Изкуствена кожа?

  • 2 325
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 164

Със здраве да си ги носиш!  bouquet

Купувала съм, но с колебания. И всеки път съм била изненадана, че не са мръднали. Ама аз пък и толкова нося обувки. Бързо ми омръзват и ги зарязвам преди да успеят да се скапят.

# 46
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Носила съм и ще продължавам да нося Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 7 097

Със здраве да си ги носиш!  bouquet

Благодаря  Simple Smile

При първа възможност ще ги покажа, сега имам малък технически проблем.

# 48
  • Мнения: 6 958
Защо не  Rolling Eyes

# 49
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Бих носила такива, ако моделът ми хареса. По принцип избирам ботуши от естествена кожа. Проблем е обаче това, че въпреки естественат кожа отвън, вътре каракулчето, подплатата или не знам какво още слагат в 90 % от случаите е от изкуствени материали. Така се губи ефектът на доброто затопляне на крака и избягване на спарването и "ароматизирането му". Е, тогава каква е файдата от естествена кожа отвън, след като вътре  всичко е изкуствено, при положение, че на пазара вече има много добри изкуствени кожи - издръжливи, добре изглеждащи и на прилична цена?!?!

# 50
  • Мнения: 177
Купих си ботушите  Crazy
Ако не остана доволна, вие ще сте виновни  Mr. Green hahaha

Честити да са ти!
(аз малко със закъснение,ама карай Laughing)
Безаварийно фръцкане! Laughing
Аз ще си поема вината Mr. Green, но дано не се налага!!!


и ги показвай по-скоро

# 51
  • София
  • Мнения: 7 097
Честити да са ти!
(аз малко със закъснение,ама карай Laughing)
Безаварийно фръцкане! Laughing
Аз ще си поема вината Mr. Green, но дано не се налага!!!


и ги показвай по-скоро

Мерси   bouquet

# 52
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Аз си нося без проблем.

# 53
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Да, защо не.

Купувала съм каквото ми хареса. Имам обувки от изкуствена кожа от ученическите ми години, видяха бая носене, 2 год. активно носене и сега все още са като нови- нямат издрано, ожулено и на сгъвката при ходене не са се прегънали/ сцепили, отдавна не ги нося, но са складирани на тавана и са си съвсем здрави. Зависи от изкусвената кожа. Друго предимство ми е, че никога не ми миришат краката, дори и цял ден да съм обута в изкуствени обувки, но не при всеки е така. Затова е много индивидулно. Баща ми обуе ли нещо изкуствено- чорап или обувка, дори отворена после няма да ви описвам миризми, но носи ли естествена няма проблем. Затова си е до крак.

# 54
  • Мнения: 148
Ако са ми удобни, защо не?

# 55
  • София
  • Мнения: 4 588
Защо пък не. Стига да ми  харесат, бих си ги купила. Peace

# 56
  • Мнения: 2 936
Ако са ми удобни, защо не?

абе хора,не четете ли  Rolling Eyes ботушите са купени вече! тази тема започва да се превръща в една друга пак за ботушки  Laughing която модераторите заключиха  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт