Време не остана, през ДЕКЕМВРИ ще съм мама!

  • 13 344
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 078
Добър ден от мен на всички Hug
СтеллаМария,честито и на теб за младежа Simple Smile Оказа се,че една моя клиентка ти е колежка в "Александра"- колко е малък света - казва се Мария и тя.Как разбрах ли?Нали съм бременна та хората само за това с мен приказват.И при случаен разговор за бременности тя спомена,че една колежка чакала трето детенце и пак момченце.До тук мълчах,макар че ми прозвуча познато Wink,но малко ли хора имат по три момченца,но когато каза,как "тя,милата,падна много лошо" вече разбрах,че става дума за едно и също лице Wink
Муниека,моля те да ми пратиш телефона на дърводелеца и на мен Praynig Ние сега ще правим ремонт в новото жилище и ще ни трябва какво ли не,включително и нестандартен гардероб.

# 31
  • Мнения: 219
Този дърводелец, ако прави и врати...цена няма да има Simple Smile А ти да му искаш комисионна после  Mr. Green Някой нали питаше да дърводелец за детската стая - може да й свърши работа твоя човек  Peace

# 32
  • Мнения: 2 641
привет   bouquet

незнам защо днес ми е нещо лошо и ми се спи. сега ще ходя до майка ми да ми мери кръвното. в събота съм на ЖК и там ще ги накарам да ми го премерят.
иначе вчера както писах най сетне ни взеха размерите за голям гардероб, голям шкаф и легло голямо за ема - като ми кажат цената тези дни ще докладвам. дано само до ноември успеят да го направят и сглобят, че като гледам вече имаме и мами с разкритие. Монлайт скъпа как така не оставиха временно в болница на системи магнезии? дано не е сериозно де че има още бая време до декември, макар и ти с този термин да родиш средата на ноември Simple Smile
стелче честито за ученика. дано си струва колежа в който е влязъл сина ти. аз познавам едно момче освен че похарчи парите на родителите си друго ненаправи - ама и баща му е богат та явно малкия е решил че ще чака наследство Wink

# 33
  • Мнения: 684
Цвети на мен ми трябваше да детска стая Peace
Анайс като ти кажат цена се обади и ти за твоя майстор.
Аз ще посъбера малко координати и където ми излезе най- добре финансово и в срок там ще поръчвам:-)

# 34
  • Мнения: 127
Запис и от мен в новата тема.

dani t и ние се спряхме на Чиполино Пуки. Харесах и на Джордани Компакта - значително по-лека е, ама прочетох мнения, че била тясна и къса. Та така, май Чиполинската ще бъде. А иначе за нашия проблем с етажите, си мислих и за друг вариант. Ще оставям количката в багажника на моята кола, и ще слизам само с бебето и багажа. Ще се сглобяваме на паркинга  newsm78 Малко ми е странно как ще стане, ама просто не ми идва друго на акъла.
Macata,сестра м и има Джордани компакт,наистина е много малка и тясна количката.Освен това е доста тънка материята,от която е направена,много "проветрива"ми се струва за зимно новородено бебе.А за етажите-този вариант,който сте измислили е добър.За съжаление аз нямам кола,мъжът ми е шофьор,и си ходи на работа с нея.Но имаме едни стаички м/у етажите,надявам се да склоня комшиите да ни отстъпят тази на 1вия етаж,та да държим там количката.
  Мунлайт,да се пазиш много,че е още рано бебо да излиза!Стискам палци всичко да е наред!

# 35
  • Мнения: 13
Нова тема,нов късмет!
Привет и от мен!
Мунлайт стискам палци всичко да е наред поне до средата на ноември.
Кажете ми как винаги така се получава в най-неподходящия момент да се налага да харчиш допълнително пари(които и без това са кът).Вчера се оказа ,че пералнята ми се повреди и ще трябва нова,а пък никак не са евтини.За сега ще ходим на обществена,че докато си купим нова и я инсталираме ще мине време май.
След малко си тръгваме с бебо на разходка да огледаме какво има и какво няма по магазините.И на мен ми се струва малко рано да мпазарувам,та все още само гледам.
Лек дена на всички!

# 36
  • Мнения: 219
Благодаря за подкрепата на вси4ки  bouquet  bouquet
Гледам 4е ве4е пазарувате,аз поне след месец,малко да постискам кълки и после Grinning
Моята лекарка иска6е да ме взима да лежа във Вита,в4ера бях на запис за 4ас и нямах контракции и ме пусна да си лежа тук и Магнерот 3х2.Каза  4е ако се увели4ава и серклаж ще прави само и само да го избутаме до 10-14 дни преди термина.
Ако не бе6е тоя лаптоп незнам какво 6тях да правя,като сраснати сме.
Вие как сте с контракциите?

# 37
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Здравейте и от мен, момичета!

Moonlight, ако си послушна и вардиш леглото няма как да не остискаш поне до половин
месец преди термина, ама не си е работа все да лежиш пусто Sad

Стела Мария, липсхваха ми дългите, но не празнословни постинги и дано се включваш по-често занапред Wink
Дари трябва днес или утре да се прибере и дано донесе само хубави новини Praynig

Муниека, не можах да отворя сайта, който ми даде, но знам за какво става на въпрос- бившата ми съквартирантка получаваше списания от там и се е полъгала няколко пъти преди да си поръча някой неща, но хич не била доволна и нищо не изглеждало като на снимката.

Честита количка на дикси- и на мен ми харесва Peace
А както казвате за бебешките технологии наистина страшен напредък има- аз например наскоро разбрах, че имало и видеофони и сега се чудя бебефон или видеофон да вземем защото при всички случаи стаите ни са с такова кофти разположение, че ако съм в кухнята например е изключено да чуя бебето ако плаче, но ще видим и цените колко ли са прекрасни за тези екстри Mr. Green

# 38
  • Мнения: 284
запис и от мен  Hug   bouquet за Ивето

# 39
  • Мнения: 2 641
и аз исках бебефон ама ми се видат неоправдани пари за нашия двустаен апартамент. предстявям си че мога да полегна в хола и да гледам на видео бебето или децата какво правят ама едва ли си заслужава, тъй де с 2 деца само ще търча  Crazy
за контракциите много внимавам че имам опит с тях предния път.
отивам да полегна и да приспя Ема а после мисля да се размотаме навънка. така ми се пазарува какво ли не ама засега май всичко си имам.

# 40
  • Мнения: 534
Нова тема,нов късмет!
Привет и от мен!
Мунлайт стискам палци всичко да е наред поне до средата на ноември.
Кажете ми как винаги така се получава в най-неподходящия момент да се налага да харчиш допълнително пари(които и без това са кът).Вчера се оказа ,че пералнята ми се повреди и ще трябва нова,а пък никак не са евтини.За сега ще ходим на обществена,че докато си купим нова и я инсталираме ще мине време май.
След малко си тръгваме с бебо на разходка да огледаме какво има и какво няма по магазините.И на мен ми се струва малко рано да мпазарувам,та все още само гледам.
Лек дена на всички!

Топчице, на мен ми се прецака бойлера Sad...не че не бяхме планували нов, но мислехме поне до пролетта да изкараме с този, но...уви, ще трябва да се купува нов, та и аз да се оплача...

# 41
  • Мнения: 684
Момичета я кажете който от вас си е слагал Гино паверил...тези свещички за гъбички...как се чувствахте.Те са 3 и се слагат 3 вечери...аз снощи сложих първата ама дне ссе чувствам странно...нещо ми пари във влагалището от сутринта...да не би да са мн.силни???Знам ли? newsm78 newsm78 newsm78

# 42
  • Мнения: 280
Здравейте мацки, още не съм изчела пропуснатия материал и първо ще дам отчета след прегледа ,а после ще чета.
Професора опроверга всичко казано от русенския ми доктор. Плацентата ми е високо горе ,бебчо си е добре и въпреки седалищното му положение в момента, има да се върти още много в огромното количество води което се оказа че имам. А относно водите ,понеже са доста повече от нормално, ще правя едно изследване на кръвната захар и се надявам и диабета да изключим като причина за това.
Това е за сега от нас  Hug

# 43
  • Мнения: 534
dari76,  Hug за хубавите новини!

# 44
  • Мнения: 219
lionkata  аз бях ползвала едни, ама беше преди няколко месеца и не помня как се казваха. Все едно бяха от свещ (пишеше, че съдържат мас) и пак бяха за 3 дни. Нямах никакви проблеми и найстина всичко се махна. Но ако усещаш парене, обади се на доки по-добре.
dari76 радвам се за хубавите вести. Все такива хубави новини искам от вас момичета Simple Smile Даже и Муунлайт да се похвали след някой ден/седмица, че всичко е ок вече.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт