Колко дълго ви трае червилото?

  • 2 273
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 852
Един-два часа най-много ми се задържа червилото.

# 16
  • Мнения: 1 885
Бързо ми се изтрива, но устните са ми доста ярки, така, че и без червило изглеждам чудесно.
На мен по-голям проблем ми е образуващата се бяла линия по вътрешната страна на устните. Ако седя с червило/гланц и не ям/пия нищо след няколко часа имам такава линия  Tired

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Сухите червила няколко часа, а течните- докато се оближа по-обстойно, хапна или се целувам Wink

# 18
  • Мнения: 1 065
 И аз съм от тези ,на които червилото не се запазва продължително,но не е проблем при всяка възможност да го подновявам

# 19
  • Мнения: 17 546
Слагам червило сутрин и някъде след 7-8 чАса го освежавам леко. Приятелките ми се изумяват всеки път как може да остане непокътнато дори когато се храня. Нямам обяснение, макар, че устните ми са доста пухкави и съм бъбрива, червилото ми винаги е в ред Grinning ! Може би защото слагам молив и нанасям един слой червило, който попивам със салфетка, след което нанасям втори слой. Не слагам пудра между двата слоя, както е според гримьорските правила, защото ми става твърде "тлъсто". И това е всичко, което правя. В момента съм с червилото от сутринта, освежено към 15 часа. (преди малко се прибрах от работа)

# 20
  • Мнения: 2 309
Почти цял ден,ако мълча Mr. Green

# 21
  • Мнения: 893
Максимум 30 мин... ooooh!

# 22
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Когато съм с обикновено червило слагам отдолу молив. Така съм установила че се задържа по-дълго. Откакто Макс фактор пуснаха трайното червило съм предимно с такова и съм много доволна. Слагам го сутрин и вечер го махам с тоалетно мляко.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Не използвам трикове, просто съм се спряла на определена марка течно червило, което е дълготрайно.

# 24
  • София
  • Мнения: 593
Хе-хе-хе честно казано не помня колко ми траеше вече Joy пробвах като малката беше на 2/3мес. да се понаглася даааам ма сьвсем се отнесох и щях да водя детето при педито че имаше морави петна Embarassed добре че докато жалвайки се на баща й я донацелувах та се усетих отде са петната Mr. Green

# 25
  • Мнения: 27 524
Зависи от червилото. Гланоцвите изтрайват до час. Матовите повече. Кремообразните също не много. Дълготрайните са ми ужасно сухи, карат доста, но ми създават адски нерпиятно усещане върху устните и не ги ползвам.
Триковете, когато ми се налага, са слой червило, пудра и пак слой червило. Или молив за устни и отгоре червило.

# 26
Аз ползвам основно гланцове,траят ми 5-10 мин. до час най-много

# 27
  • Мнения: 271
От Топ 20 за септември поръчах и получих червило на Версаче.Много трайно,с наситен цвят и не изсушава устните.От сутрин до обяд ако нищо не хапвам си стои без да мръдне цвета.Напротив даже става още по наситен и хубав.

# 28
  • DE
  • Мнения: 967
След първата цигара няма и помен от червило!

# 29
  • Мнения: 560
Една мазна баничка време.

Общи условия

Активация на акаунт