Черният молив за очи...

  • 10 499
  • 103
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 635
и аз голден роуз, но досега не бях се замисляла ,че някой по хубав може да върши много по добра работа, точно за молива за очи не бях се сетила, за друго давам доста пари но за това !? Много ми харесва грима на поп фолк певиците това черното, дали с какво се прави точно !?

# 46
  • Мнения: 76
Имам един стар, който почти е свършил, мама ми го даде, от нейно време е на поне ...20 години Laughing Марката е Chicoco, уникално качество, но за съжаление вече я няма тази марка на пазара или поне аз не я намерих..
Иначе сега съм с Brooklin, доволна съм от него Wink

# 47
  • Мнения: 2 414
Може ли снимка на този на Ив роше,за да знам какво точно да търся.. Praynig

# 48
  • Мнения: 857
Някой ще кажел и колко струва този на Шанел?

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Някой ще кажел и колко струва този на Шанел?
Не си спомням точно , но някъде към  20-22 лв. беше.Дано не бъркам.

# 50
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Ползвам на Mac, няма такова черно, просто!!

# 51
  • Мнения: 4 733
За Макс Фактор ли става въпрос?

# 52
  • Варна
  • Мнения: 563
...Иначе сега съм с Brooklin, доволна съм от него Wink

и моят сега е такъв, също съм доволна  Peace

# 53
# 54
  • Мнения: 893
Пробвах номера със запалката...Наистина молива стои по - черен и е по - траен  Hug

# 55
  • Мнения: 2 407
Ползвам кафяв.Марка-орифлейм, голден роуз.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Вчера видях в една много добре заредена парфюмерия шкаф с гримове на фирма Дебора(не запомних на чуждия език как се пише) . Имат черен молив(имаше и сив и маслено зелен) с четка от единия край за опушен грим, струва 12 лв.Другите цени са  им  като на Буржоа и Лореал на нещата. Peace

# 57
  • Мнения: 739
обикновен молив се отпечатва на горната част над клепача скоро след нанасяне и бързо всичко се размазва. От година ползвам MaxFactor, сив, но това всъщност няма значение. Изобщо не се размазва и съм много доволна. Simple Smile.

# 58
 hit ako pitate men  pletka ne slagam moliv  smile3532 smile3508 smile3534 6tot ddz za ko mi e  passifier nqmam nujda da se macotq s tyi onui  newsm63 newsm04 twin_neutral newsm06 newsm05 newsm59 nbirthday  bigdance2 smile3558 Stupid  costumed034 smile3535  animal037 help smile3509  sport027 newsm49 newsm20  Hands Thumbsup  girluu babydust7  girluu smile3554 smile3520 smihesorry
           
         
         
       
         
             
             
           
         
             
       
           
         
         
       
       
       
             
     
     
         
         
         
               
       
         
           
         
         
         
         
               
         
               
           
         
               
             
         
           
     
         
     
       
     
         
       
       
       
         
     
       
     
     

# 59
  • Мнения: 738
Аз в момента имам на Ревлон с апликатора за опушен грим-не струва! Имам и на Манхатън и от него не съм особено очарована... Имам и един куп разни по-евтини, но така и не мога да нацеля, всичките ми се размазват супер много #Cussing out Единственият молив от който съм била доволна е този автоматичния на Ейвън, въпреки че не съм почитател на техните продукти този молив е много добър! Само дето много бързо свършва...

Общи условия

Активация на акаунт