koкоши трън

  • 7 479
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
имам много ефикасна рецепта , на когото съм я препоръчала 100 % излекуване. Тя се приготвя в билкова аптека лекува кокоши трън и гъбички, ако искаш дай адрес ще я приснимам и ще ти я пратя.

# 16
  • Мнения: 1 817
имам много ефикасна рецепта , на когото съм я препоръчала 100 % излекуване. Тя се приготвя в билкова аптека лекува кокоши трън и гъбички, ако искаш дай адрес ще я приснимам и ще ти я пратя.
Би ли ми я пратила по мейла? Ще го видиш в профила ми...  bouquet

А това мазило на д-р Шол само в България ли го има? newsm78

# 17
  • Мнения: 82
Здравей,и аз ще дам съвет за тази напаст,оправихме се и аз и таткото-накисваш си краката преди лягане,разчопляш го колкото може,на едно резенче суров картоф поръсваш с върха на ножа салицилова киселина и го залепваш с лепенка за през нощта,на сутринта го махаш и така докато падне..При нас за 2-3 вечери и край.Следващата седмица се олющиха и удебеленията от него и сега няма и помен. Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 160
заедно със всички други съвети които ти дадоха  преди мен е необходимо да спазваш и следното:пий много минерална вода -по 3 литра на ден и само такава.голяма хигиена на краката,но това не означава да си миеш непрестанно краката, а напротив по-малко вода и след това да ги подсушиаваш добре.най-добре ги мажи  със спирт.кожните заболявания са много упорити и водата е тяхната среда за развитие.носи само памучни чорапи и обувки от естествена кожа или които не запарват краката.хубаво е да сменяш всеки ден обувките които носиш.това е от мен успех и след един месец ще е всичко наред.  bouquet

# 19
  • Мнения: 752
Аз имах едни огромен на палеца на крака, който си стоеше сигурно 6-7 години и неможех да го махна. Преди 7 години ме посъветваха да си купя лепенка за целта. Разчоплих го, залепих я и не помня точно, че беше отдавна, но за няколко дни (май 3) и изчезна. От тогава не се е появявал. Продават ги в аптеките мисля, че беше на Урго.

# 20
  • София
  • Мнения: 315
На мен ми помогна това:Вземаш скилитка чесан и я режеш на филийки.Накисваш ги за час-два в оцет.Вземаш анкерпласт и правиш дупка за кокошия трън,слагаш една от филийките от чесъна отгоре като внимаваш да не попадне върху незасегнатата кожа,и залепваш отгоре с лепенка за през ноща.За две нощи нямаше и помен от тази напаст.Успех в борбата:peace:

# 21
  • Мнения: 3 971
Аууу бях забравила ooooh! Като малка имах на двете си стъпала ooooh! много гадно нещо-дано да се оправиш по бързо Praynig
На мен ми ги оправиха по бабини рецепти:
Ципата на кокоша воденичка слагаш върху тръна да стои /не помня колко .Май торбичка ми слагаха newsm78 ,ох бях на 7-8г и не си спомням точно ooooh!

# 22
  • Мнения: 337
На който не му мине с това, да ме заплюе.
Значи и аз имах на крака и ми казаха - конска лига. Малко е гадно, ама като му дойде до главата, дет се вика и лайно ще проба човек. С извинение. Значи, аз съм ходила специално до едно село за това. Напоихме коня с вода и той като пи, поднесох една паничка празна под муцунката му, та кото капе да я събера. После в едно бурканче я съхраних и съм се мазала точно 2 пъти. После забравяш,че си имал. Каза ми го една братовчедка от Варна, дето беше загазила и се чудеше какво ли вече да проба.
Аз не повярвах много, ама помогна и вече съм ЗА!
Изглежда в лигата се съдържа някакво антибактериално вещество, което веднага помага.
Успех! Hug Laughing

# 23
  • София, център
  • Мнения: 3 455
На който не му мине с това, да ме заплюе.
Значи и аз имах на крака и ми казаха - конска лига. Малко е гадно, ама като му дойде до главата, дет се вика и лайно ще проба човек. С извинение. Значи, аз съм ходила специално до едно село за това. Напоихме коня с вода и той като пи, поднесох една паничка празна под муцунката му, та кото капе да я събера. После в едно бурканче я съхраних и съм се мазала точно 2 пъти. После забравяш,че си имал. Каза ми го една братовчедка от Варна, дето беше загазила и се чудеше какво ли вече да проба.
Аз не повярвах много, ама помогна и вече съм ЗА!
Изглежда в лигата се съдържа някакво антибактериално вещество, което веднага помага.
Успех! Hug Laughing

Ей това ме уби  ooooh!

# 24
  • Мнения: 337
Никой не е длъжен да го прави, знам че звучи налудничаво, аз също така реагирах като чух за пръв път, ама знам, че не можех да си стъпя на крака, а сега вече е история......... Joy Joy Joy

# 25
АЗ СЪЩО ИМАХ НЯКОЛКО НА БРОЙ ПО ПРЪСТИТЕ НА РЪЦЕТЕ МИ И БЯХА ДОСТА ГОЛЕМИ КАКВИ ЛИ НЕ ИЛАЧИ ПРОБВАХ НО НИЩО ТАКА КАРАХ НЯКЪДЕ КЪМ 2-3Г.НАКРАЯ ЕДНА ПОЗНАТА МЕ ПОСЪВЕТВА ДА ГИ ИЗГОРЯ С ТЕЧЕН АЗОТ  И ТАКА И НАПРАВИХ И ЧЕСТНО ИМАШЕ РЕЗУЛТАТ МАХНАХА СЕ

# 26
  • Мнения: 904
Аз нямам пряк опит ,но имам косвен.Братовчедка ми имаше на крака.Излекува се като слагаше кожичка от воденичка/но прясна,докато не е изсъхнала/.Залепваше я и така преспиваше.

Общи условия

Активация на акаунт