дайте съвет

  • 2 908
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 127
не знам дали разбрах правилно, но вие не сте семейство и ти искаш връзка с него а той те отрязва по причина че му досаждаш? Ако е така, не виждам нищо арогантно. Човека може би е показал че не иска отношения, но когато другата страна не разбира от поведение, вече се прибягва  и до подобни реакции с казване. По обидно е, но пък върши по добра работа.

# 46
  • Мнения: 2 723
Човекът си заслужава. Но  се държа отвратително.
Казах му каквото имах да му казвам, той го приема с усмивка. Даже и е-майл му написах. След което се разгоря скандала. Нямам какво повече да му казвам, ако иска да говори с мене, може след като се извини. И наистина сте прави че няма смисъл да се правя на обидена, май безразличието е по-подходящо в една такава ситуация.
Всеки отговаря за постъпките си. Аз също не бях правя и аз наговорих доста лоши неща, но се извиних за тях.

Никси, аз преглътнах наистина достойнство като му казах какво мисля за него, той отреагира просташки, повече няма да се хабя. Много ти благодаря за отговора.

Наранен е, или обиден, един Господ знае какво се случва в главата му.
Ще мине време, ще помисли, ще му стигне то тиквата това, което си му казала (написала).
Ще се обади, но не е нужно да му връщаш просташкото държание.
Дай му шанс да каже, че съжалява.

Ако не се обади, потърси го ти след известно време, за да си наясно, че наистина не те иска, а не е някакъв срам от това, което е избълвал или наранено его или и аз не знам какво.

Успех, не е последния мъж на земята  bouquet

# 47

Наранен е, или обиден, един Господ знае какво се случва в главата му.
Ще мине време, ще помисли, ще му стигне то тиквата това, което си му казала (написала).
Ще се обади, но не е нужно да му връщаш просташкото държание.
Дай му шанс да каже, че съжалява.

Ако не се обади, потърси го ти след известно време, за да си наясно, че наистина не те иска, а не е някакъв срам от това, което е избълвал или наранено его или и аз не знам какво.

Успех, не е последния мъж на земята  bouquet

Мерси за добрите думи. Не е последният,да. Но от това не ми става по -добре.  Не съм му се  предлагала. Просто така се стекоха обстоятелствата. Мислех че ако му кажа какво мисля, той  няма да каже веднага да, но поне ще помисли преди да каже че не иска да ме вижда. Освен това аз не търсех връзка. Търсех добро отношение и внимание. Но явно не ме разбра, или по-точно погрешно ме разбра.
Въпреки всичко нямам лошо отношение към него. Даже смятам че това беше поведение а не отношение към мене.

soni4ka, може и това да е случаят, не знам!

# 48
  • Мнения: 2 723
Даже смятам че това беше поведение а не отношение към мене.

И аз така мисля.
Шашнал се е.
Кой знае колко време си е мечтал за този момент и ... абе хората се стряскаме от директните разговори.
Дай му време, всичко ще е наред.
Ако не разбере пак му дай време и после бавничко - като на мъж му обясни, че не търсиш връзка, че не го притискаш и там каквото си мислиш
Мдам... много е вероятно да те е разбрал криво, не защото ти си казала нещо грешно, а защото фантазията му се е развинтила 
Ще чакаме да се похвалиш, след първата вечеря навън bouquet

# 49
Ти даже и оптимизъм внесе. Ще видим. Аз също имам гордост.
Май в този случай времето ще покаже.
Ако има нещо интересно , ще напиша. Но не вярвам да тръгне да се извинява и да се разкайва.
Благодаря за отговорите. Никси    bouquet

# 50
  • Мнения: 2 723
Абе и аз не вярвах, че мъжът ми ще ми предложи да се оженим 1 месец след като сме се запознали, ама го направи...

Намери си нещо, което да ти запълва времето и чакай търпеливо.

А и нали знаеш, по добре да загубим гордостта си заради човек, който си струва, отколкото да загубим човека, който си струва, заради гордостта си

Кефиш ме много и искрено ти желая всичко най-най  Hug

# 51

Намери си нещо, което да ти запълва времето и чакай търпеливо.




Работа и ангажименти има много. Време за мислене в тази насока няма кой знае колко.

Но ме гложди, защо стана така, какво направих, пък може би той  да е прав. Може да съм му навлезнала много рязко в личното пространство,може наистина да не може да ме търпи и досега всичко да е било в сферата на майтапа, както твърди той. Много вероятности има. Познава бившият мъж, може там да е причината. Не знам как става тази работа, първо докато жената е омъжена се правиш на велик, сваляш звезди, закачки,това, онова, и като се разведе и иска да говори сериозно с тебе, ставаш неузнаваем. А преди това голям мъж, след това като децата.

Ниски, желая ти всичко най хубаво.

# 52
  • Мнения: 2 723
Хммм, вкара ме в размисли...
Не ми се вярва да не може да те търпи, абе изобщо, смятам, че ако няма интерес към теб не би се държал грубо. Би ти обяснил внимателно, че си го разбрала погрешно. Това негово поведение е твърде показно и как да кажа... абе прекалено ми се вижда за човек, който допреди известно време се е закачал с теб  Thinking
Единствения изход за мен е - грабваш си чантата и се изсипваш при него. Не му се обясняваш, просто с две изречения и възпитано ако може да ти каже какво е имал предвид щот не си го разбрала...
Баси мъжете, мноо са крехки бе. Той като девойка в цикъл - днес ше ти свалям звезди, след 1 месец ше се държа като бизон...
Шантав народ ей ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт