Максим Стависки избягал в Русия, а?

  • 4 739
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 184
Честно казано, не ми е мъчно нито за Максим, нито за Албена, нито пък за родителите им.
Мъчно ми е за родителите на починалото момче. Хора, които никога повече няма да са нормални хора с нормално ежедневие.
Жалко!

# 16
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Хм, че Максим е виновен е така, но трябва ли така да го нападате - никой не  отваря тема за хилядите пияни шофьори, които премазват хора по пътя си, за младите голфаджии с пернишка регистрация, които по пътя за морето карат като Шумахер........И както става ясно Максим всъщност не е избягал в Русия.  И в крайна сметка трябва да се мери с един аршин за всички. Борис Расате като премаза човек на пътя не го коментирахте и това се забрави, а както гледам си е на свобода, даже и гвардийка си спретна.

# 17
  • Мнения: X
Нищо чудно - докато има цели форуми, подкрепящи пиян убиец, какво и защо очаквате от това общество?!

Точно така, направо съм потресена от мнението на много хора............

# 18
  • Мнения: 4 380
Хм, че Максим е виновен е така, но трябва ли така да го нападате - никой не  отваря тема за хилядите пияни шофьори, които премазват хора по пътя си, за младите голфаджии с пернишка регистрация, които по пътя за морето карат като Шумахер........И както става ясно Максим всъщност не е избягал в Русия.  И в крайна сметка трябва да се мери с един аршин за всички. Борис Расате като премаза човек на пътя не го коментирахте и това се забрави, а както гледам си е на свобода, даже и гвардийка си спретна.

И от къде става ясно че не е избягал? След като се връща от там, значи точно това е направил.

Хилядите пияни шофьори не ги познаваме, нито сме им давали гражданство без процедури.
Те не са публични личности които на първо място трябва да пазят имиджа си.

# 19
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Ами не е избягал, щом се е върнал, явно просто е заминал за няколко дни. Аз като отида на море в Гърция не се водя "избягала" предполагам. Както и да е. Въпросът тук е дали ще се събере тълпа любвеобилни майки, които да линчуват Максим, да хвърлят камъни по него, да го обесят на площада пред Народното Събрание за назидание на всички пияни руснаци с българско гражданство.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 951
иИ не само имиджа си.Той е участник в кампания против употреба на алкохол,а самия той се издънва.

# 21
  • Мнения: 4 380
Ами не е избягал, щом се е върнал, явно просто е заминал за няколко дни. Аз като отида на море в Гърция не се водя "избягала" предполагам. Както и да е. Въпросът тук е дали ще се събере тълпа любвеобилни майки, които да линчуват Максим, да хвърлят камъни по него, да го обесят на площада пред Народното Събрание за назидание на всички пияни руснаци с българско гражданство.


Мисля че всеки разбира, че когато си убил човек не би трябвало да си ходиш на море в Гърция. Колко са тези няколко дни не е ясно, ясно е че си идва за няколко дни.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мисля че всеки разбира, че когато си убил човек не би трябвало да си ходиш на море

а ако си убил много повече... а ако си окрал много повече... а ако си изнасили много повече...

Има хора с далеч по-големи провинения от на Максим, които никой не ги пита къде са, с кого са и защо са.
Пък и той не изглежда като човек, който бяга от отговорност или от Закона.

# 23
  • Мнения: 524
Ами не е избягал, щом се е върнал, явно просто е заминал за няколко дни. Аз като отида на море в Гърция не се водя "избягала" предполагам. Както и да е. Въпросът тук е дали ще се събере тълпа любвеобилни майки, които да линчуват Максим, да хвърлят камъни по него, да го обесят на площада пред Народното Събрание за назидание на всички пияни руснаци с българско гражданство.

Аз, се поставям на мястото на Максим и трябва да ти кажа, че на негово място, така ще ме "гризе" съвестта, че няма да ми е нито до екскурзийки, нито до ремонти, нито до разходки. Той просто гледа да "отърве кожата".

# 24
привет от мен. нова съм във форума. направо е отвратително случилото се с максим. мисля си, че където и да отиде, каквото и да направи съвестта му няма никога да е спокойна, защото пред очите му със сигурност ще е катастрофата. лошото е наистина, че той  е лице на кампания срещу пияни шофьори на пътя. според мен за да спре тази война на пътя ни трябват закони, които да се спазват и важат за всички еднакво.

# 25
  • Мнения: 4 068
Мисля че всеки разбира, че когато си убил човек не би трябвало да си ходиш на море

а ако си убил много повече... а ако си окрал много повече... а ако си изнасили много повече...

Има хора с далеч по-големи провинения от на Максим, които никой не ги пита къде са, с кого са и защо са.
Пък и той не изглежда като човек, който бяга от отговорност или от Закона.

Подкрепям това мнение. И ми е много странно как до вчера двамата с Албена бяха героите на България, а днес по стар български обичай го плюем Максим както само ние българите си можем. Направо е отвратително. Грешки прави всеки човек. За жалост понякога са непоправими и заради такива грешки умират хора. Но има много по-масови убийци, на които никой не търси отговорност. Хайде спрете се вече и се вгледайте в себе си първо. И ако някоя от вас може с ръка на сърцето да ми се закълне, че мъжа и никога, ама никога не е карал пил или че никога не сте правили грешки при шофиране тогава може и да приема тезата ви. Обаче си помислете-ако вашия мъж утре не дай си Боже направи това, което направи Максим ще го изхвърлите ли от дома? Защото гледам се питате как го търпи Албена. Много ограничено мислене е това според мен. Не оправдавам Максим, но в никакъв случай не подкрепям плюене от този сорт.

# 26
  • Мнения: 4 733
Като подсъдим има ли право да напуска страната?

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Той все още не е подсъдим, Кас.

# 28
  • Мнения: 4 733
Нали повдигнаха обвинение? Това не го ли прави подсъдим?

# 29
  • софия
  • Мнения: 163
НЕЗНАМ ЗАщО дискусията се превърна отново ва или против Максим Стависки. Мисля, че независимо какъв е шампион, руснак с бълг.граждансто или просто обикновен човек, трябва да си понесе заслуженото затова, че е убил човек, друг е в тежко състояние. И честно казано, също мисля, че при това положение на някой, който изпитваше чувство за вина, щеше да му е до посещения при роднини, екскурзии или ремонти. Дано наказанието да е справедливо, въпреки че не ми се вярва...

Общи условия

Активация на акаунт