ZARA Outlet - детски дрехи

  • 44 913
  • 117
  •   1
Отговори
# 105
  • around the world
  • Мнения: 651
Аз бях днес.
Получили са дамски летни обувки.
Казаха,че и детско са получили .но всичко е по кашони.
Суичери 2-3 момче-19лв много са хубави.
Дънки за момиче имаше много.
Аз намазах страхотен панталон и тигрови балеринки. Laughing
Панталон-39 балеринки -39лв
О да- имаше дамски обувки, но не и големи номера Tired. Детските летни обувки ги има от 1-2 седмици, но в другия им магазин  Z-Outlet Kids на Ангел Кънчев. Има бебешки, момичешки и момчешки обувчици, кецове, сандалки, но само до 31 размер.
Ние още миналата седмица се сдобихме с няколко чифта детски обувчици от там. И на баткото, а и на малката са им много удобни обувките на Zara и от една година носят главно такива Peace.

# 106
  • София
  • Мнения: 1 845
Мерси за онфото-явно ще се посещават и двата Wink

# 107
Има нов магазин Zara Kids, намира се в кв. Борово, в новия търговски център "Friends".

# 108
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 581
Къде в Борово е търговски център friends?

# 109
  • Мнения: 157
nezam kak moje da probutvat takiva boklytzi.tova sa drexi ot predi 5-6 sezona,nqma ni6to ob6to s drexite v Zara-españa,a za tzenite da ne govorim.tova e podigravka s xorata

# 110
  • Мнения: 1 180
Къде в Борово е търговски център friends?

Ако идваш от центъра по "България", завиваш надясно по "Каблешков" - от лявата страна има нови блокове, в единия от тях е, преди пазара.

# 111
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 581
Благодаря smile3525

# 112
На мен лично, въпросният магазин на Zara Kids в кв.Борово ми хареса, защото е малък, но дрешките вътре са подбрани, няма нищо общо с другите. Взех от там на малката си дъщеричка страхотни неща, на много прилични цени, а на всичкото отгоре в момента са в намаление Wink

# 113
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Z Outlet е Zara, нали?
Вече има и в Младосткия мол - The Bulevard Peace

# 114
  • around the world
  • Мнения: 651
На мен лично, въпросният магазин на Zara Kids в кв.Борово ми хареса, защото е малък, но дрешките вътре са подбрани, няма нищо общо с другите. Взех от там на малката си дъщеричка страхотни неща, на много прилични цени, а на всичкото отгоре в момента са в намаление Wink
Съжалявам за въпроса, но на мен Борово ми е пълна мъгла. Това е различен  Z аутлет от този срещу входа на Южния парк ?

# 115
Да, различно е  Simple Smile Ако караш по бул.България по посока Витоша и завиеш на дясно при Billa отиваш право в кв.Борово...
А къде около Южния Парк има Zara Outlet?

# 116
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 581
bueno
Тъй като живея съвсем наблизо, минах от там и видях, че в това магазинче има съвсем малко стока.

n_efremova
Този магазин е на ул. Нишава, на входа на Южния парк и не е точно Zara Outlet, а има такива дрешки, както и много други марки.

# 117
  • around the world
  • Мнения: 651
bueno
Тъй като живея съвсем наблизо, минах от там и видях, че в това магазинче има съвсем малко стока.

n_efremova
Този магазин е на ул. Нишава, на входа на Южния парк и не е точно Zara Outlet, а има такива дрешки, както и много други марки.
Мерси Скубиду  bouquet.
При това положение не виждам смисъл да ходим до Борово  Sunglasses.
 

Общи условия

Активация на акаунт