РАМКИ И ФОТОШОП 40

  • 51 947
  • 639
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 2 077
Добре, че сапуна ви е различен  hahaha
Joy
Днес снимаха дитету с хубав фотоапарат и не мога да се нарадвам на снимките. А си мислех, че просто не е фотогиенична Mr. Green

# 586
  • Мнения: 1 873
Кош много яка рамка!
Иве втората ми е много насърце!На първата на надписа NO COMMENT изтрий ченгелчето вляво с гумата да си личи, че е  T.

# 587
  • Мнения: 505
кошничка, рамката е много хубава, но може ли да питам тези цветенца и пеперудата с четки ли са правени и ако да от къде могат да се дръпнат...  Hug

# 588
  • Мнения: 1 884
Айде и аз да пусна нещо че съвсем ме забравихте.  Grinning

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 08:30 от SheDevil

# 589
  • Мнения: 1 802
Момичета, ще ви досадя със един въпрос  Flutter
Когато си поправям някоя снимка във Photoshop или си правя някакви ефекти по снимка, съхранявам готовата снимка във .jpg формат и след това не мога да я разгледам във друга програма, единствено  Photoshop-а ми я отваря. Така ли трябва да е? Или имам нещо нередно във настройките?
Иначе си ги съхранявам във .psd, но ако реша да я пратя по скайпа примерно и ако отсреща нямат Photoshop, не могат да я визуализират...
Ще се радвам да ми помогнете  Hug


Пак се включвам - Справих се  Embarassed

Последна редакция: нд, 23 сеп 2007, 22:26 от Елеонора_76

# 590
  • Мнения: 1 941
Уили или Вили, готови елементи са. Преди време бяха фрийбита в Weeds&Wildflowers, но незная дали още ги има като такива...

# 591
  • Мнения: 505
Уили или Вили, готови елементи са. Преди време бяха фрийбита в Weeds&Wildflowers, но незная дали още ги има като такива...

мерси за бързия отговор..ще поразровя..иначе за протокола- Вили   bouquet

# 592
  • Мнения: 1 941
Вили, ако не можеш да ги намериш, скайпа ми е Петрина ...

# 593
  • London, baby
  • Мнения: 800
Как става номера, когато един елемент го режа и слагам в/у друг и искам да намаля размера му. Преди да го премесня го намалих с лупичката и след като го сложих и остана на същите си размери. Сложна работа е ФШ  Tired

# 594
  • София
  • Мнения: 2 077
Как става номера, когато един елемент го режа и слагам в/у друг и искам да намаля размера му. Преди да го премесня го намалих с лупичката и след като го сложих и остана на същите си размери. Сложна работа е ФШ  Tired
С лупичката увеличаваш/намаляваш работната си площ.
А това, което искаш да нправиш:
Edit- Transform- Scale

# 595
  • London, baby
  • Мнения: 800
emi_jamie , благодаря! А елемента ако искам да го направя от хоризонтално във вертикално положение?

# 596
  • Мнения: 2 616
Иве втората ми е много насърце!На първата на надписа NO COMMENT изтрий ченгелчето вляво с гумата да си личи, че е  T.


Бе то заврънтулката му е интересното, бе. Сигурно аз не разбирам нещо нещата  newsm78

Петя, виж какво стана http://images.martinatanasov.multiply.com/image/2/photos/1/600x6 … ytt%2BVJBxVNCmDgA

# 597
  • Мнения: 2 271
Ама ти защо не промени онези завъртулки,а си си играла с нови?Иначе сега ми се струва по-добре!

# 598
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
В края на темата, рамка , която ми е сантиментална, много, но ме измъчи!!

Приемам препоръки за оправяне!!!


# 599
  • Мнения: 2 109
Иве, снимките с повърнатото са много готини.
аз бих сложила по-закачлив надпис обаче. има какво да се коментира в такива ситуации.

Общи условия

Активация на акаунт