новата спирала на Орифлейм

  • 9 977
  • 188
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 971
сега се опитах да поръчам, черната поне е изчерпана за момента

# 166
Dina_2 пробвах така като ти ми казваш,но не става,мисля че спиралата е прекалено прясна и сега просто много ми наслагва и мокри миглите.Смятам че като се сгъсти малко туша ефекта ще бъде по добър.Може да я оставя 5-6 минути отворена,за да стане по бързо тая работа. Wink

Ами наистина е така. Да ти кажа, когато ми беше съвсем прясна спиралата, беше доста мокра и трудно оформях миглите. И въпреки това ми харесваше. И на моите приятелки и клиентки им харесва. Но пък това не значи, че и на теб ще пасне  Confused Може пък наистина да не е твоята спирала Thinking Защо не пробваш с В`Oreal Architect?

# 167
  • София
  • Мнения: 5 289
Не съм доволна от архитекта,пене черния де,сивия едно време беше супер,сега незнам дано не са го развалили.
Агата няма да изсъхне споко,сега е прекалено прясна.,може затва да не мога да се оправям с нея. newsm78

# 168
  • Мнения: 2 323
Карч, остави я малко, пробвай пак, защото 5-6 дни ми се вижда много  newsm78, да не почне да се рони от сухота пък....

# 169
  • Мнения: 36 052
Карч, остави я малко, пробвай пак, защото 5-6 дни ми се вижда много  newsm78, да не почне да се рони от сухота пък....

Agata, Карчева е писала минути, не дни  Flutter

# 170
Не съм доволна от архитекта,пене черния де,сивия едно време беше супер,сега незнам дано не са го развалили.


 Thinking newsm78 newsm78 Ами незнам тогава. Моите мигли с друга спирала не се "държат" добре  Simple Smile Това са двете фаворитки за мен. Споко, и ти ще си намериш Спиралата  Peace

# 171
  • Мнения: 2 323
Карч, остави я малко, пробвай пак, защото 5-6 дни ми се вижда много  newsm78, да не почне да се рони от сухота пък....

Agata, Карчева е писала минути, не дни  Flutter

Оууу, вярно наистина  Embarassed  hahaha

# 172
  • Мнения: 10
i az ne sam dovolna izob6to ne se naslagva varhu miglite mi,izpolzvam 4etkata za razresvane samo

# 173
  • Мнения: 8 470
Никак не съм доволна. Моя приятелка ме убеди да ми я вземе, обаче така се омазвам с нея и така се ядосвам рано сутрин, че не е за говорене. А не съм с две леви ръце hahaha, но тук все едно слагам спирала за пръв път.
Оставам си на Ейвънската супер фул и без това си бях много доволна,ама пусто любопиство да пробвам спиралата чудо. ooooh!
Не го разбирайте като антиреклама на Орифлейм /вземам си от време на време чудесни продукти/ и реклама на Ейвън/понеже съм представител и повечето ми неща са от там/,но тук съм категорична: Повече експерименти НЕ! Hug

# 174
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз пък мнопго я харесвам...  Flutter

# 175
  • Русе
  • Мнения: 278
Ще взема и аз да си я поръчам, досега ползвах на Лореал -Телескопик и съм доволна  Naughty

# 176
  • София
  • Мнения: 5 289
Агата ти м еразби с тия 5-6 дни. hahaha hahaha Joy

# 177
  • Мнения: 1 243
И аз съм доволна от спиралката!  Flutter Става малко по-бавничко, но крайният резултат е добър. За цената си е сполучлива Wink

# 178
  • Мнения: 231
Убедихте ме да си взема и аз спиралата , руса съм и мисля да
експериментирам със  сливовия цвят или да пробвам кафявата но се
притеснявам да не стои  кичозно  ,закупилите кафяво и лилаво как са
цветовете ярки или едва забележими?

# 179
  • Мнения: 3 743
...закупилите кафяво и лилаво как са
цветовете ярки или едва забележими?

Едва забележими са Peace

Общи условия

Активация на акаунт