H&M

  • 42 457
  • 165
  •   1
Отговори
# 135
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
. От няколко години обаче имат много сполучливи колекции и най-вече бизнес-колекциите им: поли,панталони, ризи,костюми, класически модели на абсолютно привлекателни цени.

Понякога имат интересни попадения при детските  дре6ки....

мога да те опровергая,90% от дрехите на сина ми са от тази марка и порвярвай ми такива тук няма да намериш,страхотни са и като качество и като модели,различават се от всичко на нашия пазар.
Вероятно за българския пазар изглеждат добри, но тук се купуват само за6тото са евтини, хората , които искат не6то по ка4ествено го търсят по други магазини

# 136
  • Мнения: 1 440
Аз последно от Лондон си взех няколко неща от H&M и като качество съм много доволна...На малката обаче направо се чудех колко още да взема, защото имат много сладурски неща...оказва се обаче, че в Англия дори в хипермаркетите имат страхотни попадения когато става въпрос за мъниците. Не се стремя да й купувам само скъпи дрехи заради етикета..така или инак ги носи 3-4месеца и после в кашона Joy Държа да са меки и интересни като десен, за да й се радвам като я обличам Grinning
Досега не съм попадала на дреха от Англия, която да се "разпадне" след няколко пранета...или дори да изглежа мърлява Tired

# 137
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
една суупер стара тема  Wink
дърпам напред да кажа, че открих симпатично ново магазинче близо до Народното събрание от магазини "Ревю", но точно този магазин нямат втора употреба, а от "ревюта и разпродажби", има много сака, панталони,поли,ризи на h&m и са супер Flutter и малки и големи размери, по една бройка от всяко Peace цените ми се струват средни: полата ми е 33лв, панталони към 40 Peace , взех си интересно джинсово спортно-елегантно сако с къдрички мн симпатик за 66лв, обаче на него хич му няма етикетът, било дизайнерско, някой го шил и внесено нелегално newsm78

а няма ли най-накрая да открият техен магазин или поне аутлет като "зара" примерно  newsm78

това са супер високи цени за разпродажба.... свери ценните със сайта и 6те се убеди6
http://shop.hm.com/de/?action=viewshoppingwindow&dept=DAM_OVR_KAV
при сезонна разпродажба
 цените запо4ват от 50% нааление, като  накрая стигат до 75 %

Абсолютно. От аутлет на марката в Мадрид съм си купувала дрехи за не повече от 2 Е парчето- панталони, поли, жилетки... Да не говорим за тениски и потници, които често са под 1Е.

# 138
  • Мнения: 4 528
Детските неща са им доста качествени. На моите деца всичко си е като ново, а си ги носят. Не бих казала, че и за себе си като съм купувала, съм попадала на некачествени неща. Като цяло съм доста доволна. Ларедут-ските неща са доста по-боклучави, например. Отивам да разгледам сайта на Н&М.

# 139
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Ларедут-ските неща са доста по-боклучави, например.

Така е  Peace

# 140
  • Мнения: 402
Ларедут-ските неща са доста по-боклучави, например.

Така е  Peace
И аз съм на това мнение.

# 141
  • Мнения: 2 786
Имам няколко дрешки на тази марка, като цяло съм доволна.
Внимавам с прането.
Детските дрешки ми харесват, понякога си харесвам и нещо за мен, но като цяло не е моя стил и цветова гама.

# 142
  • NL
  • Мнения: 520
щастлива
Цитат
Детските дрешки ми харесват, понякога си харесвам и нещо за мен, но като цяло не е моя стил и цветова гама.
Публикувано на: сряда, 24 септември 2008, 14:02
...И при мен е така.Последните две години рядко да си купя нещо за мен най-вече заради цветовете-направо депресия ме хваща като гледам тия тъмни цветове,камо ли да ги нося.Обаче сега гледам вкарали са и по-свежи тонове в най-новите модели.Ето това ми хареса много http://shop.hm.com/media/products/675/DL675_65199_36001_61_8467.jpg,имаше и други които хващат окото.Поръчах си няколко неща,сега да видим кога ще пристигнат,че последния път като поръчвах за детето ми ги доставиха с два месеца закъснение Tired.

# 143
  • Мнения: 2 786
Точно, напоследък са започнали да вкарват по-свежи тонове (може и да са се усетили, че с тези сиво-кафяви цветове просто няма да привлекат младежите).

# 144
  • Мнения: 28
Редовно влизам в магазина на Н&М, но просто нищо не мога да си харесам. По изключение веднъж си купих едни кафеви джинси, които бяха в намаление и на етикета им пишеше, че са шити в Бангладеш #Crazy
Модата им бих я определила като ежедневна, повече спортна, но на мен не ми допада нещо, макар че нося и такъв стил.
Не мога в никакъв случай да се съглася, че е много евтино, за същите пари например предпочитам да си купя нещо на Orsey, Reserved или C&A.

# 145
  • Мнения: 421
много съм доволна от тази марка ,често си купувам дрехи от H&M .изчистена линиа.,класически стил,добро качество,особенно спортните облекла.

# 146
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
много съм доволна от тази марка ,често си купувам дрехи от H&M .изчистена линиа.,класически стил,добро качество,особенно спортните облекла.

Виждам, че си от София. От къде пазаруваш такива дрехи?

# 147
  • Мнения: 421


Виждам, че си от София. От къде пазаруваш такива дрехи?
[/quote]


ами от софия съм,но от години живея в лондон.и така

# 148
  • Мнения: 1 629
Аммм да не прави лошо впечатление ама във Втората употреба е пълно с дрехи на H&M. Много рядко да си купя нещо от такъв магазин, ама ги обикалям като нямам какво да правя, защото във всеки друг скъп магазин веднага те почват "да кажете" и ми е досадно, а там можеш да се разходиш спокойно. Та така де аз се отнесох... ама ще следя темата.

# 149
  • Мнения: 4 528
Аз пък си купувам от втора употреба на Н&М. И на други марки. Хич не ме е срам.  Mr. Green Някои са като нови, например последната блуза, която си взех, забравих на коя марка беше.

Общи условия

Активация на акаунт