кога се казва?

  • 3 338
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 312
Ами аз бях някак сигурна,4е съм бременна,така,4е коментирахме отпреди видеозона.
На 20тия ден отидохме не преглед и щом затръшнах вратата зад дупето си грабнах телефона.
На бабини диветини не вярвам.

# 16
  • Мнения: 7 723
Това, че не бива да се казва преди 3-4тия месец,
според мен са суеверия. Ако има нещо да се случи-
то ще се случи и при двата случая.
Желая й лека и безпроблемна бременност на съпругата ти!

# 17
  • Мнения: 123
Благодаря на всички ви за пожеланията
досега сме казали,само на родителите,братя и сестри и на кумовете ни и на шефовете на бъдещата майка.Лично аз предпочитам да разширим по скоро кръга от хора който вече знаят,но жената настоява още малко и аз естествено ще уважа нейното желание.Тя иска да мине следващата консултация за да чуе тоновете на бебето(мисля,че тогава ще може все пак ще е в 14 седмица ) и да успокой.че всичко е ОК.Единственото което не е добре,че консултацията е чак в средата на октомври,а аз ще се побъркам до тогава.Имам чувството,че всеки път като говоря с някой новината ми е на върха на езика и трябва да говоря бавно за да не се изплъзне.Да сигурен съм - откачам               .........нали?

# 18
Нека знаят и се радват хората с вас. На детето му е все тая дали сте го крили до третия месец. Но на родителите - не!

# 19
  • Мнения: 251
Ние казахме на всички веднага щом разбрах че съм бременна.

И ние така  Peace
Лека и безпроблемна бременност   bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 412
ние след като разбрахме, казахме първо на родителите си,
а веднага след това-  на целия свят

Лека бременност на съпругата ти
Аз пък го изкрещях на света едновременно във всички посоки.
Честито!

# 21
  • 1st floor
  • Мнения: 9 113
веднага , щом подозренията , се оказаха истина, казахме на всички Grinning
леко бременеене!!!

# 22
  • Мнения: 145
Мен лично доктора ме посъветва да кажа само на близките-до 3м и после да разтръбявам,но в това време мъж ми вече говореше по телефона.

# 23
  • Мнения: 47
Щом  разбрахме  със  сигурност казахме  на  най-близките,а  после  на  приятели  и  познати.Лека  бременност!

# 24
  • Мнения: 617
Казахме на най-близките веднага след като се потвърди бременността ми. Страхове има и още повече са към края на бременността. Аз също исках да изчакаме и на приятелите да кажем по-късно ама то мъжа ми не остави никой не информиран.

# 25
  • Мнения: 183
 Кога се казва ли, когато вие си решите! Рзгласявайте смело, е разбира се първо на родителите си.Това си е ваша радост, що пък да не се радват и другите.Това да си мълчите до еди коя си седмица са  глупости за мене,на когото му е писано да се удави, няма да изгори.УСПЕХ   newsm10

# 26
При мен се получи меко казано тъпо. Бях си направила няколко теста-всичките положителни. Първо звъннах на майка ми да я предупредя,че може да съм евентуално бременна. После звъннах на сестрата на мъжа ми да я попитам за лекар,който може да потвърди евентуалната ми бременност и т.н. . За едно денонощие тя бе разтръбила на всички,че съм бременна. На следващия ден отиваме на гости у тях,а там фраш с нейни приятелки,които за мен са само познати. Та тези за мен "чужди"(не искам да прозвучи грубо) хора се редуват да ми честитят и то с израза"Честито бебе!" На мен ми стана тъпо и неудобно и си тръгнах. Първо все още не знаех за какво става въпрос,а второ за мен бременността беше неочаквана. Все още не бях казала на много близки и специални за мен хора,за които смятах,че това ще е страхотна новина и ще се радват заедно с мен.

# 27
  • Мнения: 1 731
Като се убедихме че е истина и разтръбихме наляво и надясно.За мен такова нещо не трябва да се крие .Нито е срамно,нито нищо.Що да си мълча? Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 123
преди 25 дни спряхме да мислим кога да кажем за бебето,защото го загубихме.докторите казаха  "мъртъв плод".надявам се,че скоро ще се върна в тази част от форума.желая успех на всички и никой да не разбира какво ми е.

Общи условия

Активация на акаунт