Достатъчно срамен въпрос....

  • 109 103
  • 177
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 38 553
Имаше перод от живота ми, в който се притеснявах от срамните си устни.
После с приятелки със същия "проблем" им викахме "крилца".
После... си намерих мъж, който ме харесва всякаква.
Ако все пак ми изпаднат кинти за пластика, ще си ремонтирам циците, а не отдолу.

# 46
  • Мнения: 22 450
Не искам в никакъв случай да прозвучи подигравателно, или нещо подобно изказването ми към момичета с този "проблем".
но мен честно казано изобщо не ме интересува дали са ми малки или големи срамните устни - не че имам база за сравнение, че да знам какви точно са.

# 47
  • Мнения: 898
Не съм и предполагала че може да съществува тема обсъждаща подобен проблем.
Май хората  с този "проблем", наистина нямат нито сериозни проблеми, нито по малки, нито каквито и да е проблеми.  И почват да си ги създават, или да си въобразяват че имат проблем.

# 48
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 114
Ami za problemite ne znam za drugite,vseki sam si pravi problemite,az lichno bih kazala che sum shtastliv chovek,i po princip ne haresvam dumata "Problem"Samo che nikoga ne e kusno da budesh po shtastliv ot kolkoto si,i taka reshih da se napravia oshte po shtastliva,kato se chuvstvam oshte po krasiva,bilo to v glavata,ili mejdu krakata Simple Smile Vajnoto e da pravish neshta,koito da te praviat teb samata shtastliva..Taia misul chesto mi se nasajdashe v glavata za dulgite mi sramni ustni,i ne se haresvah,ne sum go napravila zaradi muj,ili zaradi sexa,prosto za sebe si,i sum mnogo Happy,po vajno niama ot tova.Zashto da hodia s niakvi koji kade mi visiat,kato moga da hodia i bez tiah Simple Smile Nali Simple Smile

# 49
Преди няколко дни си направих лабиопластика в *Нефертити* ,понеже и аз изпитвах неудобство от малките си срамни устни.Сега се чувствам много добре.Направих си операцията с местна упойка,няма никаква болка,а и след това вече 5-ти ден съм супер,а и ефектът вече е видим.Много съм доволна от доц. Емил Георгиев.Така че,няма смисъл да се измъчвате от комплекси,след като има толкова лесно решение на проблема.Успех на всички,които смятат да се подложат на това. newsm10

# 50
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 114
Хей,най накрая някой да ме подкрепи.Благодаря pitanka_78, защото в някой от предните изказвания някой беше казал,че ако сме здравомислещи,не ни трябвало оперция...за което дълго може да се поспори по тоя въпрос.Или че сме комплексарки...по скоро си мисля че си намираме начин да бъдем по щастливи,от колкото всъщност сме,в което няма нищо лошо Wink И мисля,че всъщност ние сме здравомислещите,като си мислим за здравето.Защото това не е само козметична процедура,и се отнася и за здравето.Моят доктор(един от 10те най добри хирурзи в Чикаго)ми обясни,че тая мъртва кожа,дългите срамни устни,в краищата са тъмно кафеви на цвят,където няма почти никакво кръвоснабдяване,което всъщност е мътва кожа,което може да причини сърбеж,дори инфекции в някой случаи(някой си живят с това цял живот без проблеми,някой пък се чудят какво става между краката им Simple Smile ),и просто няма никаква файда от това.Още веднъж ти благодаря pitanka_78 за подкрепата Simple Smile И просто от чисто любопитство,може ли да ми споделиш колко ти струваше тая така оспорвана процедура в България Simple Smile Ти си още прясна след операцийката,но те уверявам,че след 3-4 месеца ще си просто едно момиченце в бикините Simple Smile Ще си забравила,и ще си щастлива...Аз отделно ходих и на лазерно обезкосмяване,отне ми към 6-7 месеца,но сега съм перфектна,просто нямам никакви грижи в истинския смисъл на думата Simple Smile 

# 51
  • София
  • Мнения: 6 056
Момичета, можете ли да ми кажете приблизителна цена на лабиапластиката, може и на лични. Моите са много големи, не ме притеснява, че са грозни, обаче определено ми създават физически дискомфорт.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 522
И мойте са големи , но това не ми прави впечатление.

# 53
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 114
Дидка-бандитка,трябва да питаш pitanka_78,до колкото разбрах тя си е правила в България,иначе аз си направих тази козметична "прищявка" в Чикаго,и тук стандарта е по различен,и ми струваше 5 000 $..  но си заслужаваше  Wink Успех,и давай смело напред,най важното е да се чувстваш щастлива  Wink

# 54
  • Мнения: 12
Въобще не се мъчи с такива операции, наистина сигурно даже не е забелязал. И моите са така но да ти кажа не ми пука.Има мъже с отврат пишоци и не им пука .

Живей си живота и въобще не се подлагай на мъчения   Hug

# 55
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Операцията е лека,може с местна , може и с венозна и със спинална.Около 15 минути.Прави се навсякъде в гинекологиите.Понеже не е пътека се плаща не знам колко.
Имаме  една две в годината .
След като е проблем да го решим!

# 56
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 114
АААаа,тази тема вместо " Достатъчно срамен въпрос" би трябвало да се казва "Достатъчно СПОРЕН въпрос " Laughing Защо всички си мислят,че тва го правим заради мъжете Rolling Eyes Както е казала Дидка–Бандитка - цитирам: "не ме притеснява, че са грозни, обаче определено ми създават физически дискомфорт" Както бях и аз...реших да се отърва от физическия дискомфорт.Един мъж ако държи на теб и те обича,няма да му пука,и ще те приеме такава каквато си.Друг е въпроса обаче ти самата как се чувстваш Аз съм на принципа,ако нещо ти създава неудобство или неприятности в живота,просто се отърви от него.Ние жените все пак сме по големи щастливки от мъжете в това отношение,защото можем да си поправим "нещото" между краката,докато при мъжете е доста трудно бих казала,не че е невъзможно де,ама те трябва да минат през много мъчения.. Praynig горките те  Wink Ние искаме нещо малко в бикините,те искат нещо голямо в слиповете Simple Smile А и аз лично не бих казала,че съм минала през кой знае какво мъчение с тая процедура..докато доктора си работеше,и извайваше красивото нещо,аз си слушах Ipoda,приятна музичка,бъбрихме си,и след 30 мин бях готова,все едно си на козметик Simple Smile Това Българите сме странно племе,да се примиряваме с неудобствата и дискомфорта,и да си казваме "ми това е животът"и да търпим какво ли не Simple Smile Защото сме страхливи. Аз както казах нещо като не ти харесва(каквото и да е то) "Just get rid of it" #2gunfire  "Просто се отърви от нещото" #2gunfire Ако бяхме по смели,щяхме да се отървем и от СМЕШНИТЕ политици в България,и да няма емигранти като мен,избягали от роднината си,ама това е съвсем друга тема Simple Smile Така че Успех момичета,бъдете смели и щастливи на пук на всичко  bouquet

# 57
Операцията ми струваше 800 лв в *Нефертити*.Слагат 2 вида упойки една след друга-местни и след това нищо не чувстваш.Докторът е много внимателен.След това предписва лекарства,които се пият 1 седмица и ти обяснява как да си правиш превръзките всеки ден.Забравих да кажа,че ме пита колко искам да ги намаля.Каза,че някои искали напълно целите.Аз исках 2/3-ти.Сега ми ги е оформил като естествени.Това трябва да си решиш сама.Виждала съм някои под големите устни нищо нямат,но аз не исках така.Изрязал е по-голямата част,а останалото си е скрито под големите.Това е.Ако имаш вече парите,няма какво да чакаш.Обаждай му се и толкова.

# 58
  • София
  • Мнения: 6 056
Мерси pitanka_78, само да събера смелост. Разберете, не го правя заради мъж, а заради физическия дискомфорт (да не кажа болка). На моя приятел изобщо не му прави никакво впечатление, ама изобщо, обаче мен ми пречат. Боли ме от всичко, от бельо, от дънки, от по-дълго седене, а бе въобще......

# 59
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 114
Хей,Дидка-бандитка,ако имаш финасовата възможност,скачай с двата крака смело напред Simple Smile Ние "здравомислещите" трябва да се възползваме от всяка една възможност,която ще ни помогне да се чувстваме добре.Отърваш се от дискомфорта,отделно и в секса ще ти е по приятно,защото всеки мъж би бил по щастлив да се докосва до нещо по красиво,дори и грозното да не му е правило впечатление до сега. Моят " мъж" така да го нерека е много Happy.Вика ми : " и преди не беше лошо,ама сега си е направо красиво" Wink Което пък мен ме прави още по щастлива.Изобщо,от където и да го погледнеш,все си е + за нас.Ако питаш мен,дори и да не чувствах дискомфорт,и да не ми създаваха проблеми тия грозни висящи кожи,пак бих се подложила на това заради мъжа ми.Няма по хубаво нещо от психическото спокойствие.И самочувствието ми се промени много,чувствам се чистичка някак си,не знам как да го обесня.Пожелавам ти Успех от все сърце,и ако имаш възможността,не се замисляй.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт