Може ли теста да не е верен?

  • 19 536
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 313
Случвало ли ви се е теста за бременност да даде грешен резултат- примерно да сте бременна, а той да покаже отрицателен резултат? Знам им % на доставерност, но предпочитем да се допитам тук- практиката да си каже думата.

Последна редакция: чт, 13 сеп 2007, 14:32 от Ламарина

# 1
  • Мнения: 645
Да. Отрицателният резултат може да стане положителен. Обаче положителния винаги си е положителен! Ох, как го казах само.... Embarassed Исках да кажа, че ако първия резултат на теста е отрицателен (може да е прекалено рано, например), когато направиш втори той може да се окаже положителен. Ако резултатът от първия тест е положителен - значи си бременна. Вторият също ще е положителен.
Направи си втори тест след няколко дни.

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
На мен лично не ми се е случвало.Пробвай след няколко дена пак.

# 3
  • Мнения: 1 313
Цикъла ми закъсня с 5 дни и продължи 2 дни, което ми се случва за първи път. Направих тест тогава и след една седмица - и двата отрицателни. Но имам някакви много странни усещания - не знам дали си втълпявам или наистина нещо ми става.

# 4
  • Мнения: 741
На мен пък ми се е случвало цели 3 пъти теста да е положителен,а бременност нямаше

# 5
  • Мнения: X
Да, на мен с първата бременност и с втората ми показа малко по-късно. Даже сега ми се случи следното - с една и съща проба урина си правя два теста, като взимам просто от различни места на чашката - единия беше отрицателен, другия положителен, а аз  Shocked
Но със сигурност има ли дори чертичка, колкото конец тъничка - има бременност.

# 6
  • Мнения: 645
Направи още един тест след няколко дни. Или кръвни изследвания.

# 7
  • Мнения: 1 313
Само една чертичка си беше и на двата. Уф, дано да са грешни тия тестове.

# 8
  • Мнения: 730
Чувала съм за положителен тест ,без бременност ,но обратния вариант-не.

# 9
  • Мнения: 1 313
Кръвни изследвания след колко време се правят?

# 10
  • Мнения: 317
След 10 дена закъснение ми показа една чертичка - след още пет - две.  bouquet

# 11
  • Мнения: 820
Кръвния тест показва около 11 -12 дни след овулация.

# 12
  • Мнения: 1 313
Овулацията е 15 дни след началото на цикъла, нали  Embarassed  newsm78

# 13
  • Мнения: 2 211
Може, случвало ми се е. От тогава, като ми се наложи купувам от няколко различни марки.

# 14
  • Мнения: 1 092
Овулацията е 15 дни след началото на цикъла, нали  Embarassed  newsm78
не Naughty - овулацията е 14 дни преди цикъла т.е. можеш само да гадаеш  Mr. Green или да си правиш тестове за овулация Peace

Общи условия

Активация на акаунт