Добра марка лак за нокти

  • 28 258
  • 184
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 472
Аз съм за O.P.I. Относно това, че на някои им се бели много бързо мога да кажа, че аз имах същия проблем. Оказа, че не лакът е виновен, а нокътната ми плоча е "по-претенциозна" и не понася топ лакове. Вече използвам само основа и след това лак. Топ лак не слагам и ми издържа 1 седмица при интензивно третиране с вода и т.н. домакински дейности  Hug

# 121
  • Мнения: X
Освен Loreal, като много трайни и хубави цветове бих добавила и Maxfactor.  Peace

# 122
  • София
  • Мнения: 3 886
OPI
в неделя се лакирах с графитения на ОПИ и все още не е мръднал, на мен ми издържат спокойно от 5 дни до 7 дни...но това с основа и с топ-лак Peace
преди това имах проблеми с всякакви лакове на др. фирми...затова от 1 година само тези!

# 123
  • Мнения: 3 830
Аз пък чух наскоро,че O.P.I. ще ги спират от производство и ще ги изтеглят от пазара,защото съдържали много канцерогенни вещества.

Вярно ли е това? newsm78 Някой друг чувал ли е подобно нещо?

Да знам да не си купувам, ако е вярно...

# 124
  • Мнения: 14 506
чак пък много  newsm78
ето тук http://www.cosmeticsdatabase.com/wordsearch.php?query=OPIги дават с известна доза вредни вещества ама дори не са с червено обозначени, като най-опасни. само два продукта де  Sunglasses

# 125
  • Мнения: 3 830
чак пък много  newsm78
ето тук http://www.cosmeticsdatabase.com/wordsearch.php?query=OPIги дават с известна доза вредни вещества ама дори не са с червено обозначени, като най-опасни. само два продукта де  Sunglasses

Би ли казала кои марки лакове са най-вредни? Сайтът ми иска регистрация..  Rolling Eyes

# 126
  • Мнения: 14 506
защо да ти иска регистрация? аз го ползвам без да съм регистрирана. ако ти отваря заглавната страница и и имаш поле за въвеждане на парола за sign up  отдолу пише на английски "no thank you just take me to skin deep". цъкни на него и ще влезеш.
не мога да ти кажа кои са най-вредни, сайта е търсачка, пишеш продукта или марката, която те интересува и то ти намира ако за тях има изготвени експертизи. има почти всички по-известни и скъпи марки.

# 127
# 128
  • Мнения: 171
SEVENTEEN - една седмица  на ноктите  Peaceи страхотен блясък!

# 129
  • Мнения: 171
SEVENTEEN  Peace издържа ми по една седмица без никаква основа и топ лак.Страхотен блясък!

# 130
  • Мнения: 1 512
Пиша за една НЕдобра покупка - L'OREAL Jet Set Diamant Nr. 508. Изглежда кървавочервен, много наситен и хубав цвят, но само през стъкълцето. Реших да се лакирам и резултат - лакът на нокътя стои розово-червен, блед, четчицата прави едни грозни линии, а в горната част на нокътя прави капчици.

# 131
# 132
  • Мнения: 957
Пиша за една НЕдобра покупка - L'OREAL Jet Set Diamant Nr. 508. Изглежда кървавочервен, много наситен и хубав цвят, но само през стъкълцето. Реших да се лакирам и резултат - лакът на нокътя стои розово-червен, блед, четчицата прави едни грозни линии, а в горната част на нокътя прави капчици.
Вземи си от новите на Буржуа 1 секунда които са червения..още от първото мацване става наситено червено

# 133
  • Мнения: 1 080
мейбълин и севънтийн

# 134

Общи условия

Активация на акаунт