новата спирала на Орифлейм

  • 9 986
  • 188
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 323
Ванче - писах ти на лични Simple Smile

# 136
  • Мнения: 61
Ей, зарибихте ме и мен и взех та си поръчах и двете/без кафявата/  Blush Другата седмица ще мога да се запиша с отзиви.

# 137
  • Мнения: 1 269
Момичета, днес си купих и сливовата. Много съм доволна от черната и затова се надявам и сливовата да е добра. В момента съм с черен грим, но утре ще се гримирам със сливовата и9 ще пиша дали съм доволна.

# 138
  • Мнения: 1 037
искааааам и аааааааааз, дайте ми координати на консултант в Пловдив, за предпочитане около Първа поликлиника. Благодаря

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 18:12 от mamaLina

# 139
  • Мнения: 36 057
намали шрифтааааааааааааааааа
тук слепи нямааааааа

# 140
искааааам и аааааааааз, дайте ми координати на консултант в Пловдив, за предпочитане около Първа поликлиника. Благодаря
Пиши ми на лични, ако искаш.

Иначе за техниката може да прочетете и тук.
Спиралата е намалена все още, но каталога е активен до 21.10.07. В следващия каталог не е намалена. Предполагам, че ще я има в промоциите по Коледа пак.

# 141
  • Sofia
  • Мнения: 277
Момичета-искам и аз такава #Cussing out дайте координати на някой консултант из младостите в София! Мерсаж предварително Hug

# 142
  • Мнения: 2 323
Пиша ти на лични Simple Smile

# 143
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
И аз не издържах и си я взех само, че сливовата. Добре ги извива и разделя, не се слепват, но не прави обем. Зависи кой какво търси. Миглите стой естествено.Определено съм доволна. Човек ако е с тъмни мигли сливовото не си личи много.Човек трябва да се загледа. Това е от мен. С една дума спиралата е супер! Peace

# 144
  • Мнения: 10 758
И аз я гледах тая спирала, и много се чудех дали да си я взема.
Е, сега вече знам Peace

# 145
  • Мнения: 2 323
Бомба - взимай си я, не се колебай  Sunglasses
П.С. Ако си нямаш консултант -  Whistling, Самсонайта не мога да го наместя във времето, но кафето остава  Laughing

# 146
  • Мнения: 10 758
Бомба - взимай си я, не се колебай  Sunglasses
П.С. Ако си нямаш консултант -  Whistling, Самсонайта не мога да го наместя във времето, но кафето остава  Laughing
Ето ми повод, за да се видим Wink
Взимай ми я.Казвай кога ще се видим Hug
Една позната на Вики, беше в салона.Тя е консултант.И от нея поръчах.

# 147
  • Мнения: 2 323
Пиша ти на кю  Wink

# 148
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Момичета, зарибихте ме и мен за тази спирала  Mr. Green Само че не познавам консултант на Орифлейм, от когото да си я поръчам, така че молбата ми е ако има някоя, която се вясва в Славейков,Бургас да ми пише!  Praynig

# 149
  • Мнения: 2 323
Писах ти Wink

Общи условия

Активация на акаунт