Режим на Пиер Дюкан - 28 част

  • 23 808
  • 553
  •   1
Отговори
# 540
  • Пловдив
  • Мнения: 245
и аз да мина за малко, че не знам до събота дали ще мога да вляза във форума.

Тиси, благодаря и аз се надявам да е здрава, но за сега се успокоявам, че е малка и ще го израсте. иначе се радвам за теб и ти желая да продължаваш в същия дух с килцата.

Купих си сирене на Маджаров - лайт обаче мазничко ми се струва. Какво ще кажете по въпроса - да ям ли от него колкото ми душа сака?

Стели нали щеше да проверяваш за трички?
Да си споделя болката, която предполагам не е само моя: утре вечер съм на коктейл а дрехите ми са големи, а старите от добрите времена са ми още тесни, макар че влизам в тях. абе нямам угодия hahaha ooooh! каквото това! ама нали сме отслабнали!

# 541
  • Мнения: 3 202
Нин! Важно е, че си слаба.
Сиренето на Маджаров може, но все пак без прекаляване, че е 1,5% масленост. Поне така си спомням.
Вес! И ние разчитаме на подкрепата, нали за това сме тук

Последна редакция: чт, 20 сеп 2007, 22:24 от baci

# 542
  • Пловдив
  • Мнения: 245
Бачи, чак слаба ... но вече с друго самочувствие!
Вес, нищо не бих постигнала без всички момичета тук, особено в началото, когато питах ли, питах.
за сиренето - чак не можех да повярвам, че е толкова вкусно, след онова СВЕЖО на Соларис ако не се лъжа, това ми се стори божествено. обещавам няма да прекалявам.

# 543
  • Мнения: 3 202
Лека нощ:)

# 544
 alert  хей ! къде изчезнахте всички ? аз отидох набързо да  eat а вие изчезнахте  Thinking
я бързо се връщайте  welcome  стига сте smile3524 елате да се  lalalala

# 545
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928


ЧЕСТИТ РОЖДЕН НА ВЕЩИ!. ДА  Е ЖИВА И ЗДРАВА , ЗА ДА НИ СТРОЯВА!

# 546
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Бачи  Hug атакувам аз, ама вече превзети височини. Не правете като мен  Joy

# 547
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Тиси, благодаря много  Hug Hug Hug Ама как си ме издебнала още в 00:00  Laughing А аз в това време подготвях новата темичка - да видите как си посрещам РД  Joy      http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=225087.new#new

# 548
 bdbaloni  Вещи !  smile3525
Желая ти много късмет, любов, пари и още много много весели рожденни дни  smile3510
Радваи ни винаги както винаги  Tada

# 549
  • Мнения: 831
Честит рожден ден, Вещи!
Много здраве и късмет!  bouquet

# 550
  • Мнения: 332
Момичета,свалих 3 кг. за 4 дни и сега съм на смесен период,но пак съм ги ка4ила.Какво става?нормално ли е?

# 551
  • Варна
  • Мнения: 2 729
Момичета, бягайте в новата тема, 29-ти номер!

# 552
  • Мнения: 312
 smile3510 bdbaloni
Честит рожден ден на Вещи и от мен. МНого здраве и щастие ти пожелавам!!!

# 553
  • София
  • Мнения: 3 090
Rali, ima nova tema!

Общи условия

Активация на акаунт