новата спирала на Орифлейм

  • 9 984
  • 188
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 323
Едва ли ще се види на снимка....
От къде си - мога да ти дам моята за проба Simple Smile

# 106
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Един път я пробвах и ми харесва  Peace

# 107
  • Мнения: 248
И аз си я поръчах. Очарована съм  Peace

# 108
  • Мнения: 721
Агата, Финти, абе не я напластявам. Докато си разделям върховете на миглите, тоест финалните щрихи и те се огъват. Нещо методиката ми е грешна, май newsm78

# 109
  • Мнения: 2 323
Значи са ти много дълги миглите  Heart Eyes

# 110
  • Мнения: 1 432
Няма такава спирала просто.Супер е! Heart Eyes

# 111
  • София
  • Мнения: 971
Агата, Финти, абе не я напластявам. Докато си разделям върховете на миглите, тоест финалните щрихи и те се огъват. Нещо методиката ми е грешна, май newsm78

Мила Munichka  Hug

Чудя се какво може да помогне,
аз също с една спирала на лореал се сблъсках със същото - да не би спиралата да е леко изсъхнала и да се напластява без да може да се разпредели добре?
във всеки случай пак казвам - винаги можеш да ми я върнеш, няма да ми създадеш никакъв проблем  Hug

# 112
  • Мнения: 721
Агата, Финти, абе не я напластявам. Докато си разделям върховете на миглите, тоест финалните щрихи и те се огъват. Нещо методиката ми е грешна, май newsm78

Мила Munichka  Hug

Чудя се какво може да помогне,
аз също с една спирала на лореал се сблъсках със същото - да не би спиралата да е леко изсъхнала и да се напластява без да може да се разпредели добре?
във всеки случай пак казвам - винаги можеш да ми я върнеш, няма да ми създадеш никакъв проблем  Hug

Finty, мила, не се притеснявай. Вчера доста си поиграх и взе, че стана, но трябва да се нанесе много добре в основата и най-накрая съвсем леко по върховете. Така се получава!
Много съм доволна Hug Heart Eyes
Имам само забележка към молива, който е страшно мек и едвам го слагам. Слагах го в хладилника няколко пъти, за да се втвърди, но е страаашно мек. Иначе цвета му е страхотен.
Имаше една мама, която си го беше купила, нека сподели дали и при нея е така или мен ме тресе къръщината.

Агата, какво пиеш? Laughing Heart Eyes

# 113
  • Мнения: 2 323
мммм, зависи  Heart Eyes

# 114
  • София
  • Мнения: 2 164
Поръчах си сливовата. Ще споделя като ми я доставят.

# 115
  • София
  • Мнения: 971
Този месец спиралата е също в намаление, цена 7.90 лв.

# 116
  • Мнения: 1 885
Днес ми я донесоха и не съм очарована. Може би още ми е много мокра, но ми слепва миглите и не дава никаква дължина... за повдигането... не го забелязвам.
А на мен повечето спирали ми седят добре  Thinking

# 117
  • Мнения: 2 229
Вчера ми донесоха черната, още не съм я пробвала, чакам да стане време да излизам. Grinning Дано е хубава, колкото казвате.  Crazy

Само малко ме притеснява, че ми я донесоха без никаква опаковка, даже целофанче нямаше, всички ли са така, или вероятно е отваряна.... newsm78

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 11:29 от Serendipity

# 118
  • Мнения: 2 323
Спиралата е без целофанче или кутийка, едва ли е отваряна  Peace

Тони - първо минаваш с късите косъмчета, след това с дългите разресваш и повдигаш нагоре.  Grinning Малко е по-различна като техника от обикновените, трябва ти малко време да свикнеш може би Grinning

# 119
  • Мнения: 2 229
Спиралата е без целофанче или кутийка, едва ли е отваряна  Peace


Добре, успокои ме, аз спирали не съм си поръчвала от Орифлейм и затова не бях сигурна, на Ейвън имат някаква опаковка, затова се усъмних! Hug

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 23:10 от Serendipity

Общи условия

Активация на акаунт