новата спирала на Орифлейм

  • 9 998
  • 188
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 201
И аз мисля да си я поръчам-след толкова добри форумски отзиви. Grinning Аз пък им харесвам козметиката! Peace

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 524
аз също си е поръчах, още не са ми я донесли, но преди да е получа, бихте ли ми казали - как по-точно се нанася? първо с късата страна на четчицата,после с дългата ли? и изчаквате ли да засъхне малко или веднага нанасяте?

Аз я нанасям като редувам очите - първо с късата страна на едното око, после с късата на другото, и накрая с дългата наслагвам, колкото преценя (зависи какъв ефект търся). По този начин, като редувам очите, пластовете си изсъхват и не се замазва.

# 92
  • Мнения: 477
аз също си е поръчах, още не са ми я донесли, но преди да е получа, бихте ли ми казали - как по-точно се нанася? първо с късата страна на четчицата,после с дългата ли? и изчаквате ли да засъхне малко или веднага нанасяте?

Аз я нанасям като редувам очите - първо с късата страна на едното око, после с късата на другото, и накрая с дългата наслагвам, колкото преценя (зависи какъв ефект търся). По този начин, като редувам очите, пластовете си изсъхват и не се замазва.
Peace

# 93
  • Мнения: 1 157
момичета наистина е много хубава Peaceнаправо нямям думи Shockedсупер еееееееееееее newsm10

# 94
  • Мнения: 274
мерси за отговорите, и аз нямам търпение да е пробвам Simple Smile иначе търся по скоро дължина, отколкото обем от една спирала Simple Smile

# 95
  • Мнения: 249
мерси за отговорите, и аз нямам търпение да е пробвам Simple Smile иначе търся по скоро дължина, отколкото обем от една спирала Simple Smile


ох,чак ти завидях Laughingаз търся и дължина и обем от спиралите,тук ли е мястото да попитам мажете ли с нещо миглите си,за растеж и против накъсване?че моите мигли са ужасни,оставам с една дупка посредата понякога,тъй като отново са се накъсали и просто няма начин да се сложи спирала. Sad Sad Sad

# 96
  • Мнения: 2 229
И аз ще си я поръчвам тази спирала, дано наистина се окаже хубава. Grinning

А един въпрос за нанасянето - докато си слагате спирала премигвате ли или не? Rolling Eyes Май не е правилно да се премигва, но аз все така си я слагам, иначе имам чувството, че спиралата нищо не прави. Confused

# 97
  • Мнения: 1 712
Аз не премигвам! Peace

# 98
  • Мнения: 88
Спиралата е страхотна.

# 99
  • Мнения: 1 269
Днес най-после си получих спиралката! Страхотна е! Взех си черна, но се замислям и за лилавата! Simple Smile

# 100
  • Мнения: 170
Не си я поръчах защото останах много разочарована от Телескопика на L`oreal, а и след като ги осъдиха беше абсурд да повярвам на Орифлейм, че са направили такава спирала. И сега ме е яд, още повече че си поръчах лилавия молив за очи - сигурно щеше да стои добре със сливовата  newsm78

# 101
  • Мнения: 721
Взех си сливовата + лилавия молив. Доволна съм, но ми трябват още 2-3 дена, за да свикна с новата четка.
Искам да попитам нещо - На вас "огъват" ли ви се краищата на миглите заради удължителя в спиралата? Ако не, споделете как го избягвате. Много е неприятно Confused

Наде,   bouquet

# 102
  • София
  • Мнения: 971
Взех си сливовата + лилавия молив. Доволна съм, но ми трябват още 2-3 дена, за да свикна с новата четка.
Искам да попитам нещо - На вас "огъват" ли ви се краищата на миглите заради удължителя в спиралата? Ако не, споделете как го избягвате. Много е неприятно Confused

Наде,   bouquet

Странно, не ми се е получавало и не съм го забелязвала досега
Може би слагай само в основата и само разнасяй нагоре, без да напластяваш
Другото което мога да посъветвам е върха на миглите да ги минеш с дългата четчица и отзад - за да ги срешиш равномерно.

# 103
  • Мнения: 2 323
Взех си сливовата + лилавия молив. Доволна съм, но ми трябват още 2-3 дена, за да свикна с новата четка.
Искам да попитам нещо - На вас "огъват" ли ви се краищата на миглите заради удължителя в спиралата? Ако не, споделете как го избягвате. Много е неприятно Confused

Наде,   bouquet

Може би напластяваш повече в краищата. С късите косъмчета слагай само в основата, после само с дългата към края. Звучи малко сложно, но не е всъщност. И аз си взех тази комбинация - много съм доволна и от молива Simple Smile

# 104
  • Мнения: 2 229
Някой може ли да пусне снимка как стои лилавата? Crazy

Общи условия

Активация на акаунт