Медитация и отслабване

  • 30 547
  • 155
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 75
И аз съм с вас Peace

# 136
  • Мнения: 7 914
аз още се мудря...кантара не помръдва.. мъжО каза, че май в крака съм посмъкнала малко( или май ми се подмазва за нещо  Thinking Mr. Green )...

# 137
  • Варна
  • Мнения: 915
Май ми се струва, че от началото на темата никой не е бил постоянен с мудренето Simple Smile и затова няма хвалби
аз вчера си купих книгата и сега като се накълва с теория, смятам да практикувам редовно  Sunglasses

# 138
  • София
  • Мнения: 1 724
Това с мудрите е цяла наука, не е само за отслабване. Купи си я, много интересни неща ще намериш

Уби ме с тоя цитат! Joy

# 139
  • Мнения: 13 512
Не разбрах кое ти е смешно? Има десетки книги изписани за мудрите.

# 140
  • Мнения: 75
 PartyИ аз си преснимах материали! newsm10

# 141
  • Мнения: 122
Бреййй,че интересно - само това не бях пробвала...Почвам и аз да се мудря от днес,та да видим....Естествено ще внимавам все пак и какво хапвам,де - то ако можеше без хич да внимаваме с манджата, само с мудри  - всички щяхме да сме манекенки.. Wink Laughing Успех на всички мудрещи мацки!  bouquet

# 142
  • Мнения: 1 063
Практикувам мудри за спокойствие, безсъние от години. Това е най-мигновеният метод за мен. Сигурна съм, че ще дадат резултат и за отслабване. Трябва да се изпълняват правилно и редовно.

# 143
  • Шотландия
  • Мнения: 2 858
Някакви резултати от редовно "мудрещите се"?

# 144
  • Мнения: 3 376
Чудесна тема Hug

Аз сега докато ви четях и сплитах пръсти усетих прилив на енергия.Непременно ще потърся книгата за мудрите  Peace

# 145
  • Мнения: 55
Страхотна тема, и аз мудря от известно време, но чак сега виждам темата, за да се включа, благодаря на авторката  bouquet

# 146
  • Мнения: 1 387
Браво на авторката на темата!  bouquet Не съм правила мудри,с изключение на една и то преди години,но не с цел отслабване.Понеже мудрите са част от системата Йога смятам,че действат и ще започна и аз да се мудря редовно!

# 147
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 376
Ми пробвам и аз, дали ако се прави редовно само с едната ръка няма и отслабването да е едностранно, а?  Laughing

# 148
  • Universe
  • Мнения: 1 556
И аз съм в отбора на муД/Трите Peace

Вижте моя линк:
http://www.zashto-kak.hit.bg/spisak.htm#apa

Успехи!!!   bouquet

# 149
  • Мнения: 566
Аз отдавна не се мудря и за това "не се обаждам".
Ми пробвам и аз, дали ако се прави редовно само с едната ръка няма и отслабването да е едностранно, а?  Laughing
Joy Joy Joy

lenny_pld, благодаря за линка. мисля, е ще се възползвам от някоя нова мудричка [/color]

Общи условия

Активация на акаунт