За медицински център Хирон

  • 46 347
  • 136
  •   1
Отговори
# 60
   Zdravejte. Edna moja pacientka mi izprati link s tozi komentar i za parvi pat se namesvam i pisha mnenie, no mi se struva, che e osobeno vajno.
 D-r Minela Gadar e LEKAR. IMA MEDICINSKO OBRAZOVANIE. ZAVARSHILA E MED.AKADEMIJA - GR.SOFIA.
  Iznenadah se ot informacijata. V med.centar "Hiron" rabotjat samo lekari - hora s vishe med.obrazovanie spored vsichki standarti na Republika Balgarija. vsichki imat dostatachno goljam klinichen opit v standartni med.zavedenija.
  d-r Gadar e mnogo dobar lekar, praktikuvala e izvestno vreme v chujbina, taka che izobshto ne se pritesnjavajte - shte vi bade postavena dostatachno seriozno i otgovorno diagnoza.
Pozdravi!
d-r Galia Koleva

# 61
  • Мнения: 455
   D-r Minela Gadar e LEKAR. IMA MEDICINSKO OBRAZOVANIE. ZAVARSHILA E MED.AKADEMIJA - GR.SOFIA.
  Iznenadah se ot informacijata. V med.centar "Hiron" rabotjat samo lekari - hora s vishe med.obrazovanie spored vsichki standarti na Republika Balgarija.

Много се радвам да науча тази информация. Благодаря за което   bouquet

# 62
  • Мнения: 191
maggypan, блгодаря за информацията. И аз мисля, че трябва да опитам.

# 63
  • София
  • Мнения: 1 098

Ще ви бъда благодарна, ако можете да ми кажете дали сте лекували астма и алергии с хомеопатия и какви са резултатите? Има ли според вас наистина риск в това да опитам и хомеопатично лечение? Благодаря предварително

Да! Лекува се. Обади ми се за повече инфо. Малкия беше с астма и предположения за алергия към домашна прах и акари. Тръгвам си от работа и не мога да пиша повече.  Hug Ако искаш търси в мненията ми.

# 64
  • Мнения: 17
подкрепям положителното мнение за Хирон и за др Стоименова също.При нея се лекуваме от година-не съм чула неща от типа "да не се мъчим с хомеопатия..."Напротив- карала ми се е дори че съм упоребила капки за нос след започване на хом.лечение.

# 65
  • София
  • Мнения: 708
Имате ли представа лекарите в хирон с какви мед. специалности са?

# 66
  • Мнения: 494
addrianna, по-долу сме писали:
Д-р Михайлова и Д-р Стоименова - педиатри;
Д-р Колева и Д-р Николов - вътрешни болести. Д-р Колева има и някаква степен по психология;
Д-р Гадар - тя също има медицинско образования, но в момента не се сещам какво е.

# 67
  • София
  • Мнения: 708
Много  мерси    bouquet

# 68
Виждам, че хомеопатите в Хирон са с мед. образование. Имате ли представа дали някой от тях се занимава с гинекологични проблеми? Имам такива и съм решила да пробвам с хомеопатия, моля ви, насочете ме!
Не искам както с гинеколози да се лутам и да се въртя в омагьосан кръг, и все никакъв резултат!

# 69
Само да допълня, че мисля че ще е по-добре да е жена.

# 70
  • Мнения: 78
аз съм не просто доволна , ами даже мисля да пиша благодарствено писмо до мц хирон. започнах да водя дъщеря си /3 годишна/, защото много боледуваше в яслата и изпи няколко антибиотика. реших да пробвам хомеопатия, където съм върло боса но опитах... интервюто взе д-р стоименова, после при разболяването /ларингитна кашлица+сополи/ отидохме спешно и дежурна беше д-р михайлова. оправи се за 3 дни. следващите пъти дежурен беше д-р николов и пак я излекува. последно беше с налепи по гърлото и 38 температура-оправи се с изписаното лекарство за 2 дни. направо ги ОБИЧАМ тези хора  Hug съжалявам многократно,че не съм я завела по-рано и естествено вече сме абонирани. от всеки един от горецитираните доктори съм във възхита, дъщеря ми също. много е трудно да изразя с думички положителното си мнение

# 71
  • Мнения: 78
Само да допълня, че мисля че ще е по-добре да е жена.

обади се по тел и запази час за интервю, те ще ти кажат кой е свободен и на късмет, който ти се падне. успех  Hug

# 72
  • Мнения: 3 695
karakongul, във връзка с яслата дадоха ли ви нещо профилактично за подсилване или само при проблем после я лекуват?
Чудя се дали да водя моето дете преди да тръгне на ясла. Засега само на първо интервю сме ходили.
Благодаря.

# 73
  • Мнения: 78
ами стоименова когато направи интервюто ми каза да разгледам продуктите на аква сорс, за които после прочетох много разнородни мнения и всъщност не съм и давала нищо. но при условие, че ми лекуват детето за 2,3 дни изобщо не смятам да и давам каквото и да било. според мен няма нещо което да предпази децата от честото боледуване в яслата. преди да я заведа на хомеопат и давах лайфпак джуниър и ад ликуид за деца и тя пак боледуваше много често- 1 седмица на градина , две в къщи и така от септември до април докато не я заведох в хирон, а и другого странно беше, че самата педиатърка ми каза "пробвай с хомепатия, защото мн боледува" . не се притеснявай, дано не боледувате  и прихващате всички бацилчета в яслата  Hug

# 74
  • Мнения: 3 695
Благодаря за отговора. Hug
"Хирон" работи ли събота и неделя?

Общи условия

Активация на акаунт