Плодове и чай с мед - 16 част

  • 12 966
  • 308
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 278
Благодаря на всички за топлите думички  Hug Heart Eyes

 Дором...не те разбрах напълно,но както да е WinkSimple Smileкое е португалско(кой сайт...този дето са снимките в него,ли/ако за него-това е сайт на яхуу/но това е странична тема)
 Аз живея във Флорида от 4-5г...Е,ми то къде другаде освен в САЩ може да станеш такова прасе като мен  Crazy Joy.ох,оставям ви за сега и отивам да се потрудя (е,само за два часа  Flutter Whistling)

 И не се отпускайте в края на седмицата Naughty

# 16
  • Мнения: 818
Поздравления Гери!
Наистина си успяла Simple Smile

# 17
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Ша оспамя малко темата  Embarassed
Да,Гери,за сайта говорех.Но щом е на Яхоо е ясно защо...при мен го отваря на португалски
И да се похваля...заредих се с 3кг ябълки и круши за уикенда....половината ве4е де.Тоя месец още не съм яла месо и не мисля.И както казах някъде съм загубила още 2кг  Party

# 18
  • Мнения: 345
ЗДРАВЕЙТЕ ,МОМИЧЕТА ! Още един успешен ден- номер 13 !
В момента съм в някаква особена еуфория .Обичам живота ! Целувам ви всичките! Благодаря ви ,че ви има!  Hug Heart Eyes  newsm51

# 19
  • Мнения: 10
Присъединявам се към отбора на плодчетата от...  днес Simple Smile  Мисля да направя 21 дни, за прочистване, вдъхновение и за да съм красива в сватбената рокля, разбира се Simple Smile Гери, прекрасни резултати, поздравявам те за волята и търпението! Мотивира ме Simple Smile

# 20
  • Мнения: 6 958
Здравейте,

да се отчета за вече вчера... 76.8 кг. чудя се дали да не захраня днеска или някой зеленчук да вметна за раздвижване и после пак чисто плод през седмицата... как мислите, някой правил ли е това?

Гери невероятна си миличка, просто невероятна!!! Изразявам моето възхищение към теб...  Heart Eyes

Утре и аз ще пусна едни снимки... сега както съм, но с панталона на 100 кг. и се вижда мегдана отпред  Mr. Green

Добре дошла на Ноара   bouquet

За всички останали  Hug  bouquet Hug

Лека нощ  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 238
Благодаря на всички за топлите думички  Hug Heart Eyes

 Дором...не те разбрах напълно,но както да е WinkSimple Smileкое е португалско(кой сайт...този дето са снимките в него,ли/ако за него-това е сайт на яхуу/но това е странична тема)
 Аз живея във Флорида от 4-5г...Е,ми то къде другаде освен в САЩ може да станеш такова прасе като мен  Crazy Joy.ох,оставям ви за сега и отивам да се потрудя (е,само за два часа  Flutter Whistling)

 И не се отпускайте в края на седмицата Naughty
Браво Гери!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Страхотна си, това се казва воля!
Де да можех и аз така... Cry Cry Cry Cry

Мимичета от днес съм с вас, пък дай Боже да издържа. Направих чайчето и сега сърбам лека полека.
Гери ти за колко време отслабна с толкова много килограми? Винаги ли беше на плодове и чай?

Сега да се отчета- много ама много ме е срам  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Точно 78,0 кг. съм, преди малко се мерих. Ужас просто. Ако мога да ги докарам до 65 ще съм много благодарна и щастлива.

Това е от мен, дано издържа  Praynig Praynig Praynig Praynig

П.П Проблемът при мене е, че работя като готвач.

# 22
  • Мнения: 1 238
ЗДРАВЕЙТЕ ,МОМИЧЕТА ! Още един успешен ден- номер 13 !
В момента съм в някаква особена еуфория .Обичам живота ! Целувам ви всичките! Благодаря ви ,че ви има!  Hug Heart Eyes  newsm51

Браво! 13 ден изобщо не са малко! И най- важното че, че се чувстваш добре.  bouquet  bouquet

Колко отслабна за тези дни?

# 23
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета  Hug

Днес съм 76.3 кг. ще разтоваря със салата, защото не издържам... от утре до петък/събота пак съм само и единствено на плодове...


Гери ти от колко тръгна точно? Пак питам, извинявай, но на много хора помня мерките и теглилките и вече давам заето  #Crazy

Торнироуз (така ли се пише)  Rolling Eyes и аз работих като готвач (на мазна гадна щатска храна/фаст фууд най-вече) и стигнах до 101-102 кг.  #2gunfire Много воля се иска, а 78 кг. са прилично добре мисля, не изпадай в паника и отчаяние, ти можеш да се пребориш с тях!!!

Последна редакция: нд, 16 сеп 2007, 11:40 от Миранди

# 24
  • Мнения: 1 238
Здравейте момичета  Hug

Днес съм 76.3 кг. ще разтоваря със салата, защото не издържам... от утре до петък/събота пак съм само и единствено на плодове...


Гери ти от колко тръгна точно? Пак питам, извинявай, но на много хора помня мерките и теглилките и вече давам заето  #Crazy

Торнироуз (така ли се пише)  Rolling Eyes и аз работих като готвач (на мазна гадна щатска храна/фаст фууд най-вече) и стигнах до 101-102 кг.  #2gunfire Много воля се иска, а 78 кг. са прилично добре мисля, не изпадай в паника и отчаяние, ти можеш да се пребориш с тях!!!

Лелеееееее, ами ти значи също доста си смъкнала щом като си била 101 кг.!Браво!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
За това се иска много воля.
Мисля, че нищо няма да ти навреди един ден на салата. Все пак е салата, не е хамбургер и кока кола, нали? А и ти си отслабнала толкова много- полага ти се всичката салата, която можеш да изядеш!
Аз докато бях бременна стигнах до 90 кила, приличах на истинско прасенце! Беше лято и постоянно се мажех с крем против слънчево изгаряне и кожата ми лъщеше точно като на розово коледно прасенце.
Одеве изядох първата си порцийка грозденце. До тогава не чувствах глад, но като изядох гроздето яко огладнях и сега корема ми издава звуци. Нооооооо ще издържа. Трябва.
Вие не огладнявате ли никога?
А утре ще ми идват свекитата на гости за 3 дена, какво да правя? Вие как се справяте с гостите?

# 25
  • Мнения: 152
 Two Hearts Здравейте плодоранки,сладки! Two Hearts

noara  welcome smile3525

Миранди според мен можеш да разнообразиш с една салатка....не помня точно от колко тръгна сега,но мисля че постигна отново добър резултат,който те мотивира и няма да прегрешиш с друго освен със салатката..така че,според мен, може да си я подариш smile3503  love001

tornerosse ами....това  с гостите е трудна мисля и много пъти се е проваляла...но принципно с воля!!!! За мен си проготвям нещо различно и пак хапвам с тях!
Успех!!!...дано издържищ тези три дни newsm10

За сега съм на диня чайче и кафе...но нещо глад ме гони #2gunfire
Ще взема да си пусна някое филмче да се разсея smile3513 smile3505

Весел ден! newsm51

# 26
  • Мнения: 345
Здравейте ,плодоранките! Аз реших да не се тегля няколко дни.Нещо не съм ходила няколко дни до тоалетната  и снощи пих чай Сена и Майчин лист Embarassed .Проблема с тоалетната го оправихме ,ама сега много ми се повръща и ми е лошо.Предния път като го пих тоя чай пак така ми се гадеше.Ще си полегна за малко ,дано отшуми. Днес съм на един чай ,даже не съм яла още.Купих си грейпфрути и ябълки и ще видим по-късно кое ще ме притегли.
А другото за утре,че ми е първи работен ден след отпуската.Стискайте ми палци да удържа ,че през отпуска лесно на плодове и чай,ама пеенето и бягането напред назад иска повечко енергия.

Ноара,добре дошла.Ще те направим неотразима за сватбата  Grinning   bouquet
Миранди, браво ! Само гледай покрай салатката да не почнеш с ракийката .  Drunk  Laughing  Hug
tornerosse , ами не съм се теглила скоро.Като се претегля ще кажа кво съм направила. Пък и вече не ми пука толкова за килограмите ,колкото за самото пречистване.А корема си не го слушай ,че бълбука.Това не е от глад,просто червата ти почват да се чистят.Дъвчи хубаво.По отношение на гостите ,никакъв проблем не е. Даже няколко пъти имах гости и се развихрих в кухнята.Напоследък голям ентусиазъм имам да готвя,чак майка ми се чуди. Сервираш им всичко както трябва в големи количества ,сядаш до тях и си пиеш чай ,по-късно хапваш плод,лафиш си с тях както обикновено и така.Не им казвай ,че си на диета.Кажи примерно ,че си неразположена или ти е лошо. newsm48
Желая ти успех!   bouquet
влюбена в живота , Да на филмите,не на глада !  newsm51
Успех и на теб !   bouquet Ника ти е супер,важи и за мен  !
smile3521

  love001 Цунки на всички и да се държите на положение!!!!!!!

# 27
  • Мнения: 1 238
Цитат
че си неразположена или ти е лошо

Ама те цели три дни ще седят- от сутрин до вечера, а аз съм си в къщи, нали и закуска трябва и обяд...майко мила. Немога да скрия че съм на диета. Абе квото ще да става, но аз трябва да издържа. Писна ми вече от това наднормено тегло и от корема ми. Трите сестри на мъжо са като клечки и аз само се комплексирам, когато сме заедно. Ще ги мина тоя път, ще видят! Тежат поне с 20 кила по-малко от мен, но и аз ще ги сваля. Пък ако ще и да пукна!  Grinning newsm78
Да, за да се надъхам още повече гледам ГАДНИ мой снимки и така ми става лошо. Имам чувството, че се мразя, колкото и зле да звучи.
Момичета вие сте супер!
Вярвам, че заедно ще постигнем резултати!
Ще се подкрепяме и ще се радваме взаимно на резултатите си.

Лек ден на всички!

Аз сега пия чай номер 2 за деня.
Одеве докато чаках чая хапнах 2 чаени лъжички мед, защото наистина яко огладнях и сега ми е малко гадно на гърлото. Но това е добре- поне в момента не ми се яде много.

Вие горе долу какви чайове пиете.

Аз купих един чай- Алое вера- много хубаво мирише, но има специфичен вкус. Някак си ми бие на крем за ръце  Joy Joy

Целувки на всички и пишете!

# 28
  • Мнения: 1 238
Между другото, ако нямате нищо против, кажете си мерките- така е по-интересно. Но ако  ви е неодобно ще ви разбера.
Аз си признавам, колкото и да ми е криво и болно. 166 висока, 78,0 кг. бях сутринта, одеве се мерих и бях 77,8. Хи-хи, 200 грама за половин ден- пак е нещо.
Ако стана 65  Praynig Praynig Praynig Praynig Лелееееее, дори и ме е страх да си го мечтая.
А едно време бях 56- но тогава бях млада, а и пуших като комин.
А да, възраст- 30 години.

Е, ваш ред е- ако желаете.  Hug Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 345
Здравей отново,tornerosse. Hug Щом е 4 дни няма как да не разберат,че спазваш режим .Но пък те ще те разберат и трябва да уважат усилията ти.Ти като им готвиш и се грижиш за тях не виждам проблем.Въпроса е ти самата да си убедена в това ,което правиш.Тогава никой не може да те събори. Нагласата е 90% от плодолечението! Трябва да се пренастроиш ,че започваш дълго пътуване към здраве,свежест и красота.Не си поставяй крайни срокове ,но пък и не се примирявай ако свалиш някое друго килце да се нахвърлиш на папкане. Думи като гладен съм,не мога да издържа,едно време,от утре и т.н. не са актуални!При това те променят биополето ти и те отклоняват от целта.Ще свикнеш и като усетиш резултата ще ти хареса да си "гладна".
Надъхвай се с положителни неща ,а не с лоши.  sunПоложителната енергия е много по-силна ,дългосрочна и резултатна.Не се сравнявай с другите.Ти си си ти - уникална и неповторима индивидуалност,която подготвяш за разцъфване!
Освен това си и млада и в една от най-красивите възрасти на жената.Остави стереотипите и гледай напред! Желая ти успех от цялото си сърце! Само трябва да го поискаш истински ! Flowers Four Leaf Clover



Аз пия билков чай Алпинист.Не знам ,той ми харесва най-много -ароматен е,но пък не е натрапчив.Не си падам по специфичните миризми.
А за мерките...155 см, последно бях 53,5 като се теглих.На 19 години съм.
На добър час !   newsm51 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт