новата спирала на Орифлейм

  • 10 019
  • 188
  •   1
Отговори
# 150
  • 1st floor
  • Мнения: 9 138
зарибихте ме...поръчах я ...имам я...супер е!!!

# 151
  • Мнения: 1 885
И аз не издържах и си я взех само, че сливовата. Добре ги извива и разделя, не се слепват, но не прави обем. Зависи кой какво търси. Миглите стой естествено.Определено съм доволна. Човек ако е с тъмни мигли сливовото не си личи много.Човек трябва да се загледа. Това е от мен. С една дума спиралата е супер! Peace

Моето мнение е същото!
Кажете някаква спирала за обем? Обичам тежки мигли  Grinning

# 152
  • Мнения: 19 355
някой няма ли да пусне една сним4ица да видим как стои.

# 153
  • Мнения: 1 885
Аз съм пускала ама в другата тема за гримовете...
Тук тъкмо ми я бяха донесли, сега не е толкова мокра като тогава



Това е без да съм си извивала миглите. Като ги извия изглеждат по-дълги

# 154
  • Мнения: 19 355
оо,аз съм я виждала тази снимка в темата на гримовете.много готин грим  Peace
не знаех,че е с спиралата на Орифлейм.

# 155
  • Мнения: 2 673
ТОНИ, на мойте мигленца стои съвсем различно даже ми ги залепва и става егати натрупването и после с дългата част "втъквам" четчицата между миглите ...тогава вече се получава това което търсиш...стават тежки..и леко се извиват
съжалявам че немога сега да пусна снимка, защото бебо мрънка покрай мен..

# 156
  • Мнения: 738
Подариха ми я и на мен, доволна съм, въпреки че с нито една спирала миглите ми не стават драматично дълги и тежки, тази е добра Peace

# 157
  • Мнения: 1 069
Тъкмо щях да питам дали някоя мама с контактни лещи я е пробвала и видях снимката. Поръчах си я, но се била свършила, чакам нова доставка!

# 158
Тъкмо щях да питам дали някоя мама с контактни лещи я е пробвала и видях снимката. Поръчах си я, но се била свършила, чакам нова доставка!

Е, аз не съм мама, но пък отговарям на другите 2 условия - нося контактни лещи и ползвам спиралата на Орифлейм  Wink  Grinning Нямам никакви проблеми с очите! Така че смело пробвай  Simple Smile Верно, липсва черната, но защо не си поръчаш лилавата спирала - тя е толкова тъмен цвят, че не се забелязва, че не е черна. Една клиентка си я взе, доволна е!!!   Peace

# 159
А да ви попитам на вас бързо ли ви засъхна спиралата? В началото беше много течна, а сега (след един месец близо ползване) започва да свършва  newsm78
На L`Oreal като съм ползвала спирала ме е държала 3 месеца  Thinking

# 160
  • София
  • Мнения: 5 289
АЗ нямам спирала,която да ме е държала 1 месец,10 пъти и е дотука,сгъстява се почва да се рони и за нищо не става.Та за тази Орифлеймска спирала,ми не съм доволна ама хич честно казано.Слепва ми миглите и така ми изглеждат по редки,не че са ми гъсти ама нали затва е спиралата в крайна сметка.Другото което е много ми цапа под веждите,там където ми опират миглите остават черни точки.Явно само на мен не ми харесва ама кво да се прави. Crossing Arms

Последна редакция: нд, 21 окт 2007, 22:52 от КАРЧЕВА

# 161
  • Мнения: 2 199
след всичко изчетено и аз си купих тази спирала
Хареса ми  newsm03

Единственото условие за мен беше, спирала ми да не пари на очите, защото са ми чувствителни и досега съм ползвала само на Манхатън за чувствителни очи

 Peace

# 162
АЗ нямам спирала,която да ме е държала 1 месец,10 пъти и е дотука,сгъстява се почва да се рони и за нищо не става.Та за тази Орифлеймска спирала,ми не съм доволна ама хич честно казано.Слепва ми миглите и така ми изглеждат по редки,не че са ми гъсти ама нали затва е спиралата в крайна сметка.Другото което е много ми цапа под веждите,там където ми опират миглите остават черни точки.Явно само на мен не ми харесва ама кво да се прави. Crossing Arms

КАРЧЕВА, спиралата е с по-различна четка от всички останали и затова се изисква малко по-различна техника на нанасяне. Аз също в началото не можех да си правя миглите както трябва, но после ...  Peace Слагай в основата с късите косъмчета. Да ти кажа аз почти не използвам дългите косми, защото наистина ми ги прави много рехави миглите. Пробвай да държиш четката посредата - между късите и дългите мигли. Използването и на двете "четки" заедно за мен прави най-добрият ефект  Wink Опитай  Hug

# 163
  • София
  • Мнения: 5 289
Dina_2 пробвах така като ти ми казваш,но не става,мисля че спиралата е прекалено прясна и сега просто много ми наслагва и мокри миглите.Смятам че като се сгъсти малко туша ефекта ще бъде по добър.Може да я оставя 5-6 минути отворена,за да стане по бързо тая работа. Wink

# 164
  • Мнения: 2 323
Карчева, ще ти изсъхне много ако я оставиш толкова време отворена... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт