Деца с очни проблеми-3

  • 24 372
  • 384
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 89
Здравейте,
Синът ми има леко кривогледство и далекогледство и от година го водим при доц. Контрова - Варна. Преди месец започнах да звъня да запиша час за контролен преглед, но до ден днешен никой не вдига обявените тел. Моля ако някой знае къде е докторката и дали са сменени телефоните да пише, че нещо съвсем се отчаях.  Sad
И да попитам още нещо: Марти е на 1,7 месеца и не мога да го накарам да не си маха очилата, може би има някакви трикове, но аз не съм ги открила. А да не говорим, че трябва да му закривам едното око, това и секунда не го търпи.
Само за справка: звъня на 052/ 608 053 и 0887 226 780

# 316
  • Мнения: 152
 Здравейте  Мами!!! Радвам се за всички добри новини, които прочетох набързо. А на тези, на които предстои изпитание УСПЕХ. Напоследък нямам време да пиша.При нас за сега всичко е наред.Гледах новините с  Вики и мама - страхотни сте.Много съжалявам, че немога да се запозная с всяка от Вас.Но дадох своя глас за дечицата.

# 317
  • Мнения: 3 914
pipilota_m ,за съжаление единствената при която не съм ходила е доц.Контрова и не мога да ти помогна,дано се включи някой с прясно инфо Peace
Иначе ако искаш координати на Доц.Митов или Светла Николова/ в Очната болница/-насреща съм.
За другото не се притеснявай,малък е,с повече постоянство от твоя страна,ще свикне Peace
Успех  Hug

tanuta ,здрасти Hug
Как е дечко?

# 318
  • Мнения: 2 249
момичета-ако може да ми помогнете Praynig
бащата на най-добрата ми приятелка е с очен проблем-преди месец му правиха операция в германия-отлепена ретина-сега май започвала и на другото око
тя ме помоли да намеря инфо за добри специалисти и клиники в чужбина,където да отиде-прогнозата е -90% загуба на зрението-човека е на 55 години
преполагам,че вие знаете добрите детски лекари,но все пак ако ми дадете някакви координати-всичко ще ми е от полза
благодаря ви предварително Hug  bouquet

# 319
  • Мнения: 3 914
МЕРЕЛИН  ,къде в Германия е опериран?
Защото този в Грейфсвалд,който оперира Вики си е витреоретинален хирург и оперира и възрастни,той е невероятен,мога веднага да дам телефоните на клиниката Peace
Иначе тук проф.Гугучкова ,в тази област е страхотна,имах дядо опериран от нея и до последно виждаше/почина на 97г./,само че тя не приема деца,изцяло си е за възрастни Peace
Кажи по подробно ,какво искаш като инфо,веднага давам Hug

# 320
  • Мнения: 3 914
Незнам дали ще ви е интересно,ако все пак............,вижте предаването от 17,10,2007, Кристиян Григоров ,след Миро от Каризма е ,някъде втората част е:
http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=90&bm=2
Рядко интелигентно незрящо дете.Браво на момчето Heart Eyes,Браво на тази майка,която го е отгледала,Браво и на Слави,че намира време и за тези деца,които явно не отстъпват по интелект от здравите,че и повече Peace

# 321
  • Мнения: 4 053
никога не съм мислила,че незрящите или хора с други недостатъци са друго качество,
а напротив, много по интелигентни, много по човечни и развити в много области в сравнение с други "нормали" хора,
са мойте наблюдения  Wink

# 322
  • София
  • Мнения: 323
Аз съм голямата дъщеря на desinansitoni. Покрай майка ми и аз чета някой от темите в този сайт.Искам да се включа и в тази като кажа , че това момче въпреки недостатъците си е по-умно от повечето ученици в моя клас (дори и от някой отличници).
 Аз съм отличничка и мога да призная ,че той е много по начетен от мен.

# 323
  • София
  • Мнения: 5 190
Аз бях написала, след като гледах предаването такива хвалебствия, че ме досрамя и изтрих всичко.
Сега само ще отбележа, че момчето е родено с рядкосрещана мъдрост. Живяло е 4 пъти по-малко от водещия на предаването, а е дарено с тази мъдрост!

# 324
  • Мнения: 3 914
Аз бях написала, след като гледах предаването такива хвалебствия, че ме досрамя и изтрих всичко.
Сега само ще отбележа, че момчето е родено с рядкосрещана мъдрост. Живяло е 4 пъти по-малко от водещия на предаването, а е дарено с тази мъдрост!
Защо го изтри,това дете заслужава хвалебствия,много,много

# 325
  • Мнения: 2 116
Защо го изтри,това дете заслужава хвалебствия,много,много

А майката?......  newsm20

# 326
  • Мнения: 2 249
ВЪЗХИТЕНА СЪМ ОТ НЕЗРЯЩОТО ДЕТЕ-ДАНО ПОВЕЧЕ ТАКИВА ДЕЧИЦА ИМАТ ШАНСА ДА СЕ ИЗЯВЯТ ЗА ДА РАЗБЕРАТ ХОРАТА,ЧЕ ДА НЕ МОЖЕШ ДА ВИЖДАШ,НЕ ОЗНАЧАВА,ЧЕ СИ ВТОРА КАТЕГОРИЯ ЧОВЕК Crazy
ИМАМ ПОЗНАТО ДЕТЕ ОТ УЧИЛИЩЕТО'ЛУИ БРАЙЛ"-НИКОГА ПРЕЗ ЖИВОТА СИ НЕ Е ВИЖДАЛА-А ПЕЕ ПРЕКРАСНО И С ПОЗНАНИЯТА СИ ПО ГЕОГРАФИЯ И ИСТОРИЯ ВИНАГИ МЕ СЛАГА В МАЛКИЯ СИ ДЖОБ Peace

# 327
  • София
  • Мнения: 5 074
Дълбоко впечатлена съм и не зная как да коментирам това, което видях. Браво на тези родители, браво на това даровито дете. Съгласна съм с това, че по-различните деца не са втора категория и не бива да ги игнорираме от нашето тъй-наречено общество. По-скоро те са по-талантливи от всички останали деца, които имат всички възприятия. Поклон пред Тях.

# 328
  • Мнения: 3 914
  МЕРЕЛИН  ,какво стана с човека,има ли нужда от още нещо?

# 329
  • Мнения: 2 249
  МЕРЕЛИН  ,какво стана с човека,има ли нужда от още нещо?
ПРЕДАДОХ ИНФОТО-АКО ИМА НЕЩО-ЩЕ ПИТАМ-МЕРСИ МНОГО  bouquet Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт