Мами от ЧИРПАН къде сте,хайде във форума влезте!

  • 20 915
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • софия
  • Мнения: 757
Изучих я. Като бременна много се интересувах. Искаме второ дете, но кога ли ще се навия незнам. Веднъж като започне работа човек, особено ако му харесва, е мн. трудно да вземе решение да си остане 2,3 год. у дома  Tired

# 61
  • Мнения: 286
Е аз за това сега е време да се отдам на кариера в професията нали пък след 5-6 години мога да се замисля за трето ако пък не се реализирам, което не си пожелавам,може и по-скоро Joy

# 62
  • Мнения: 58
скъпа приятелко а защо не и две момиченца ти си добра майка а и имаш златна свекърва Laughing

# 63
  • Мнения: 286
Права си доре защо не и две моми ама не знам колко доходи трябва да имаме на месец че да можем да живеем нормално Crazy
Виждам че напредваш сложила си си картинка браво. Peace

# 64
  • Мнения: 11
Здравейте мами,и от мен!Ами аз предлагам докато iniici се чуди дали да има второ да вземат да спретнат едно бебе набързо  newsm30 пък после кариерата - тя няма да избяга.И нека да има моми bombs,че ние с Дорито  имаме по две момчета.Трябват ни снахи и то от сой.

# 65
  • Мнения: 11
jinjer_78,аз съм учила в гимназията в Чирпан и съм 80 набор.Бях в не профилираната паралелка.Класната ми беше Стойка Колева по история.Мъжът ми е 74 набор и е учил в Левски,а после в Горна Оряховица. family4имаме две момчета -едното е на 8,а другото на 1год. и 5мес.Много сме щастливи и искрено се надявам всички да са като нас smile3521 1dating

# 66
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Аз като гледам мойта мома голям избор ще има Laughing
Относното вторите деца и аз съм в същото полужение като iniici Сигурна съм,че искам още едно дете,но не знам кога ще се навия пак.Те Ицко и Инка имат няколко дни разлика,така че може и вторите  да са ни горе-долу по същото време.Като ни поомръзне работата,да си дадем малко почивка!!! Wink
jinjer_78,много са сладки близнаците и наистина сте си прекарали добре!Голяма къпане е паднало!!Единия прилича на теб,а другия на таткото,да са ви живи и здрави,пък дай боже и батковци да станат!!! Wink
Ние посещаваме вашия край вече 2 год.подред,защото Инка получава бронхо-спазми,а нали там е "белодробната болница на България".Много съм довола,прекарваме си чудесно.Особено тази година голямо обикаляне падна и същевременно си починах от напрежението идеално.
Pavlina Petrova ,аз май не те познавам или поне не се сещам за теб.Много ми хареса,твоето послание,че сте  щастливи заедно,радвам се на такива двойки!!! newsm10.

# 67
  • Мнения: 58
Таня и моя батко имаше такива проблеми ,казвам имаше защото си мисля че вече ги израстна въпреки че малко ме притеснява тежкото му дишане ,къде ли не го водих и в болници лежахме всичко постепенно отшумява ,според мен е от условията на живот ,тази замърсена среда, ние сме опитни зайчета в тази страна, само не я тъпчете с лекарства ,откакто ходих на хомеопат лекарите са на задна позиция вече

# 68
  • Мнения: 286
И на мен Криси ми правеше асматични спазми като по-малък но отдавна не е да чукам на дърво и се надявам че го израстваме вече.Макар че когато се разболеe и сега като кашля много му пръскам понякога с помпа вентолин.  Tired

# 69
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
И ние ходихме на много места и в момента сме диспансеризирани с диагноза неалергична астма,сутрин и вечер правим инхалации и пие сингуляр!!!Не знам вече какво да кажа,ама определо е по-добре(да не казвам голяма дума,де)Доре,ти къде си водила Петьо на хомеопат?Аз до сега не съм я водила на такива лечители,слушам много майки са доволни от този вид лечение.Ако имаш опит,ще се радвам да споделиш!!! Simple Smile

# 70
  • Мнения: 58
 Танче, ходих в Пловдив,но за съжаление хомеопата ми прекрати работа и от тогава не съм ходила просто поизрастна проблема и може би затова не съм го завела но ако искаш мога да ти дам телефони на други хомеопати  препоръчани от мои познати
трябва да си много упорита и търпелива при този вид лечение ,прегледа е много по различен и продължителен от нормалния преглед при доктор, най малката подробност за детето може да е важна, безвредни са лекарствата ,трябва да се попадне на точното лекарство и резултата може да е много бърз, на Петьо съм лекувала бронхит с хомеопатични и колкото и странно да звучи беше по телефона ,едно медицинско лице го прегледа и ми каза че има бронхит и да взема мерки но аз не я послушах и по телефона обяснявах състоянието на детето-по бавно се оправи но и по алтернативния начин не минава бързо,съжалявам че в града няма хомеопат

# 71
  • Мнения: 58
все още им давам понякога хомеопатични ,дори сама /което не е редно/ съм го лекувала,  семен наръчник имам по хомеопатия с видове лекарства
Диде незнаех че и Криси е имал такива проблеми че и с помпа си служиш ,ние в Александровска болница с инхалации  и дихателни упражнения се лекувахме, слава богу до помпичка не стигнахме пиехме зиртек

# 72
  • Мнения: 58
диде още не мога да го разуча този форум ,от къде си украсявате профила

# 73
  • Мнения: 286
Ами Доре незнам как не съм ти споменавала за това,но Криси около годинката ми правеше тези проблеми,и сега е болен нещо и много кашля милия направо ужасно и ей сега повърна всичко точно като ги сложих да спят,малко преди това пък Аси тъкмо се наяде човека и като се закашля и той всичко на вън,да ви кажа моите деца много повръщат от храчки като са болни от една плюнка да се задавят дето се казва ама като малки до 6 месеца непрекъснато повръщаха като се наядяха и пак качваха по 1 кг на месец,да са живи и здрави,че най лошото е болно дете.Снощи цяла нощ ми е кашлял Криската бе не може да спи детето плаче че му се спи и само кашля.
А тук малко да се усетят тези проблеми и поне нашата докторка праща на преглед при един професор Бобев може да сте го чували той май в Александровска завежда някакво децко отделение ли незнам забравила съм и той веднага изписва такива помпички те всъщност са вид инхалатор но като се впръсква вентолина който казват от тези астероидите е най-слаб уж,и с урбазон са го боцкали като няма начин като не съм овладяла на време спазъма но в началото докато открием какво е после докато свикна и то направи няколко спазъма но да чукна на дърво от около година няма проблеми следя го сега ме притеснява с това кашляне от днес започнах да му пръскам и сироп отхрачващ и капки за нос че от сополите тръгнаха нещата.
Tired

# 74
  • софия
  • Мнения: 757
Ние нямаме такива проблеми, на нас слабото място са ни ушите. Откакто тръгна на ясла, все е със сополи...всеки вика докато ходи на градина, така ще е.
Обаче педката ми даде направление за УНГ, за профилактичен преглед. Заведхме го при мн.добър детски УНГ специалист. Гледа носа- добре, гърлото- добре,, сливицата здрава. Но като погледна ушите... Tiredмери му суха, окоза се намален. Без да сме и подозирали. говори си мн.добре даже за възрастта. Докторът ни  обясни, че се хваща в началото и с подходящо лечение се оправя, както и стана. Та моят най- искрен съвет е да си водите дечицата на специалисти винаги. Аз съм мн.доволна от мояа педка, но този случай ми е обеца на ухото и при всяка хрема вече ще го водя при специалист.

Общи условия

Активация на акаунт