новата спирала на Орифлейм

  • 9 982
  • 188
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 323
Не, спокойно  Peace Само Джордани има картонена опаковка!

# 121
  • София
  • Мнения: 2 164
Вчера ми донесоха спралата. Снощи като я изпробвах, стоеше страхотно. Тази сутрин обаче не успях да се справя. Може би не съм й свикнала още  Thinking

# 122
  • Мнения: 2 323
Да, малко опит и ще свикнеш

# 123
  • София
  • Мнения: 5 828
Искам да споделя за спиралата, че като цяло ми харесва, харесва ми как ми прави миглите, малко като изкуствени стават, но ми допада.
Единственото ми оплакване е, че са много твърди бодличките и ми бодат  Confused
Даже един от първите пъти не прецених добре - кои бяха късите, кои дългите и си бръкнах в окото с дългите. Сега вече внимавам  ooooh!

# 124
  • Мнения: 2 323
Искам да споделя за спиралата, че като цяло ми харесва, харесва ми как ми прави миглите, малко като изкуствени стават, но ми допада.
Единственото ми оплакване е, че са много твърди бодличките и ми бодат  Confused
Даже един от първите пъти не прецених добре - кои бяха късите, кои дългите и си бръкнах в окото с дългите. Сега вече внимавам  ooooh!

Laughing
Ще свикнеш

# 125
  • София
  • Мнения: 9 557
На мен спиралата много ми хареса. Flutter
Преди имах Мастър пийс на Макс фактор. Няма разлика. Peace
Много е добра за цената си, наистина. Simple Smile

# 126
  • Мнения: 2 229
На първо време мога да кажа, че много добре разделя миглите. Flutter Всичките ми други спирали са ги слепвали. Мисля че и на дължина и обем ще го докарам, но още не мога да свикна съвсем с двете части на четчицата. Crazy Но ми харесва като цяло. Simple Smile)

# 127
  • Мнения: 2 673
Абе  newsm78момичета, спиралата е добра струва си...ама нещо май закъсах с техниката...Пфуу
Първо мацвам с късата старна на четката ама още тя ми слепва миглите...пък и на първо четене не ги извива newsm78 Затова вече почнах направо с дългата страна..
Моля ви кажете точно как нанасяте..Освен това на ВТОРО нанасяне ако започна да слагам НЕ изчаквам първото да изсъхне...и така ми напластява и слепва..Що така..
имам въпрос
1. ЧАКАТЕ ЛИ ДА ИЗСЪХНЕ ПЪРВИЯТ СЛОЙ преди да нанесете вторият..?
2. НАНАСЯТЕ ЛИ ТРЕТИ ПЪТ?
3. НАНАСЯНЕТО ОТ ОСНОВАТА НА МИГЛИТЕ ЛИ ГО ПОЧВАТЕ или от връхчетата им?

  bouquetБлагодаря предварително!

# 128
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ами първо нанасям с късата част и след това с дългата.... НЕ чакам да изсъхне първия слой...Е не ми извива много миглите, но съм ползвала къде къде по лоши спирали....
Струваше си паричките Simple Smile

# 129
  • Мнения: 2 323
Първо нанасям с късите - натискам миглите докато нанасям към клепача. Слагам няколко пъти да се обхванат добре. После с дългите - ,,сресвам,, и разделям миглите. Докато сложа на едното око може би е позасъхнало на другото.....

# 130
  • Мнения: 19 338
и мен ме зарибихте с тая спирала.как се казва,че не ми се чете в темата назад,за да кажа да ми я поръчат?

# 131
  • Мнения: 5 577
АЗ вече имам лилава и черна.  Embarassed

и мен ме зарибихте с тая спирала.как се казва,че не ми се чете в темата назад,за да кажа да ми я поръчат?

консултант на орифлейм ти трябва, питах приятелки

# 132
  • Мнения: 6 461
Пробвах спиралата ....невероятна е . Peace
Поръчах си я.

# 133
  • Мнения: 305
Много искам да  поръчам,но за сега не намирам представител  newsm78 ,но ще търс,понеже всички много я хвалите  Hug

# 134
  • Мнения: 7 201
как се казва,че не ми се чете в темата назад,за да кажа да ми я поръчат?

WONDER lash mascara  
Спирала Уондърлаш
За невероятно въздействащи мигли! Революционна триизмерна четчица, която повдига, удължава и придава обем на миглите. Разделя всяка една мигла от корена до връхчето и не оставя наслоявания. Формула с наситен пигмент, която подхранва миглите.

Общи условия

Активация на акаунт