ФОЛИЕВА КИСЕЛИНА

  • 2 969
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Аз започнах 4 месеца преди да забременея по съвет на лекара и я пих до края,не ми е гадело

# 46
  • Мнения: 1 104
Започнах да пия 1 месец преди да забременея и спрях към края на 3 месец или началото на 4.

# 47
  • Мнения: 8 999
Не мога да разбера какво е това обожествяване на тази фолиева киселина. Аз пих за около 10 дни по време на първата бременност, защото бях анемична. Матерна също не съм пила, защото ми се повръщаше още повече от нея.

# 48
  • Мнения: 2 677
Не съм пила фолиева киселина. Разбрах, че съм бременна в третия месец, а тогава вече няма никакъв смисъл.

# 49
  • Мнения: 983
Пих ги три месеца от началото на бременността.

Повръщах, но едва ли е било от това.

# 50
  • Мнения: 638
Пих фолиева киселина до 3-я месец от бременносттта!
Зная 4е е хубаво да се пие и преди забременяване.Лекаря на сестра ми и бе6е казвал.
Сега сестра ми искат да си имат 2-ро детенце и се 4уди дали да запо4ва да пие Thinking
Как мислите,а на коя фирма взимахте фолиевата киселина,аз сьм забравила  Blush

# 51
  • Мнения: 1 420
Пиех Фолиева киселина от самото начало на бременността ми - т.е. от 1вия месец. Вземах я на хапчета, но съдържащи само нея, без добавки на други витамини. Пих ги 5 месеца. На мен много ми се гадеше през почти цялата бременност, но не мисля, че беше от фолиевата киселина.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 271
От втория месец почнах да я пия - всички около мен ме критикуваха, че не пия нищо , но от неяя почна да ми се гади и повръща - спрях я Naughty

# 53
  • Мнения: 2 336
Пиех фолиевата киселина 1 месец преди да забременея, защото тя спомагала при забременяването и я пих до 3-ти месец

Общи условия

Активация на акаунт