За рекламата на Кока-Кола!!!

  • 9 187
  • 217
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 161
Кока-кола са я поръчали,не техен конкурент. Grinning Заложили са на различното.

# 211
  • Мнения: 376
Кока-кола са я поръчали,не техен конкурент. Grinning Заложили са на различното.

Разбира се, аз просто се пошегувах Wink

# 212
  • Мнения: 3 405
и аз не пия кока-кола, но рекламата ми харесва, обаче пак няма да пия кока-кола

# 213
  • Мнения: 4 447
Харесвам само музиката от рекламата. Идеята е хубава, но ми се струва недомислена. Кола пия рядко.

# 214
  • Мнения: X
  newsm68Жестока реклама!  newsm68Обожавам я! Без да засягам никой, ми се струва, че много се замисляте. За мен е просто весела, готина, поредната такава ( кока-кола са върха) и по никакъв начин ненасаждаща подобно мислене над нея, че ви се чудя чак:) Все пак въпрос и право на мнение.
 П.С. Аз не пия кока-колка.
П.С.2 някой знае ли как се казва песента, искам да си я сложа на телефона.

# 215
  • Мнения: 2 161
Аз не се замислям Просто чувствам.

# 216
  • Мнения: 210
Здравейте момичета,

радвам се че ви допада, но аз явно не я разбирам, защото не ми допада нито метаморфозата, нито музиката...  Харесвах много старите реклами на Кока, бяха просто най-най-доброто, особено предишната в която едни странни същества създаваха колата в автомат за кока -кола беше върхът , имаше убийствен заряд Joy... и тези с полярната мецана и малките палавници бяха затрогващи...

Тази нещо не ме грабна... като попадна на нея просто чакам да мине... newsm78

# 217
  • Мнения: 390
Разочароваща на фона на по-старите реклами - сладки, приказкоподони.
В идеята си за нещо по-различно и запомнящо се са се самозабравили. Посланието и сигурно би трябвало да е "Кока-Кола сближава" или нещо подобно, но лично мен ме отвращава. Не знам каква е таргет групата точно на тази реклама. Сигурно тийнейджърите...

Общи условия

Активация на акаунт