ФОТО: -Графи, -Шопъри, -Ценители и -Гледачи / Volume 16

  • 21 028
  • 587
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 743
Звезделина, много ми харесва  снимката  Hug
Малена, какво е контражур  Mr. Green
Джеми, благодаря ти от все сърце  Hug   bouquet

# 46
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
звезделина, добре дошла от мен!
Снимката много ми харесва. Само ме дразни онзи силует отзад, на някакво рисувано животинче /май катеричка/. Но аз не съм особено голям спец - другите ще ти кажат повече! Peace

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 4 226
З
Малена, какво е контражур  Mr. Green


Когато снимаш срещу слънцето. Обикновено обекта на снимката ти става черен, защото потъва в сянка.
За да се избегне това, можеш да светнеш със светкавицата, нищо, че е по обяд примерно  Wink

# 48
  • Мнения: 1 909
Привет от още един гледач, а също и почитател на Романо  Mr. Green
Добре дошла  Hug
Малей, на тоя как му плючят ушите...  hahaha

---
бел. ред. - плющят!  hahaha
ми аз се озорих, бързам да постна, да не ме превари някой  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 909
Още сега ще постна отговора на Додо за контражура в началото на темата. Няма да се сърдите, че не цитирам никове.
Това тук е анонимна, благотворителна акция, да се разберем!  Joy

# 50
  • Мнения: 6 472
Додо, благодаря за споделеното време и опит Hug

# 51
  • Мнения: 2 109
чудя се в тази тема ли да се записвам или направо да се обаждам да ми резервират пост в следващата?

(джеми... аз онова за гимназиялния майтап го казах 2 мин преди теб Simple Smile не преписвай! Joy.... глей ся... като пишете толкова бързо, как става романо out of date)

# 52
  • Мнения: 6 039
Дано не ме биете, че ви оспамвам темата  Mr. Green , но ако на някоя от вас  и се занимава, може да направите един "речник", който да пускате в заглавния постинг  Mr. Green
Като например
Що е бленда?
Що е експозиция?
Що е дефокус? и пр. и пр.
Давам ги като примери просто  Peace
Определено на моменти се чувствам като индианец в пишеща машина  Rolling Eyes Blush Добре, че Лулуто още ме търпи на скайп да ми обяснява  Mr. Green Heart Eyes


Дамаянтии, от това по-хубаво - Здраве му кажи!
готов ти речник

http://geocities.com/markishki/dictionary/Dictionary.htm

# 53
  • Мнения: 1 909
Вижте първия постинг, най-долу слагам терминологията.

# 54
  • Мнения: 1 909
Ще сложа и обективи... всичко, което ми дойде на ума. Можете направо на ЛС да задавате въпроси, аз когато мога, ще обновявам информацията.

# 55
  • Мнения: 1 909

Нещо се кротнахте? Спокойно ме хвалете за инициативата и труда  Mr. Green
Калинке, къде си, душа? Притесних се да не съм ти скършила мерака за Романо  Mr. Green
Искате ли една клюкинка - и часът е подходящ : Доминик, второто момче, ми е изпратил 4 свои снимки, като на едната от тях е гол.  Mr. Green Е, сниман е до раменете, да не се вържете пък сега...  Joy
Хайде, лека ви нощ и спорна седмица!  Hug

# 56
  • Мнения: 2 109
покажи една поне тайно.
(коя точно ли? ... по твое усмотрение Simple Smile )

# 57
  • Мнения: 6 472
Жеми, виж сега така не става Crossing Arms Как така притежаваш снимка на реален гол мъж, пък ние още не сме я видели Joy Joy Joy До кръста, до кръста, пак е нещо Joy

Айде втори дубъл на предишната снимка и ще спинкам и аз

# 58
  • Мнения: 6 039

Нещо се кротнахте? Спокойно ме хвалете за инициативата и труда  Mr. Green
Калинке, къде си, душа? Притесних се да не съм ти скършила мерака за Романо  Mr. Green
Искате ли една клюкинка - и часът е подходящ : Доминик, второто момче, ми е изпратил 4 свои снимки, като на едната от тях е гол.  Mr. Green Е, сниман е до раменете, да не се вържете пък сега...  Joy
Хайде, лека ви нощ и спорна седмица!  Hug

миличките! дали подозират, че ги обсъждаме във форум
хахаха  hahaha

лулу!, хубава е
очите много ми харесват

# 59
  • Мнения: 2 109
лулу, може да си пропуснала, но решихме, че изобщо не е сигурно дали е мъж всъщност.
може би ако джеми пусне снимката, ще намерим отговор там някъде. Joy

сподели сега как ги направи тези очи.
(за тазвечершното правене говоря де.. не в онази далечна 1998) край, ще ми биете шута вече

Общи условия

Активация на акаунт