аз да те успокоя за контракциите(те вече може да са минали,дано)повчето бременни се сблъскват с този проблем,няма страшно.Само недей да четеш много,много,че главата ти ще се напълни с щуротии.По-добре чети нещо за бебето,отколкото какво може да ти случи,евентуално.
AIR,какво стана,преместихте ли се?Беше ли се справил Руси с трудната задача?
Сега малко снимки от морето и лек ден от мен!!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=279626

# 281
  • Мнения: 286
Танче,много хубави снимки и непринудени имаше доста,ще започна и аз да снимам вече изненадващо(не че не го правех и до сега)но все се строяваме и Жоро казва на хората че ги местя като картини в къщи ти тук ти там hahaha,цели 10 дни на морето сигурно ви е било хубаво,съжалявам за болният завършек,но поне дето казваш детето не се е разболяло,догодина пак да отидете и на още по-хубаво място Peace
Danito_t ,нещо на мен ми се отваря заглавната страница на снимка,бг от твоите линкове,когато имаш време пробвай пак Hug
smarfieta9 ,то по панаира в Чирпан винаги е такава трескава работа smile3532но ти кажи по-добре какъв ти казаха че ще е полът на детето newsm78,и весело ще ти е с гостите и приятни емоции ти желая повече и необръщай внимание толкова на циганията Peace
И не на последно място момичета благодаря ви за поздравите за рожденият ден Blush
Другите завърнали се от морета и балкани веднага на отчет със снимки разбира се Naughty
Моите юнаци с тия сополи незнам докъде ще я докараме,утре трябва да ги водя на градина,ама Аси нещо започва с температурите,дали ще мине само така или ще се засерьознът нещата ще се разбере Tired
Сега като идваха Дорето и Милчо,майка прати по тях едни одеалца от Чирпан с едни кученца много сладки и сноще с тях ги завивах защото тук нещо застудя и преваляваше тези дни Mr. Greenмен от вчера нещо все ме боли главата ама то и едни ветрове ужас много ги мразя,сега няма де,ще отида да глътна едно аналгинче и сядам да попреговарям че съвсем наближи изпита(така се надявам да се представя добре и да го взема Praynig)а след това трябва и работа да си търся,постоянно преглеждам обявите в интернет,,,,,, Rolling Eyes

# 282
# 283
  • Мнения: 286
Ей,браво Danito_t ,много хубаво семейство сте,хотелчето ми направи впечатление на Цигов чарк,виждам готино сте изкарали и скарите на първо място са,ама така си е де то на почивка хапване пииване спане разходки,браво на вас,хайде дано и ние така догодина и аз ще показвам Peace

# 284
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 442
И аз съм тук вече  Laughing - в нов апартамент, от днес с Интернет.. Simple Smile

Нашето общо море с моя "клан"  Simple Smile приключи преди почти 2 седмици. Ккато е писала сестра ми си прекарахме много добре, все едно бях на село (не че имам такова, Чирпан играе тази роля..), само че имаше море. Голямо спокойствие....., само където моето мамино синче не се отдели от полата ми, нищо че имаше и леля, и баба, и  дядо, и батко, че и кака-братовчедка  Twisted Evil. Сестра ми намаза повече, че и на разходки до Бургас ходеше самичка  Twisted Evil И нашето море прикючи с болести - всички възрастни се изпонатръшкахме с разстройство и повръщане, добре поне че децата бяха само с хрема. И така - аз останах малко по принуда в Чирпан за 1 седмица, за да се съвзема, а и баба да ми помогне за Ради... На таткото ни му беше нужно още малко време та да "премести къщата". (Инка, майи за малко сме се разминали в Чирпан..., но аз не мърдах от вкъщи, нали имаме голям двор, сенчесто е, и Ради си игареше на воля, не ми беше необходимо да напускам къщата)

Както писах вече се преместихме. Руси се беше сравил със задачата да пренесе покъщината, сега сме още в период на настаняване, но малко остана (прибрах вече почти всичко). Много е хубавко да си нашироко  Simple Smile и всичко да е новичко  Simple Smile.

Не съм ви чела, и затова не правя коментари на постовете ви Embarassed

Залавям се да качвам снимки....по-късно - линк Simple Smile

П.С. Ето и малко снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=281489 (останалите - утре, като получа на сестра ми от фотото)

Последна редакция: чт, 04 сеп 2008, 00:53 от AIR

Общи условия

Активация на акаунт