Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 27

  • 15 230
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 371
Идея си нямам какво е Ларедут на фреския пазар, но е показателно, че го има в много други страни.
Аз се моля само да не отворят тук, защото тогава няма да има доставка до БГ от френския, а като всичко побългарено предполагам, че цените ще са двойни Confused

# 31
  • Мнения: 3 219
Аз пък си следя темите, които ме интересуват от" Нови отговори на моите публикации".
А като кликна на"извести" ми идват на мейла, което не винаги ми е удобно.

В рУСКИЯ ИМ САЙТ ЦЕНИТЕ СА УЖАААААСНО СКЪПИ Sad

# 32
  • Мнения: 28
момичета чак сега видях,че якетата,които съм получила са made in China Shocked
и Индонезия, и Бангладеш и България тоже. В Дружба 2 има магазин , в който има тениски и потници Ла редут за по 2, 3 и 6 лв.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Биби, кажи къде точно е този магазин и какво друго има там? Малко ми е далечки изатова питам, да знам дали има смисъл да ходя.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Аз си мисля, че за тях тези стоки са някак по-обикновени, за среден към по-нисък клас хора... може и да греша  Embarassed
А детските дрешки Кокуун, Окау са страхотни, дори само заради тях си заслужава  Peace
Тук в България момичешките дрешки, които ми харесват не мога да си ги позволя  Confused Че то един красив панталон за Калина е поне 35-40 лв  Rolling Eyes

# 34
  • София
  • Мнения: 971
Споделете, каква е точно офертата с одеялцето

За да ползваме и намалението и безплатната доставка, трябва
- да имаме поне един артикул или повече от новата колекция
- ненамалени
- наобща стойност над 30 евро

А може ли да са намалени, а да ползваме по-малка отстъпка, не 15 %? Има ли някой лични наблюдения?

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Споделете, каква е точно офертата с одеялцето

За да ползваме и намалението и безплатната доставка, трябва
- да имаме поне един артикул или повече от новата колекция
- ненамалени
- наобща стойност над 30 евро

А може ли да са намалени, а да ползваме по-малка отстъпка, не 15 %? Има ли някой лични наблюдения?
Аз лично имах 8 артикула в кошницата като всички бяха с намаления разни, нищо нямах от новата колекция, като прибавих кода с одеалцето ми извади 15 евро от цялата сума и ми прибави самото одеалце.
Ако има някакво значение сумата на поръчката ми беше 80 евро.

# 36
  • Мнения: 4 202
Направи ми впечатление, че има 2 вида оферти с одеялцето.
Моята е одеяло+15 Евро отстъпка

Но видях на други момичета офертата е одеяло+15 Евро отстъпка+ безплатна доставка, което при мен го няма.
Трябва да погледнеш твоята оферта от кои е

# 37
  • Мнения: X
Интересно, значи офертата с 15 евро намаление може да важи за поръчка на стойност над 30 евро, а не за единична цена на артикул над 30 евро newsm78

# 38
  • София
  • Мнения: 971
да, ще погледна

въпросът ми беше по-скоро за самото намаление от 15 евро, че толкова неща съм си харесала и все от намалените  Embarassed

Ако настина сваля 15 евро от цялата поръчка, това е чудесно. В неделя като поръчам ще пиша да споделя личен опит.

# 39
  • Мнения: 1 270
haide nikoi li nqma ot ruse



Валентина, аз съм душко от Русе, но поръчах одеалцето вече
ако искаш за други неща да се комбинираме - пиши

относно качеството аз пак да си напиша моето мнение
спортните стоки са такива, каквито купуваме и от тук НО в пъти по-евтини  Peace
що се отнася до измислените марки...еееееее не могже да очакваш от блузка за 1 евро да е супер качество

# 40
  • Мнения: 4 202
да, ще погледна

въпросът ми беше по-скоро за самото намаление от 15 евро, че толкова неща съм си харесала и все от намалените  Embarassed

Ако настина сваля 15 евро от цялата поръчка, това е чудесно. В неделя като поръчам ще пиша да споделя личен опит.

Ако са от намалените не става, трябва да не са намалени и да са от новата колекция.

# 41
  • София
  • Мнения: 971
да, така пише буквално в офертата, но виж че някои мами успяват да излъжат системата  Laughing

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
да, ще погледна

въпросът ми беше по-скоро за самото намаление от 15 евро, че толкова неща съм си харесала и все от намалените  Embarassed

Ако настина сваля 15 евро от цялата поръчка, това е чудесно. В неделя като поръчам ще пиша да споделя личен опит.

Ако са от намалените не става, трябва да не са намалени и да са от новата колекция.
Става нали това писах по напред, аз вече поръчах и си имам реално намаление точно 15 евро от цялата сума  Peace
И одеало имам де  Grinning

# 43
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Поставиха ми въпрос, за който и понятие си нямам... Какво е ЛаРедут на френския пазар? За удобство - сравнено с някоя марка на нашия пазар. Това е въпрос на моя приятелка, която покрай нещата, които вижда, че аз получавам се зариби също, но пък от друга страна е почитателка на марките и сакън да не се мине с нещо не толкова марково...

П.П. Това със "запис" е много дразнещо, и друг път съм го казвала! Повярвайте, не е трудно просто да влезеш в "Красива мама" и да видиш темата!

На една съседка сестра и живее във Франция и също пазарува от сайта, дори е облякла цялото семейство тук. Като я видя ще попитам за сравнение

# 44
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
В този ред на мисли да попитам.
Използвах кода ан Манда за сервиза и пуснах поръчка, но не разбрах къде трябва да гледам адли го е добавило към поръчката? Има ли вариант сега/ поръчката е пусната на 12.09./ да проверя дали са го прибавили?

Общи условия

Активация на акаунт