Момиче, скрий си коремчето...

  • 8 398
  • 122
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 354
Аз никога не ходя с гол кръст през зимата. Но се чудя на тези, които го правят, кое от двете важи: 1) не чувстват студ, защото имат да речем добро кръвооросяване; или 2) студено им е, но си траят??? Моля задоволете ми любопитството и кажете, които ходите с голи пъпчета- не изпитвате ли студ?
Аз ходя с гол кръст само когато е достатъчно топло, а и нямам паласки.А иначе на въпроса- студено им е , но си траят.

# 121
  • Мнения: 647
Всяка по-голяма разлика (а 10-12 градуса не са малко) дава сигнал на тялото да вземе предпазни мерки, а именно да се удебели кожата и да се натрупат подкожни мазнини като предпазен буфер, на най-изложените на ниски температури места.

Веднага се замислих дали през зимата да не изключа парното и да ходя по голи цици из вкъщи, белкем понатрупам подкожни мазнини където трябва
newsm78


# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Всяка по-голяма разлика (а 10-12 градуса не са малко) дава сигнал на тялото да вземе предпазни мерки, а именно да се удебели кожата и да се натрупат подкожни мазнини като предпазен буфер, на най-изложените на ниски температури места.

Веднага се замислих дали през зимата да не изключа парното и да ходя по голи цици из вкъщи, белкем понатрупам подкожни мазнини където трябва
newsm78




Иска да качи в бюста момичето Wink  То и аз искам там да кача.

Общи условия

Активация на акаунт