Вадите ли...тайно естествено?

  • 4 453
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 648
  Не, не съм я виждала от както я свалих след сватбата, прибрана е в гардероба на свекърва ми. Но, виж булчинската рокля на майка ми редовно я "дефилирахме" със сестра ми Crazy

# 91
  • Мнения: 3 835
И през ум не ми минава да правя подобни работи. Не съм мръднала и грам, така че ще ми седи по същия начин, ама хич и не ми минава през ум да се накипря с нея. Даже не помня къде съм я прибрала.

# 92
  • под слънцето
  • Мнения: 30
Не, нямам такава рокля. Не сме правили сватба-просто подписахме с кръсниците и приятели  Blush

# 93
  • Мнения: 1 685
 PeaceИ моята беше под наем-защото беше красива и мноооого скъпа-като за едно обличане. Whistling
 HugНо виж роклята от бала още ми стои-даже бяха два тоалета dohв гардероба на майка ми-тях с удоволствие си ги обличам от време на време-те са ми едни от дрехите-еталони за форма... Joy Joy Joy

# 94
  • Мнения: 274
Отмъкнаха ми я още на другия ден - не трябвало да я виждам 1 година след сватбата. Годината мина ама аз не съм ходила на гости на майка ми в къщата, където се съхранява. Не съм се замисляла да я обличам, просто не съм се сещала. Вероятно ще се намъкна, въпреки, че съм слоница в сравнение с нестройната ми 5 месечно бременна особа тогава  Laughing По стечение на обстоятелствата не успях да ида на проба и хората ми я ушили с едни мнооооооого дълги връки на гърба  Joy

Общи условия

Активация на акаунт