За рекламата на Кока-Кола!!!

  • 9 205
  • 217
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 250
То и аз не доспах, добре че отворих линка, че да видя откъде идва опашката. Благодаря. Иначе и мелодията е доста окастрена.

# 181
  • Мнения: 4 586


О, благодаря! И аз съм проспал предния линк. Довечера хлапето ще е във възторг.

# 182
  • Варна
  • Мнения: 428
Късно се включвам май, както и да е. Добра идея, но зле изпълнена. Доста време ти трябва докато проследиш трансформацията на този пич... а гениалната реклама е простата реклама... Проста в добрия смисъл на думата, лесна за възприемане и въздействаща от първото гледане.

# 183
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
а гениалната реклама е простата реклама... Проста в добрия смисъл на думата, лесна за възприемане и въздействаща от първото гледане.

За мен това е тъпата реклама, а тази я чакаш всеки път, за да я доразгадаеш

# 184
  • Мнения: 1 312
а гениалната реклама е простата реклама... Проста в добрия смисъл на думата, лесна за възприемане и въздействаща от първото гледане.

За мен това е тъпата реклама, а тази я чакаш всеки път, за да я доразгадаеш

 Peace

# 185
  • София
  • Мнения: 463
Идейна е рекламата , посланието и за мен е "Споделяй Кока-Кола -стани урод" . Но е запомняща се, няма спор.

# 186
  • Мнения: 437
Самия факт, че въпросната реклама е обект на такива дискусии, говори, че е успешна...
Да, набива се в главата, да има идея и прочие..
НО
честно казано останах изумена колко много симпатии и изобщо положителни мнения има за тази реклама.
На мен ми е меко казано противна. И музиката е отвратителна и липсва всякаква естетика в цялата изродщина..
Единственото послание, което все пак ми остава е "Пийте Кока-Кола и гледайте как ще мутирате"..  И като цяло съм на мнение, че напоследък рекламите на Кока-Кола са под всякаква критика.. - определено с висок бюджет, и да с много дълбок замисъл и прочие bullshit, но просто нелицеприятни.. и не оставят приятно усещане накрая.
А има редица примери за простички, не скъпи като реализация реклами,  с ясни послания, естетични и просто приятни...

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 15:12 от Shusha

# 187
  • София
  • Мнения: 3 884
харесва ми, и през ум не са ми минали подобни асоциации. иначе не близвам Кока-Кола, но рекламите им винаги са уки Mr. Green

# 188
  • Варна
  • Мнения: 1 242
Впечатляваща и доста неприятна реклама. А по принцип Кока-Кола правят добри реклами....

# 189
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Рекламата е страхотна.  Много идейна, много весела, а и момента на края те кара да си мислиш за нея и по-късно.... Ако споделят кока-колата тези двамата образи, какво би станало!  Laughing
Chanel, това около очите е от музикалните инструменти.  Grinning
newsm44 newsm10
Смятам че рекламата вобще не е натоварваща, а по-скоро разтоварваща, много ме кефи. Омръзнало ми е от тъпи и безмислени реклами, тази е върха.
Рекламата на спрайта не ми харесва.

# 190
  • Мнения: 3 405
Дайте текста на песничката. Всевъзможни интерпретации правим тук с големия син  Grinning

# 191
  • Мнения: 2 674
не я гледам и не ми пука ква е , слушам само музичката. Айййй много е яка Crazy

# 192
  • Мнения: 1 303
Много яка реклама,винаги я гледам с удоволствие-и музиката и идеята ми харесва.На фона на повечето тъпи реклами-тази ми е един от фаворитите Sunglasses

# 193
  • някъде
  • Мнения: 4 956
не ми харесва

# 194
  • Мнения: 105
"Метаморфозата" е различна и определено ми харесва, музиката дори си я качих на телефона... newsm57

Общи условия

Активация на акаунт