За рекламата на Кока-Кола!!!

  • 9 232
  • 217
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 7 837
но си го обяснявах с това че съм мноооооооого бременна

Или сме мноооого бременни или мнооого обременени. Среден път няма.

# 151
  • Мнения: 5 370
Доста късно виждам тая тема, ама да си каже мнението-рядко идейна и свежарска реклама.
Загледах се май снощи в нея, ами, да ви кажа, гано не ми става, но весело-идиотско-да!!! Mr. Green
Човчото е много точно попадение, як брейнсторм е имало в рекламната агенция, която я е правила.
Лично мнение.
П.С. Рекламната серия с "Аплодисменти за ".....също е много кефеща. Но като че ли Кока Кола като цяло имат по-добра рекламна стратегия . Thinking

# 152
  • Мнения: 6 167
Ей, и аз да я видя тази реклама най-после.
Ами да, минава, обира различностите от хората. Идейно е.
Малко е дълга, малко е натоварена, но не смея аз да критикувам Кока-Кола.
Институтът им по реклама е голям колкото БАН.  Laughing

# 153
  • Мнения: 43
не знам защо, но всеки път като гледам рекламата се сещам за "птичия грип" smile3512

# 154
  • Мнения: 17 546
Ей, и аз да я видя тази реклама най-после.
Ами да, минава, обира различностите от хората. Идейно е.
Малко е дълга, малко е натоварена, но не смея аз да критикувам Кока-Кола.
Институтът им по реклама е голям колкото БАН.  Laughing

Eгати, к'ва съм неподатлива! Цял "БАН" работи за такива като мен и с нищо не може да ме накара да харесам продукта и рекламата му! Mr. Green Сопранов, какви заключения си направи ти  след този своеобразен "тест"? Много ми е любопитно! Blush

# 155
  • Мнения: 7 837
Сопрано е аматьор. Кога е разбирал от реклама...

# 156
  • Мнения: 2 792
не знам защо, но всеки път като гледам рекламата се сещам за "птичия грип" smile3512
Наистина е много странно, защо се сещаш за птичия грип ?

# 157
  • Мнения: 1 413
В първия момент си казах: Ау, че е грозно това нещо. Искам да попитам: Замисляли ли сте се с какви хора/животни/предмети е споделило колата си момичето, че е още по странно? Особено на краката си има едни антени, странно от къде са се взели.  Joy  Joy  Joy  Joy   Joy  Joy
Много ми харесва, всеки път откривам нещо ново и интересно.
Браво Кока-Кола

Замисляла съм се, да и също понеже на пеперудата кока.колата е наполовина пълна какво ще се получи като отпият с младежа Crazy рекламата е страхотно идейна, има в нея и закачка, виц и таргета  й е точно тийн-поколението, чието мислене е доста далеч от нашето. Рекламата е асоциативна, интуитивна и не е за всеки, мое мнение, не ангажирам никого с него.

# 158
  • Мнения: 2 784
Поздрав до всичко фенове на Кока-Кола с моята най-любима реклама:

http://www.youtube.com/watch?v=OvZBvLkj_aE

 Peace
Това е моята най-любима реклама. Имам даже линк към нея, оправя ми настроението.
А тази с пилешките крака не я харесвам, ама хич. Crossing Arms

# 159
  • Мнения: 3 423
Рекламата е асоциативна, интуитивна и не е за всеки

Оставаше и да е за всеки.
Ама говорите за нея, говорите...

# 160
  • Мнения: 3 405
Много яко стана с тая тема. Рекламата е като тест. И отговорите са тук - в темата.

Мерси, вече не ми върши работа. Simple Smile

# 161
  • Мнения: 528
На мене тази реклама ми елюбима.ИНаче така си я обеснявам че кока-кола сближава хората и те среща със себе подобни.А героя от всеки взима по малко и накрая когато му свършва колата среща себеподобна която е споделила колата си с реге фен,муха(Сигурно от тези конските) hahaha и робот който тъкмо се е смазъл.ЕМи поне аз так амисля
А си прдеставям какви са се родили от тези двама герой ако има продължение hahaha Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha

# 162
  • Дива Индия
  • Мнения: 624
Отвратителна реклама, просто не я гледам, действа ми зле. Въпреки, че прекрасно разбирам идеята й.

# 163
  • Мнения: 2 161
Я някой да ми разясни този с пилешките крака,като пиеше кола с една жена в автобус,защо после около очите му се появи нещо подобно на очила?Жената нямаше такива.

# 164
  • Мнения: 223
Рекламата е страхотна. Любима е и на малката! Когато чуе мелодията (която също е много добре избрана) тича от другите стаи за да не я изтърве. Така танцува на нея, че направо ще се разглоби. Много идейна, много весела, а и момента на края те кара да си мислиш за нея и по-късно.... Ако споделят кока-колата тези двамата образи, какво би станало!  Laughing
Chanel, това около очите е от музикалните инструменти.  Grinning

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 12:12 от pasti4ka

Общи условия

Активация на акаунт