Почвам да мразя мъжа си

  • 12 498
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
Прибра се, хвърли ми едни пари за неща за бебето, нито ме прегърна, нито ме целуна и цвете не носеше  Cry Cry Cry Показах му къде е манджата и го питах що се държи като лайно, а той каза щото не бил спал. Вярно че снощи се опитах да му кажа, че не се държи добре и че не ми харесва. Djane ти си много права че никой не трябва да се променя. Той ми го е казвал това че иска да ме доошлайфа ама няма да му позволя повече и една забележка да направи. А между другото аз имах среща със стар приятел и за моя най-голяма изненада човека дойде и ми подари   bouquet огромен направо. Това заради коремчето, защото не ме беше виждал с него. Момичетата на съседната пейка онемяха и те като мен Simple Smile, беше чудесно просто. Сега съм сложила букета в най-красивата вазичка в нас на най-централното място в хола. Това малко звучи като приказката за пепеляшка Simple SmileДобре че има такива хора. Евала му правя на човека

# 31
  • Мнения: 750
Абе добра душа си ти....имаш нужда само от малко внимание и нежност...като всяка жена!
А онова твойто диване ако не се 4укне по главата и оцени какво има....ще дойде ден в който ще съжалява! Thinking
От какво е толкова уморен тоз 4ове4ец...да не работи на строеж? Crazy
Нека ти кажа нещо..моят съпруг по4ива на три месеца по 2 дни,лятото има само две седмици по4ивка и това е за цяла година!
Повярвай ми...никога не е казал,4е е уморен...за ласки,секс,да си поприказваме или каквото и да било! Naughty
Та мисълта ми бе,4е 4овек като не иска нещо намира на4ин,като не го иска търси при4ини...! Rolling Eyes
Така мисля аз!
Дано му дойде акъла на време...4е щом за един букет така и плупа сър4ицето от радос...то един ден някой друг мъж ще направи нещо пове4е за теб и....тогава....Ще те гони твоят..ама късно! Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 589
Абе добра душа си ти....имаш нужда само от малко внимание и нежност...като всяка жена!
А онова твойто диване ако не се 4укне по главата и оцени какво има....ще дойде ден в който ще съжалява! Thinking
От какво е толкова уморен тоз 4ове4ец...да не работи на строеж? Crazy
Нека ти кажа нещо..моят съпруг по4ива на три месеца по 2 дни,лятото има само две седмици по4ивка и това е за цяла година!
Повярвай ми...никога не е казал,4е е уморен...за ласки,секс,да си поприказваме или каквото и да било! Naughty
Та мисълта ми бе,4е 4овек като не иска нещо намира на4ин,като не го иска търси при4ини...! Rolling Eyes
Така мисля аз!
Дано му дойде акъла на време...4е щом за един букет така и плупа сър4ицето от радос...то един ден някой друг мъж ще направи нещо пове4е за теб и....тогава....Ще те гони твоят..ама късно! Wink



 smile3507

# 33
Точно в тази сфера е. При еладжиите,но шефа му май го хваща за каквото се сети. Неговото оправдание е че не е романтик, не можел да се разнежва и че това че си скъсвал задника да ба4ка за да носи пари показвало колко много ме обича. Не може да разбере че мойта любов е безплатна  Cry Cry Cry

# 34
  • София
  • Мнения: 397
Само не мога да разбера,защо толкова те е страх,да не те критикува,при положение,че той е под всякаква критика?Не си прави илюзии за след раждането- тогава дом.задължения се утрояват+кърмене и яко недоспиване,та самочувствието може и съвсем да ти падне.Бебето е почти вързано за теб и дори и да поизлезеш,не можеш нито кафе да пийнеш,нито цигара да запалиш,да не говорим пък за алкохол,гърдите ти протичат и ред други "екстри",които за него не важат. И ако отсега не свикне да те уважава и да се съобразява с теб,тогава ще имаш много по-големи проблеми от неносенето на цветя. Не може да се ограничиш само с живота на бебето,както те съветват,не за това си се омъжила предполагам,така че действай по въпроса,докато съвсем не си го изпуснала. Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 397
Сега прочетох отговора ти за работата,ако наистина си скъсва гъза там не можеш да очакваш и да обикаля за цветя,но настоявай поне за мила дума или жест.Вместо да седи на компа,го покани да седне с теб на"по чашка"и не го захапвай веднага,а след като се отпусне и разнежи.И не прави от всичко проблем,щото в такива бригади например мръснишките подмятания са нещо нормално. Wink

# 36
  • Мнения: 268
тази тема ме натъжи много...  Sad. наистина ми стана много мъчно за теб, миличка... не знам какво да напиша и какъв съвет да ти дам, мога само да ти кажа, че те разбирам прекрасно.. не го разбирам него, не разбирам защо е толкова сляп и защо е толкова жесток, защото за мен поведението му спрямо теб е жестоко. и аз имах такава връзка, но в един момент осъзнах, че той няма да се промени освен към по-лошо, и събрах някак сили да го напусна. сега съжалявам единствено, че му позволих да бъде част от живота ми толкова дълго време.. дано след като бебчо се появи, той да проявява повече внимание и нежност, но ако нещата си останат такива, въобще недей да го търпиш, не е последния мъж на земята  Peace.

# 37
  • Мнения: 412
Само не мога да разбера,защо толкова те е страх,да не те критикува,при положение,че той е под всякаква критика?Не си прави илюзии за след раждането- тогава дом.задължения се утрояват+кърмене и яко недоспиване,та самочувствието може и съвсем да ти падне.Бебето е почти вързано за теб и дори и да поизлезеш,не можеш нито кафе да пийнеш,нито цигара да запалиш,да не говорим пък за алкохол,гърдите ти протичат и ред други "екстри",които за него не важат. И ако отсега не свикне да те уважава и да се съобразява с теб,тогава ще имаш много по-големи проблеми от неносенето на цветя. Не може да се ограничиш само с живота на бебето,както те съветват,не за това си се омъжила предполагам,така че действай по въпроса,докато съвсем не си го изпуснала. Peace
Не мисля, че за две седмици ще станат чудеса.
Натъжена, как си днес?

# 38
  • Мнения: 30
Много мъчно ми стана.
Жената винаги има нужда от нежност. А когато е бременна има нужда от още повече нежност. И нищо не може да я замести.
Какви са тия мъже? Защо не ценят жената, която носи тяхното дете?! Колко жени ще му родят дете??!! #Crazy

# 39
  • Мнения: 121
 Боже мой, колко познато ми звучи.....Омъжих се на 20 години и попаднах в семейство, коренно различно от моето по манталитет-свекърва ми слугиня на мъж  и двама сина, нищо не видяла в този живот, хокаха и я критикуваха пред мен, първата снаха, без да съобразят колко много я унижават. Много пъти съм я защитавала, но манталитет трудно се променя! На мен ,лично, ми бяха необходими много, много години, за да променя съпруга си към по-добро, минахме през какви ли не перипетии, сега съм оценена, обичта ми се показва, но за съжаление нервите ми вече са разсипани. Та какво искам да ти кажа-чакате дете, едва ли би искала да го отглеждаш с друг човек, а и имам чувството, че обичаш мъжа си, така че се подготви за дълга битка. Когато се роди детето, пренасочи вниманието си към него, отдай се изцяло на радостта от това уникално изживяване, другите неща остави на втори план! Ако усетиш, че след раждането имаш проблеми с нервите, на всяка цена потърси помощта на психиатър/казвам го от личен опит/-трябва да си във форма, за да се грижиш за детето и себе си. Когато свикнеш с новия режим на живот и се чувстваш по-добре, тогава е дошло време за "превъзпитаване"! Пази си нервите, ако имаш нужда от съвет и смяташ, че бих могла да ти помогна, пиши на лични, аз съм насреща. Успех!

# 40
  • Мнения: 773
 При моя говоренето не помага. Колкото и да му говоря, че искам повече внимание, и повече време за нас двамата все тая. Помни го най-много два дни. На пролет му се бях разсърдила, че нямаме никакви моменти с нас тримата или двамата. По моя молба ми беше обещал, че през летния сезон три пъти в месеца ще излизаме някъде извън София. Познайте , колко пъти сме ходили някъде. Аз ще ви подскажа, николко.Както и да е, аз мога още дълго да се оплаквам.
 Вие сте още младо семейство и имате много шансове пред вас нещата да се оправят. Всичко трябва да вземеш в твои ръце. Знам колко е трудно, точно когато имаш нужда от внимание да  трябва да обръщаш на някой друг. Затова засега го остави намира. Може и него да го тресе предродилна депресия. Моя мъж го беше хванала яката.  Mr. Green но вникакъв случай не му позволявай да се подиграва с теб. Ако ти каже нещо напреки му кажи, че най-малкото, че това ,че носиш неговото дете не му позволява да се държи така с теб.  Обикаляй магазините и се радвай на покупките за бебето. Срещай се с приятелки. А през някой от добрите ти дни, когато си настроена по дружелюбно, му покажи какво си купила. Не го затрупвай с много неща, покажи му само най-хубавото. по този начин може и той да се почуства с нещо съпричастен към бебето, което очаквате.
 А когато родиш се опитай така да направиш нещата, че поне два дни в месеца да са само за вас. За разходка, за кино, ресторант, среща с приятели. Не се отчайвай, най-хубавото тепърва ви предстои. Сигурна съм, че когато види за първи път бебето ще се разчуства. И не забравяй честичко да го подсещаш, че трябва да ти бъде много благодарен за детенцето с което го даряваш. Laughing

# 41
  • Мнения: 123
Аз не мога да ти дам съвет,защото не ми се е случвало....все още.Само мога да се надявам и мен да не ме сполети.Успех ти желая.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт