а,някой от вас живеят ли заедно със свекито?

  • 5 543
  • 121
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 065
Две години живяхме заедно и ми беше  достатъчно.
Заради непрекъснатите караници заминахме да живеем в друг град

# 31
  • Мнения: 1 715
В една къща сме, но на отделни етажи.  Отделни домакинства сме, но ми помага, особенно с детето ( аз само затова искам помощ де).
Peace

# 32
  • Мнения: 950
Живеем в една къща но на различни етажи ,при нас минусите са повече отколкото плюсовете като резултат от това съжителство .

# 33
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 В момента не живеем заедно, но догодина предполагам, че ЩЕ и не искам да мисля за това време Crazy.

# 34
  • Мнения: 460
В момента не живеем заедно, но догодина предполагам, че ЩЕ и не искам да мисля за това време Crazy.
[/quo
защо бе,не е лошо! Hug

# 35
  • Мнения: 251
Сега не, но преди сме живели заедно за кратко!
Не мога да се оплача, помагала ние!
Сега живеем близо едни до други, което ме устройва, особено ако се наложи нещо свързано с малката!
Никога не сме се карали, но и двамата със съпруга ми сме за самостоятелното живеене!

Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 13:11 от Мама на принцеса

# 36
  • Мнения: 104
Живеем заедно ,но до месец два кошмара ще свърши.Не ми помага с нищо,не готви ,чистенето се изразява с пускане на прахосмукачка на два дни винаги между 6.30 и 7.00 часа сутринта и метене на двора точно под нашия прозорец в 6.00 часа сутринта .Детето вижда на пет дни за 5 мин.

# 37
  • Мнения: 460
Живеем заедно ,но до месец два кошмара ще свърши.Не ми помага с нищо,не готви ,чистенето се изразява с пускане на прахосмукачка на два дни винаги между 6.30 и 7.00 часа сутринта и метене на двора точно под нашия прозорец в 6.00 часа сутринта .Детето вижда на пет дни за 5 мин.
това е лошо!помни,че ще дойде време тя да се опре на теб,а не ти на нея!  bouquet

# 38
  • Мнения: 550
Оооо,аз явно имам най-голям стаж със съжителство със свеки,което е трудно за понасяне-12 год.!Някои може да кажат,че това си е чист мазохизъм и ще бъдат прави! Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 62 595
Оооо,аз явно имам най-голям стаж със съжителство със свеки,което е трудно за понасяне-12 год.!Някои може да кажат,че това си е чист мазохизъм и ще бъдат прави! Mr. Green

Ти си ветеран! Дотук печелиш първенството.

# 40
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И аз живея със свекърва, с която се разбираме. Нямам никакви оплаквания, даже напротив. По собствена инициатива кръстих второто си дете на нея, заслужава го. Щеше да припадне, като разбра в родилния дом.

# 41
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Ние живеем отделно от свекито и от майка ми от самото начало.Отношенията ни са перфектни.Свекърва ми е деликатен човек и не обича да се натрапва.

# 42
  • Мнения: 60
Да ти кажа честно и аз съм в такова положение, но имам и свекър. Голяма помощ са ми.
Тя готви, чисти, прави зимнина, когато я помоля да направи нещо го прави и най-важното винаги мога да разчитам да ми гледа детето!!! От време на време се посдърпваме, но без това не може  Naughty !
Колко ли от нас могат да се похвалят със същото  newsm78 ?!?

# 43
  • Мнения: 3 537
Живяла съм  почти пет години с нея. Simple Smile

# 44
  • Мнения: 4 967
Живеем през няколко къщи. Не е виждала децата от средата на месец август - тоест вече месец. Не я мразя, но не я и обичам. Хубаво е, че не сме заедно, но пък и доста се дразня, че не се сеща за моите деца. Никога, никога не съм й оставяла да ги гледа и няма да го направя!

Общи условия

Активация на акаунт