Първа есенна седмична тема за 2007 г. - 17-23.09

  • 5 181
  • 138
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 959
Лека и спорна седмичка и от мен!

Честити Именни Празници на всички празнуващи- да са живи и здрави! Ивалексче, празнувате ли с Верчето Ти?!
Честит 5- ти Рожден Ден на малката пораснала именница на Любиту!
Джоел, с голямо закъснение- честит РД и на Теб! Много любов, усмивки и професионална реализация Ти желая скоро!
Ралфиетка, честит РД и на любимата сестричка. Все така да се разбирате с нея!

Звездице, хубава седмичка си избрала за Твоя темичка- толкова красиви празници.
Хулиганке, радвам седа Те видя така подновена- аватар, ник! Кога отряза хубавата коса на Герито?
ДТТИ, не сме се засичали с Теб, затова добре дошла сред нас, чуствай се комфортно!
Ките, защо Ината и Марти са само до обяд на градинка, или нещо не съм дочела? Много сръчни ръце имаш да знаеш, Шрек и Пипилотката са и ще бъдат много горди с Теб!

Хубава, слънчева и топла есенно- цветна седмичка Ви желая!

# 16
  • Мнения: X
здравейте сладурки

благодаря за красивата и вкусна темичка на всички

страхотно настроение създавате с тези красоти

звезди, благодарение на твоята картина и при нас дойде есента
че иначе карахме някакво екваториално време, само дето не беше топло
небето се продъни отново

и от мен:
Честит имен ден, Любиту!
жива, здрава с това чудесно име
Честито и на племенницата
да расте щастлива, умна и красива

(с моята половинка точно на тази дата се гаджосахме предиииииии  ... срам ме е да кажа - 18год, мдаа, млади и глупави)

Ралфи, и от мен - честит рожден ден на сестра ти на патерици 

аз сега отивам в готварския да постна отново една щура рецепта
после ще пусна и линка тук

целувки на всички и приятна вечер засега

хехе, Kalida , изпревари ме
много ти благодаря
точно това ми трябва, дай боже скоро и в наше село

# 17
  • Мнения: 250
Честит имен ден и от мен!  bouquet

# 18
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Привет мили момичета и от нас..Благодарим за пожеланията.
Само малка почерпка.

Честито на всички мамчета, и дечица празнуващи на днешния ден.
Нека Вярата осветява дните ви, Надеждата изпълва сърцата ви, а Любовта докосне душите ви  .

Аз с мъничето сме добре..лудеем из къщи..Когато е слънчево сме на вън...с количката и преминавам през ливадите...понякога ми се вързват по 7-8км ходене.
В къщи още все ремонт, сега е наред кухнята..общо обаче напредваме..Оправим ли и готварското ми царство, ще почнем да подбираме нови мебели, че сегашните са ретро, но за новодомци стават.  Embarassed
Имам планове да почна по малко да правя едни акварели за коридора, или ако ми остане време да направя оригинални коледни картички  за любимите ми бг мами, ама зависи само от Вяра дали ще смогна.
Иначе какво друго, от много отдавна не съм писала тук.., но зима иде няма да сме взе на вън.
За сега толкоз..
Сърдечни прегръдки.
 Hug Hug



Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 22:44 от ivalex

# 19
  • Мнения: 1 526
Здравейте  интерконтинентални мацки!
Ивалекс, да ти е жива и здрава именничката сладка!

 Joel, на патерици ЧРД- много сбъднати мечти, здраве и успех в личен и професионален план!

Аз напоследък хич нямам "форумско" време. Ако ви кажа колко домашни дават на първолаците тук  #Crazy направо няма да ми повярвате...
Та борим всеки ден букви, цифри... че и английски.
А на нея още и се играе...

Вик отбеляза тръгването на градина с ушна инфекция и сега е на АБ, но вече е добре.

При нас времето е чудесно, приятно. Посрещнахме нова година на палатки на язовир.
Тази седмица е съдният ден, а другата седмица е Сукот. Та много празници, много почивка, ядене, пиене...

Лека и ползотворна седмица от мен!

п.п Звездолинке пусни ми пак линк към албумчето ве, плс.
Преди ми се отваряше само началната страница без конкретен потребител, албум парола... Crazy! Шъ тъ гоня на скипето петък, събота и дано те изловя!

# 20
  • Мнения: 1 110
Ралфи супер бе6е по4ивката в БГ - топлоооо 4ак ми напълни ду6ата (без последните дни), ама краткоооооо, искам ощеееее и пак да е лятоооо. И малкия така казва искам лятоооо, ама няма.

Тали а какво е Сукот?

# 21
  • Мнения: 952
Милия Алекс и на него му се ще да е топличко, да е на морето сигурно. Всъщност вие стигнахте ли до морето?

Tali Dan - бързо въстановяване на детенце и дано за празниците да сте ОК. На мен също ще ми е интересно ако ти остане време да разкажеш за празника, че винаги го правиш увлекателно и интересно  Wink

Ivalex - да ти е жива и здрава именничката. На малката принцеса Вяра да е очарователно и слънчево дете, да бъде гордостта на мама и татко.

# 22
  • Мнения: 1 110
Стигнахме разбира се до морето, той малкия голям път видя докато минем през Пловдив и София и накрая морето. Обааа4е хита там е морската градина и детския кът, във водата не ще да влиза и казва 4е го е страх от морето, само така предпазливо по брега колкото да си съберем миди4ки и после бегоооом на пясъка Simple Smile

# 23
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Днес тук беше празник някакъв, и не се работеше, и съответно се си мислех, че е още неделя ooooh!. Добре, че видях новата седмична темичка Laughing

Звезди  bouquet за оформлението! Как е при вас времето, успявате ли да излезете с малчо на разходка?

Ивалекс, честит ви първи имен ден!  Hug

Любиту, още веднъж, честит празник и много усмивки!  Hug

Тали дан, успех на дечицата ти в учението!

Джоел, и на вас честита... хм.. гаджовска newsm78 годишнина Mr. Green . Още много такива да празнувате!


Иначе, при нас пак вали  Crossing Arms Tired, май няма да има и циганско лято.
Лека седмица ви желая!   bouquet

# 24
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Веси, моляте я ми разкажи повече за тази твоята гора, видях че има много мами из форума с такива? newsm78

# 25
  • Мнения: 5 183
Привет, мили4ки!
И аз - виноват, ама нещо хи4 нямам време за компа.
Запролети се и все сме навън. Нали скоро пак на зима отиваме, та сега гледаме да използваме максимално слън4ицето  Hug
4естито на вси4ки рожденици и именници!!!

Хулиган4е, Гери много пораснала и гледам нови хубави снимки в аватара ти!  bouquet

Добре заварнали се на вси4ки летували в родината!

Тали, а тук моите познати с у4еници постоянно се оплакват от липсата на натовареност и домашни за у4ениците (говоря за българите де). Вик оправи ли се?

# 26
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Веси, моляте я ми разкажи повече за тази твоята гора, видях че има много мами из форума с такива? newsm78

С удоволствие  Simple Smile.
Всеки, който иска, може да си създаде гора, и с всяко отваряне на линка, към дървото се прибавя едно листо. Започва се от една фиданка с 2 листенца. Системата помни явно ИП от което е отворен линка, тъй като колкото и да си го отваряш сам, не се повишава броя на листата.
Целта е да се съберат общо 100 милиона листа и от страницата ще дарят 10 000 евро на асоциацията Акуа верде. За момента има близо 17 милиона листа. На всеки 10 листа се появява ново дърво.
В крайна сметка си е и забавно да гледаш как се появяват все повече дървета в квадрата, където трябва да ти е гората.

# 27
  • Мнения: 3 804
темата е есенна-оба4е при нас е лято още,до 35-37 денем ,а за дъжд ще по4акаме поне още месец,така 4е ако на някой му е студено разменям топло за хладно
понеже съм нова в темата да се представя с 2 думи-казвам се Десислава и живея в сирия имам 3 моми4ета/имаги в подписа/
  bouquet

# 28
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Деси, с удоволстие разменям дъжд срещу слънце Hug, може и някой и друг градус над нашите 19-22 Mr. Green

# 29
  • загубено
  • Мнения: 6 487
Хелооу момичета,
Tali Dan -бързо оздравяване на детенцето.
И аз се присъединявам към чакащите за разяснението за празникът ви.
Джоел-честита годишнина  bouquet
dtti-добре дошла Деси при нас  bouquet
Майка-как е положението в офисът,още ли се справяш сама?Погледнах колко ви остава до пътуването,ми то наближило Grinning Томи вълнували се много?
Звезди-как е малък мъж Ерик?Има ли нови зъбки бонбон4ето?(вчера разказвах тук на приятелки,онази традиция с иглата-останаха очудени ама щели да раздават и те Joy Joy)
Е да ви е лека ноща
На Майка денят


Общи условия

Активация на акаунт