Стриптийз бар?

  • 56 752
  • 228
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 891
Djane, чета те с интерес, но ми се струва, че си малко груба  Thinking



Момичето при което живях не сядаше на масата да си говори с клиенти,просто излизаше и си изпълняваше номера,има специални клиенти които могат да поискат точно определен танц,тя им го изпълнява и си взема бакшиша за него.Обикновенно на вечер танцува около 2,3 танца.Не съм я видяла да се натиска с клиент или пък да го заведе вкъщи.
Зна4и,нещо не си разбрала...Сигурно е работила в цирк! Mr. Green
Циркаджийка е била приятелката ти,щом не е ходила по масите и не е говорила с клиенти! hahaha

Не останах с впечатление, че познаваш порядките във всички държави, че чак и с пръст да сочиш.

# 181
  • Мнения: 2 196
Много пари изкарват тия момичета.Направо започвам да се замислям за смяна на професията. Whistling
Но трябва да имаш целулит.
Нямам,да му се не види.Стрии дали ще свършат работа?

# 182
  • Мнения: 750
Много пари изкарват тия момичета.Направо започвам да се замислям за смяна на професията. Whistling
Тая професия е лайняна професия...ако живота не те настъпи по врата да я работиш...едва ли ще избереш то4но нея!
Аз ли4но не бих позволила на децата си да я работят...виж ако мен ме няма...те могат да правят своя избор,но докато аз дишам на тази земя,няма да го допусна!

# 183
  • Мнения: 2 161
Много пари изкарват тия момичета.Направо започвам да се замислям за смяна на професията. Whistling
Но трябва да имаш целулит.
Нямам,да му се не види.Стрии дали ще свършат работа?
Wink

# 184
  • Мнения: 13 512
Много ще е интересна тази книга... поздравления за ентусиазма ти!

# 185
  • Мнения: 750
Djane, чета те с интерес, но ми се струва, че си малко груба  Thinking



Момичето при което живях не сядаше на масата да си говори с клиенти,просто излизаше и си изпълняваше номера,има специални клиенти които могат да поискат точно определен танц,тя им го изпълнява и си взема бакшиша за него.Обикновенно на вечер танцува около 2,3 танца.Не съм я видяла да се натиска с клиент или пък да го заведе вкъщи.
Зна4и,нещо не си разбрала...Сигурно е работила в цирк! Mr. Green
Циркаджийка е била приятелката ти,щом не е ходила по масите и не е говорила с клиенти! hahaha

Не останах с впечатление, че познаваш порядките във всички държави, че чак и с пръст да сочиш.
Груба съм,да...но директна!
Няма как да не съм груба...и ти да израстнеш по баровете и ти ще си груба! Tired
Сега пък настъпих лъва за опашката,защото со4а с пръст...ми що е там тоз имотикон като никой не го използва! Mr. Green

# 186
  • Мнения: 750
Много ще е интересна тази книга... поздравления за ентусиазма ти!
Монда...ако не сложиш имотикон,не мога да те разбера...шегуваш ли се или не! Rolling Eyes

# 187
  • Мнения: 13 512
Груба съм,да...но директна!
Няма как да не съм груба...и ти да израстнеш по баровете и ти ще си груба! Tired
еееееееееееееее, винаги съм си представяла класните стрийптизьорки и компаньонки като дами с изтън4ени маниери.Това с грубостта ве4е много ти сваля нивото.

# 188
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Танцуват, ама не дават да ги пипаш, което е много кофти и мъжете се измъчват. Аз веднъж с една приятелка в студ. си години така бяхме пийнали и къде се завряхме не знам гледаме голи жени пред нас, танцуват на двама, завират си дупетата в лицата им и единия не издържа и  я барна ( то човещинка) и тя му направи забележка  Cry. толкова мъчно ми стана за човека, стискаше стола от напрежение  Tired

# 189
  • Мнения: 2 196
Много пари изкарват тия момичета.Направо започвам да се замислям за смяна на професията. Whistling
Но трябва да имаш целулит.
Нямам,да му се не види.Стрии дали ще свършат работа?
Wink
Шанел,защо е тази снизходителна усмивка?Попарваш ми ентусиазма в зародиш.

# 190
  • Мнения: 1 992
Един ден...след 10 год.....ако съм жива и здрава....ще 4етете книгата ми! bowuu

Пък междувременно тука си се упражняваш по писане, така ли? Книгата ти я чакам с нетърпение.

Айде стига с това писане...правописни грешки и бля-бля...досадно става ве4е! Stop
Ще я 4етеш книгата ми...скоро може би! Wink

Не бе, Джане, нямах предвид правописа. Макар че и по него има какво да се желае. Ама споко за книгата, нали ще имаш редактор.

# 191
  • Мнения: 2 161

 Шанел,защо е тази снизходителна усмивка?Попарваш ми ентусиазма в зародиш.
Е,аз си мислех,че този емотикон изобразява добродушно намигане. GrinningНе съм ли права?

# 192
  • Мнения: 750
Много ще е интересна тази книга... поздравления за ентусиазма ти!
Монда...ако не сложиш имотикон,не мога да те разбера...шегуваш ли се или не! Rolling Eyes
Ако аз съм груба за това,4е казах...въпросното моми4е може би е работило в цирк...То извинете ме,но за ре4ника на Лиска нищо няма казвам!Той не е груб...тя е най милата!Нали?
Айде да не ми казвате,4е съм груба с някой ....зашото сами знаете 4е не е така!
А когато сте груби с мен(понякога дори цини4ни)...аз трябва цветя ли да ви нося ...не разбрах!

# 193
  • Мнения: 1 533

 Шанел,защо е тази снизходителна усмивка?Попарваш ми ентусиазма в зародиш.
Е,аз си мислех,че този емотикон изобразява добродушно намигане. GrinningНе съм ли права?

Ето тук можеше да направиш компромис и да турнеш емотикона с треперещата устна.

Аз продължавам да се чудя как се е навил на Джане мъжът й да дойде от Кейптаун в БеГе.

# 194
  • София
  • Мнения: 4 423
Темата заприлича на почти всички теми - разводни се, появи се спам.
Има двайсетина отговора по нея, другото са глупости.
Колкото и смешно и несериозно да звучи на някой, посещението на такива барове може да бъде заплаха за спокойствието и финансите на едно семейство.
Не вярвам, че не ви пука ако мъжът ви отиде сам на такъв бар.
Ако четете Тони, ще останете с впечатление, че това е едно място, което спокойно може да се сравнява с питие - театър, но не.
И 200лв бакшиш за сервитьорка и 1000 надница на танцьорка въобще не е фантастика, а една нормална нощ!

Общи условия

Активация на акаунт